POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o przedłużenie czasu oczekiwania podczas pisania
Autor Wiadomość
tomee 



Wiek: 38
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 74
Pozytywów:
Otrzymał/a: 5
Wystawił/a: 2
Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline

Wizyt: 99
Łączny czas wizyt:
Godzin: 64,3
Wysłany: 2009-06-05, 11:32   Prośba o przedłużenie czasu oczekiwania podczas pisania

Mam od pewnego czasu malutki problem. Otóż lubię czasem się rozpisać w jakimś wątku i często zapominam skopiować zawartość wypowiedzi i odruchowo klikam na "Wyślij" i w rezultacie wynik jest powrotem do strony logowania co usuwa całe moje wypociny.
Zapytam dodatkowo czy można to tak ustawić aby programy operujące forum wykrywały obecność użytkownika który wpisuje coś na klawiaturze? Lub coś w stylu kopii zapasowej tworzonej równorzędnie w profilu użytkownika?
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-06-05, 11:40   

no przeciez jak dasz na wyslij to mozesz potem wrocic sie i wyedytowac posta ;)

a jak chcesz wrucic do postu to w przegladarce masz strzalki ---><--- i mozesz sie spowrotem wrucic do momentu gdzie pisales post

chyba o to ci chodzi ;)
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
tomee 



Wiek: 38
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 74
Pozytywów:
Otrzymał/a: 5
Wystawił/a: 2
Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline

Wizyt: 99
Łączny czas wizyt:
Godzin: 64,3
Wysłany: 2009-06-05, 11:49   

Nie, przecież po pewnym czasie logowanie traci ważność i wylogowywuje całkowicie a ja w tym momencie dalej piszę. Efektem klikania na strzałki cofnięcia - po wylogowaniu przez forum - jest powrót do pustej strony edycji.
Wiem że gdy użytkownik jest nadal widoczny przez oprogramowanie forum jako aktywny to po wysłaniu można powrócić do tekstu ale owo oprogramowanie wylogowywuje automatycznie po upływie określonego z góry czasu i po cofnięciu następuje powrót do pustego edytora.
Chodzi mi o to aby ten dłużej wpisywany tekst gdzieś można było zachować w trakcie pisania lub wydłużyć czas oczekiwania na aktywność użytkownika.
PS. Po prostu zdaża mi się zapomnieć zaznaczyć tekst i wcisnąć kombinację CTRL + C ;/
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2009-06-05, 11:54   

tomee, możesz zrobić tak iż zaznaczasz pole Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:. I sytuacja nie powinna się powtórzyć.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.