POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jesteście, czym zajmujecie się na codzień?
Autor Wiadomość
Dagaa 



Wiek: 31
Dołączyła: 20 Kwi 2009
Posty: 407
Pozytywów:
Otrzymał/a: 1
Wystawił/a: 15
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 2248
Łączny czas wizyt:
Godzin: 598,5
Wysłany: 2009-06-09, 16:33   

Cóż ja własnie kończę 1 klasę liceum na profilu matematyczno-fizycznym(zaszpanuje ;D) W przyszłości mam zamiar zostać menagerką, czyli mój cel to studia ekonomiczne. Do moich zainteresowań, jak u większości należy muzyka i jeszcze film ;P Generalnie nie lubie o sobie pisać więc na tym może zakończe ;)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Sejnowski 



Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 122
Pozytywów:
Otrzymał/a: 10
Wystawił/a: 12
Skąd: Szczecin

Status: Offline

Wizyt: 511
Łączny czas wizyt:
Godzin: 317,4
Wysłany: 2009-06-09, 16:45   

Ja właśnie kończę 2 klasę technikum mechatronicznego i póki co mam zamiar zdać tą szkołę i przygotować się jakoś do matury :P Zainteresowania mam standardowe, więc nie będę się zbytnio rozpisywał. Nie licząc spotkań z przyjaciółmi po szkole lubię posłuchać dobrej muzyki lub oglądać filmy :)
_________________
You can travel the world
But you can't run away
From the person you are in your heart
You can be who you want to be
Make us believe in you
Keep all your light in the dark(...)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Flowtation 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Białystok

Status: Offline

Wizyt: 17
Łączny czas wizyt:
Godzin: 4,4
Wysłany: 2009-06-09, 17:47   

Student 3 roku informatyki, a że jest to licencjat więc w tym roku właśnie kończę, akurat zajmuje się pisaniem pracy dyplomowej - robię własny serwis aukcyjny.
Na co dzień prócz ostatnich zaliczeń i załatwiania spraw z pracą dyplomową pracuje na pół etatu w firmie budowlanej.
Na imprezy ostatni chodzę mało bo czasu brak, ale są też inne powody...
_________________
Armin van Buuren pres. Gaia - Tuvan
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
wiisixtythreePL 



Wiek: 32
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 472
Pozytywów:
Otrzymał/a: 7
Wystawił/a: 18
Skąd: zabrac kase?

Status: Offline

Wizyt: 2766
Łączny czas wizyt:
Godzin: 282
Wysłany: 2009-06-09, 21:19   

Kończę 2 klasę (mat. - inf. - fiz.) I LO w Lesznie :) Jak w przyszłym roku pójdzie dobrze matura z fizyki i matematyki na rozszerzeniu to udam się na Polibudę Wrocławską bądź Poznańską --> budownictwo :) Myślałem też o ekonomi - maklerstwo, ale raczej pierwszy wariant wybiorę.
Zainteresowania? Sport (piłka nożna, SIATKÓWKA, ręczna, F1), muzyka (to wiadomo;)), filmy, motoryzacja o i oczywiście gry video, które zabierają mi bardzo wiele czasu w życiu.
Mieszka w tak bardziej 'turystycznej' miejscowości, więc roboty latem mi nie mało.

Aktualnie próbuję przebrnąć przez najlepszych rok w życiu...rok 18stek :D <piwo>
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jackob Rocksonn 



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1795
Pozytywów:
Otrzymał/a: 136
Wystawił/a: 123
Skąd: Solec Kujawski

Status: Offline

Wizyt: 3824
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1787
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-10, 11:53   

wiisixtythreePL bywasz w heaven:D??
_________________
<script language="javascript" src="http://www.ftb.pl/js/bramka_dj.asp?id=2621&typ=1"></script>
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
wiisixtythreePL 



Wiek: 32
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 472
Pozytywów:
Otrzymał/a: 7
Wystawił/a: 18
Skąd: zabrac kase?

Status: Offline

Wizyt: 2766
Łączny czas wizyt:
Godzin: 282
Wysłany: 2009-06-10, 19:55   

Byłem 2 razy. Trochę meczy mnie ten klub, non stop electro, którego nie lubię. No i dużo wiary.
Z leszczyńskich klubów najbardziej lubię X-Demon. Pełna kultura, progresive-house.
Miałem być dzisiaj, ale bilety....
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Sammy 



Wiek: 39
Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 73
Pozytywów:
Otrzymał/a: 10
Wystawił/a: 1
Skąd: Opole

Status: Offline

Wizyt: 333
Łączny czas wizyt:
Godzin: 33,2
Wysłany: 2009-06-10, 20:12   

Hmmm dziwnie sie pisze o sobie widze, ze w gronie forumowiczow wiekszosc to mlodziez szkolna...a wiec od roku jestem inżynierem produkcji...obecnie zaczynam pisać pracę magisterska na kierunku zarządzanie mdi na polibudzie...szukam pracy:)
W wolnym czasie a mam go sporo ostatnio :P zajmuje się po primo kinem i ogladaniem filmow, arminkiem, eventami (ostatnio rysiek durand we wrocku i rotterdam 400 asot) i kibicowaniem ukochanej Fc Barcelonie. Oprocz tego jestem maniakiem konsol, PDA, Piecow i innych gadzetow IT...co jeszcze? spotkamy sie w Poznaniu ! :>
_________________
Markus Schulz - Perception (Ft. Justine Suissa) (Vocal Mix)
Tucandeo - Far From Reality
Jan Johnston - Flesh (Tenishia Remix)
Lee Osborne - State Of Play
Mike Foyle Pres. Statica - Sundown
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
direct 



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2009
Posty: 126
Pozytywów:
Otrzymał/a: 14
Wystawił/a: 46
Skąd: Olsztyn

Status: Offline

Wizyt: 2678
Łączny czas wizyt:
Godzin: 248,6
Wysłany: 2009-06-10, 21:25   

A ja jestem Ewa. ;)
Kończę 1 liceum(bio-chem.).
Prócz trance'u kocham sport i filmy! ;)
i to na tyle. ;p
_________________
Nada es para siempre.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
sasio 



Wiek: 33
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 95
Otrzymał/a 18 pozytyw(ów)
Skąd: Szczecinek

Status: Offline

Wizyt: 180
Łączny czas wizyt:
Godzin: 52,7
Wysłany: 2009-06-11, 15:01   

Na imię mam Mateusz, nick sasio wzięło się od nazwiska (usagi wie o co chodzi :) ), skończyłem szkołę teraz wybieram się na studia.
Interesuje się telefonami(tak może dziwnie zabrzmiało) w szczególności systemem SymbianOS i urządzeniami o niego opartymi, droga do trance nie była zbyt krótka po słuchaniu disco, hip hopu, po dance i jakiś pop aż w końcu muzyka elektroniczna a co za tym idzie Trance, lubię też posłuchać czasami czegoś mocniejszego typu Prodigy
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Greenman 



Wiek: 35
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Brwinów

Status: Offline

Wizyt: 31
Łączny czas wizyt:
Godzin: 3,2
Wysłany: 2009-06-30, 12:01   

No cóż ja kończę 2 rok studiów licencjackich, na wydziale Zarzadzania, później będzie rok 3 i 2 lata magisterki :)

A pracuje jednocześnie Urzędzie w Geodezji... :)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Żanuś 



Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 482
Pozytywów:
Otrzymał/a: 41
Wystawił/a: 68
Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline

Wizyt: 3177
Łączny czas wizyt:
Godzin: 735,6
Wysłany: 2009-07-14, 19:50   

hmm no teraz sa wakacje ale ogolnie to przedemna klasa maturalna, chodzie do LO o profilu dosc dziwnym heh z rozszerzonym polskim angielskim i biologia. Hmm czeka mnie podjecie decyzji dla mnie dosc trudnej dotyczacej matury (biloa roz. czy podstawy ;/ ) i zastanawiam sie nad studiami ... a tak to zwykle slucham duzoooo muzy wiadomo Trance i te sprawy ;) spotykam sie ze znajomymi i siedze przed kompem, czasem wypad na jakas 18 <jupi> albo zakupy, wieczorami lubie tez pobiegac ;)
_________________
TRANCE WILL NEVER DIE
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
julcia514 



Wiek: 29
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa górnicza

Status: Offline

Wizyt: 6
Łączny czas wizyt:
Minut: 38
Wysłany: 2009-07-16, 15:14   

Ja mam na imię Julia i fanką Armina jestem całkiem od niedawna. I już naciągnęłam moich rodziców na Imagine, ale była radocha wtedy... chodzę do trzeciej klasy gimnazjum, interesuję się muzyką i nawet zaczynam ją tworzyć, trance oczywiście. Gram na klawiszach, ukończyłam I stopień szkoły muzycznej.
Pozdro dla wszystkich.
_________________
Uwielbiam Armina!!!
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Patrycja91 



Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 106
Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 6
Skąd: Dolnyśląsk:)

Status: Offline

Wizyt: 340
Łączny czas wizyt:
Godzin: 39,6
Wysłany: 2009-08-11, 14:15   

Ja natomiast uczęszczam do Technikum Handlowego teraz będzie 3 klasa. Moimi celami na przyszłość jak na razie jest zdanie matury i egzaminu zawodowego. Powiedziałam sobie że jeśli zdam maturę idę kształcić się jako Środowiskowa lecz coraz bardziej mi się nie chce i postanowiłam że po szkole idę do pracy by zarobić sobie na prawko. Jeśli chodzi o to czym zajmuję się na codzień to między innymi spotykam się z przyjaciółmi. Nie gram w kosza ani nie uczęszczam na kursy tańca itp. lecz mimo to przeważnie jestem zabiegana. Gdy już jednak siedzę w domu bezczynnie, relaksuje się przy muzyce :) . Mimo wszystko że zainteresowań (oprócz muzyki) w ogóle nie mam a moje miasto to wioska tylko że trochę większa , nie nudzę się ;)
_________________
Trance to nie muzyka to styl życia. Przekazuje więcej emocji i uczuć niż mowa i każda inna metoda porozumiewania się niewerbalnego...Trance to nie tylko dźwięki ... to stan w jakim znajduje się umysł, gdy je czujemy i rozumiemy..
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Martin_K. 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 577
Pozytywów:
Otrzymał/a: 24
Wystawił/a: 57
Skąd: Bartoszyce

Status: Offline

Wizyt: 7886
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1333,1
Wysłany: 2009-09-03, 21:13   

Od pierwszego września zacząłem naukę w pierwszej klasie Technikum Mechatronicznego (jest może ktoś na forum z takim kierunkiem tech. ? ;p )
W wolnych chwilach słucham muzyki (niE koniecznie Trance) ,przesiaduję przed Tv lub gram w siatkówkę albo w piłkę nożną. ;D
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Pikaczu 



Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sie 2009
Posty: 36
Pozytywów:
Otrzymał/a: 1
Wystawił/a: 8
Skąd: Szczecin Dąbie

Status: Offline

Wizyt: 56
Łączny czas wizyt:
Godzin: 19,9
Wysłany: 2009-09-04, 13:21   

Ja od wrzesnia chodze do Technikum hotelarskiego :D troche nie moge się połapać w szkole bo jest strasznie duża i przejscie do jednego bloku do drugiego zajmuje jakies 10 minut a przerwa czasem trwa 5min ;) . Po szkole zazwyczaj wychodze ze znajomymi , slucham muzyki , gram w siatke . a Weekendy pracuje u mojej mamy w sklepie ;)
_________________
MySpace


Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.