POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-07-01, 14:25
Jak oceniacie prace osób zarządzających tym forum
Autor Wiadomość
Tranceanity 



Wiek: 114
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz

Status: Offline

Wizyt: 12
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-02, 22:59   

ciezki przypadek z tego waszego admina :lol: kasuje kazdy moj post kilka sekund po tym jak go napisze :lol: co za przypal :lol:
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-02, 23:04   

No widzisz ja to ciągle powtarzam , poza tym olewa osoby którym skasował posty bo nawet mu się nie chce odpisać na prywatne wiadomości i wyjaśnić co jest grane że to robi , ale cóż pewnie ma się za jakiegoś bossa tego forum któremu wolno wszystko , a może tak trochę luzu co
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Soleil
[Usunięty]


Status: Offline

Wizyt: 0
Łączny czas wizyt:
Minut: 0
Wysłany: 2009-07-02, 23:42   

Jestem tu krótko więc mam niezbyt wiele do powiedzenia, ale uważam, że forum jest moderowane bardzo dobrze. Wszyscy wywiązują się z powierzonych zadań i wkładają dużo wysiłku, serca, ale i czasu w to co robią. Administatorzy, moderatorzy, czy inni - nie są ideałami, ale wiadomo nikt nie jest. Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką, nieprawdaż? Najważniejsze, żeby się na nich uczyć.

Jeśli ktoś ma jakiś problem niech go załatwi dyskretnie, z honorem, najlepiej konfrontując się z osobą, której ma coś do powiedzenia, a nie rozdmuchuje sprawe najlepiej na skale światową żeby w Pcimiu Dolnym mówiono o tym, że admin niesprawiedliwie skasował czyjś post.

Na głupocie niektórych może ucierpieć naprawde fajne forum.
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-02, 23:55   

Po czym wnioskujesz czyjąś głupotę , poza tym jak ktoś leci w kulki i traktuje jednych lepiej a innych gorzej to nie ma co tego ukrywać tym bardziej że nie raczy nawet odpowiedzieć dlaczego tak zrobił
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
AddictedForLife 



Wiek: 36
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 36
Pozytywów:
Otrzymał/a: 2
Wystawił/a: 1
Skąd: Raciborz

Status: Offline

Wizyt: 629
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83,5
Wysłany: 2009-07-03, 00:19   

Jimmy czego oczekujesz po bez sensownych tematach ? wczesniej jakos nie bylo zadnego problemu i nikt nie mial zadnego ale ; ] to jest Forum o tematyce Armina oraz Muzyki Trance a nie "wysypisko smieci"....
_________________


Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
AvB Fan
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-03, 00:40   

I co z tego że o muzyce trance nie sama muzyka żyje człowiek , poza tym nikt nie miał przede mną żadnego ale, dlatego że każdy wolał iść z prądem niż się postawić i zaryzykować ban albo ostrzeżenie od cenzorów z tego forum, co doprowadziło do tego że teraz uważają że wolno im kasować wszystko co im nie pasuje z niewiadomego powodu

[ Dodano: 2009-07-03, 00:44 ]
I jeszcze o dostawaniu bezsensownych ostrzeżeń tylko za to że ma się inne zdanie niż większość osób tutaj też muszę wspomnieć
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Sejnowski 



Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 122
Pozytywów:
Otrzymał/a: 10
Wystawił/a: 12
Skąd: Szczecin

Status: Offline

Wizyt: 511
Łączny czas wizyt:
Godzin: 317,4
Wysłany: 2009-07-03, 03:51   

Co do moderatorów - szczerze powiedziawszy nie zauważyłem tutaj ich pracy, ale nie twierdzę, że niczego nie robią bo tego po prostu nie wiem. Jest jednak osoba, bez której nie byłoby tego forum, więc mam o nim bardzo pozytywną opinię. To administrator Marcin, którego widzę online prawie zawsze, kiedy się tutaj loguje. Stara się, aby strona rozwijała się i była przyjazna dla każdego nowego usera, ponieważ nie toleruje on obrażania innych, co często podkreśla. Nie czerpie z tego projektu żadnych korzyści majątkowych, a jestem przekonany, że dokłada się do tego z własnej kieszeni, bo przecież sama domena i serwer z którego korzystamy kosztuje, nie wspominając już o zwykłych konkursach i innych kosztach. Gdybym miał pewność, że admin bezpodstawnie traktuje jednych gorzej od pozostałych, np. poprzez usuwanie postów ze złośliwości lub w strachu przed krytyką, to na pewno po części zgodziłbym się z niektórymi niezadowolonymi osobami. Nikt nie jest idealny.
Cieszę się, że administracja jest taka jaka jest, a gdybym czuł się dyskryminowany, to po prostu znalazłbym dla siebie jedno z miliona innych for znajdujących się w internecie.
Dziwi mnie uwaga, o braku poczucia humoru wśród administracji, bo o to chyba nie można się czepiać innych ludzi? Każdy jest jaki jest, a myślę, że jest zupełnie inaczej. Ale nawet... osoba reprezentująca nas, jako społeczność tym bardziej powinna zachować trochę powagi :)
Dobrze, że są ludzie którzy robią coś dla innych, a jedyną lecz największą zapłatą jaką otrzymują jest uśmiech i satysfakcja.
_________________
You can travel the world
But you can't run away
From the person you are in your heart
You can be who you want to be
Make us believe in you
Keep all your light in the dark(...)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
David 



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 325
Pozytywów:
Otrzymał/a: 41
Wystawił/a: 17
Skąd: Toruń

Status: Offline

Wizyt: 3597
Łączny czas wizyt:
Godzin: 615,2
Wysłany: 2009-07-03, 09:08   

Czas teraz na wypowiedź moderatora. Bardzo szanuje wypowiedzi krytyczne userów na temat pracy moderatorów czy samego administratora . W związku z tym, że forum istnieje już ponad roku, a niektórych userów zdążyłem poznać dobrze, dlatego postanowiłem wyjaśnić Wam moje coraz to mniejsze zaangażowanie w sprawy dotyczące forum. Jak wiecie nie zawsze tak było do listopada na forum było umieszczane dużo artykułów mojego autorstwa dotyczących gwiazd Armady, singli, bądź filmów Youtube’a z udziałem Armina. Jednak przyszedł czas kiedy zostałem zatrudniony na urzędniczym stanowisku ( a wiadomo trzeba mieć pieniądze aby chodzić do szkoły). Ponadto moją drugą pasją oczywiście poza muzyka trance jest działalność społeczna, w związku z tym zostałem mianowany przez mieszkańców mojej miejscowości na stanowisko osoby która zajmuje się rozwojem kulturalnym . Ta funkcja również absorbuje dużo czasu. Ponadto dochodzi jeszcze nauka. Bardzo bym się cieszył gdyby dzień trwał 30 godzin to wtedy bym mógł częściej się udzielać na forum, lecz tak niestety nie jest. W miarę moich możliwości czytam wszystkie posty, dodatkowo staram się aktualizować główną stronę arminvanbuuren.org. Darzę userów dużym szacunkiem ,dlatego wszystkich Was przepraszam, że już nie udzielam się tyle na forum, ale nie chce robić czegoś co miało by niską jakość merytoryczną.

Ponadto chciałbym się wypowiedzieć na temat pracy administratora. To był jego pomysł aby stworzyć to forum i tak naprawdę to ono istnieje dzięki niemu, ponadto przejął wszystkie moje zadania na nim, za co jestem mu wdzięczny. Drażnią mnie jedynie posty niektórych użytkowników dotyczące usuwania postów przez administratora. Jeśli dziwcie się dlaczego administrator usuwa Wasze posty, to lepiej zajrzyjcie sobie do regulaminu tego forum i wtedy odpowiedzcie sobie na pytanie „ Dlaczego administrator usunął mój post”.

Do zobaczenia na „Dzień w Parku”.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Almonaster 



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 988
Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 62
Skąd: Lublin

Status: Offline

Wizyt: 4739
Łączny czas wizyt:
Godzin: 435,6
Wysłany: 2009-07-03, 09:46   

Jimmy... W ilu jeszcze tematach poruszysz kwestię jaki to jesteś nieszczęśliwy i pokrzywdzony, że ktoś ci dał ostrzeżenie? Sama istota tematu jest ok - ale piszesz tu wciąż to samo, komentujesz post każdej osoby pisząc to samo co wcześniej :|
A poza tym kompletnie się z tobą nie zgadzam. Zapamiętaj sobie parę rzeczy:
1. Nie ma żadnej "elity" na forum. Filmów się naoglądałeś. Nie istnieje też żadne "widzi mi się adminów o stylu wypowiedzi". Bzduraaaaaaa
2. Administrator, moderatorzy jak i normalni userzy mają naprawdę mnóstwo poczucia humoru, którego ty nie umiesz zauważyć. Dlaczego? Bo niby jesteś z nami tu na forum, a cię nie ma. Nie ma cię na chatach, nie komentujesz rzeczy związanych z tematyką tego forum - muzyką, tylko wciąż smęcisz jacy to źli są ci z "elity". <omg>
3. Nie dostałeś ostrzeżenia za niezgadzanie się z innymi użytkownikami, tylko za ich słowną obrazę.
4. Przeczytaj regulamin tego forum, co tu wolno, a co nie. Obrażanie innych się nie godzi tutaj. Jak to w życiu - reguły i zasady muszą być ;)
5. Popatrz na drugą stronę medalu - może to nie wina Marcina, a twoja, że ci się tu źle wiedze? Marcin robi to co do niego należy, a ty? Parę twoich postów zostało usuniętych, bo albo kogoś obrażałeś, założyłeś zbędny temat (bo już taki był - "ATB - Future Memories" założyłeś na początku, ale on już był i dlatego został usunięty). Może to niecały świat się uwziął na ciebie, hę?
6. Żyj w jako takiej atmosferze pokojowej, ok?
7. Amen :roll:
Cytat:
Ellesxy co to za teksty boże chron królowa czy chron naszych moderatorow że o początku twojej wypowiedzi nie wspomnę pisz normalnie a nie takimi przenośniami ok ,

<omg>
Cytat:
poza tym olewa osoby którym skasował posty bo nawet mu się nie chce odpisać na prywatne wiadomości i wyjaśnić co jest grane że to robi ,

<omg> <omg> od tego masz regulamin też, żeby obczaić, co zrobiłeś źle. A poza tym ja widziałem tu na forum niejedną wypowiedź Marcina czemu postąpił tak a nie inaczej w stosunku do ciebie.
***
Pracę Marcina oceniam na naprawdę świetną. Założył to forum, nie olewa go jakoś, ciągle jest obecny, wykonuje swoje obowiązki naprawdę należycie. Po tym co robi widać, że jest odpowiedzialny i suwerenny, taki powinien być administrator :!:
Co do Justine i Davida - nie ma mnie od początku istnienia forum, a wtedy oni się chyba udzielali bardziej. Poza tym jak David wspomniał - ma inne obowiązki, Justine pewnie też. David swoją pracę wymienił, natomiast Justine się udzielała przy staaaarszych asotach.
Dlatego też uważam, że dobrze iż kolejnym Moderatorem stał się Rafcio, zawsze to częściowe odciążenie Marcina.
Pozdrawiam <piwo>
_________________
http://soundcloud.com/mathias-van-ness
http://www.youtube.com/user/MathiasVanNess

World without a music is like a world without an oxygen...
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pozytyw(ów):
AvB Fan, Meril
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-03, 10:22   

Po pierwsze ostrzeżenie dostałem za pisanie czegoś niby nie na temat i do dziś nie wiem dlaczego to było nie na temat, po drugie po co mam się udzielać w innych tematach o muzyce skoro i tak to co napisze zostanie wykasowane, i będę marudzil dopóki ktoś się nie zastanowi nad tym co kasuje i za co tak jak wczoraj kolejnej osobie odebrano prawo głosu
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-07-03, 11:54   

Weź już człowieku przestań gadać, bo nie robisz na nikim wrażenia ! Kłócisz się z każdym, choć nie masz racji, Marcin nie kasuje postów bez przyczyny, tylko tobie się wydaje ! <omg> Człowieku
Jimmy napisał/a:
będę marudzil dopóki ktoś się nie zastanowi nad tym co kasuje i za co tak jak wczoraj kolejnej osobie odebrano prawo głosu
Marudź sobie ile wlezie, ale my nie będziemy Cię już słuchać ! Robisz się denerwujący !
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-03, 12:22   

Nie marudze i denerwuje tylko te osoby ktore wolą płynąć z prądem, poza tym administrator tego forum już trochę przegina z tym banowaniem użytkowników przekonał się o tym Tranceanity który po godzinie korzystania z forum poszedł w aut , jestem ciekaw za co bo nie widziałem tu jego postów ktore by kogoś obrażały, więc czas żeby ktoś z was zasugerował mu jakieś zmiany bo mnie i tak nie posłucha
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-07-03, 12:29   

Cytat:
Nie marudze i denerwuje tylko te osoby ktore wolą płynąć z prądem, poza tym administrator tego forum już trochę przegina z tym banowaniem użytkowników przekonał się o tym Tranceanity który po godzinie korzystania z forum poszedł w aut , jestem ciekaw za co bo nie widziałem tu jego postów ktore by kogoś obrażały, więc czas żeby ktoś z was zasugerował mu jakieś zmiany bo mnie i tak nie posłucha

Nic mu nie będziemy sugerować ! Dostał bana za obrażanie ! Powiedział że "admin to przypał" ! Nie dziwię się że dostał bana, też bym mu go dał ! A po za tym w regulaminie jest napisane: Zabrania się posiadania więcej niż jednego konta na forum ! A to było drugie więc drugi ban !
Ty już przestań gadać, bo nikomu to nie przeszkadza tylko Tobie ! Jak Ci przeszkadza mała rada: NIE MUSISZ NA TYM FORUM BYĆ, COŚ NIE PASI ? TO NIE WCHODŹ WIĘCEJ ! Nikt nie robi awantury, tylko Ty ! Nikt z nikim się nie kłóci tylko Ty ! Nikomu nie przeszkadza praca Marcina tylko Tobie ! Może to z Tobą jest coś nie tak co ? Zastanów się nad tym ! Może warto przestać co ?
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
komcio
komcio 



Wiek: 36
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 264
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 12
Skąd: Warszawa

Status: Offline

Wizyt: 1991
Łączny czas wizyt:
Godzin: 470
Wysłany: 2009-07-03, 13:01   

AvB Fan napisał/a:
Nic mu nie będziemy sugerować ! Dostał bana za obrażanie ! Powiedział że "admin to przypał" ! Nie dziwię się że dostał bana, też bym mu go dał ! A po za tym w regulaminie jest napisane: Zabrania się posiadania więcej niż jednego konta na forum ! A to było drugie więc drugi ban ! Ty już przestań gadać, bo nikomu to nie przeszkadza tylko Tobie ! Jak Ci przeszkadza mała rada: NIE MUSISZ NA TYM FORUM BYĆ, COŚ NIE PASI ? TO NIE WCHODŹ WIĘCEJ ! Nikt nie robi awantury, tylko Ty ! Nikt z nikim się nie kłóci tylko Ty ! Nikomu nie przeszkadza praca Marcina tylko Tobie ! Może to z Tobą jest coś nie tak co ? Zastanów się nad tym ! Może warto przestać co ?


Dobrze mówisz AvB Fan moje stanowisko w tej sprawie jest dokładnie takie same! :) i koniec tematu..
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-03, 13:42   

Widać że strach wam po prostu nie pozwala zaproponować czegoś nowego Marcinowi , poza tym co to za wyrzucanie kogoś tylko za to że powiedział że Admin to przypal to była jego opinia i należy ja uszanować a nie niszczyć jak to ma miejsce do tej pory albo ktoś jest z czołówka i mówi tak żeby to się im podobało albo ma się wynosić bo ja tak to zrozumiałem i na pewno się nie mylę
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.