POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-07-01, 14:25
Jak oceniacie prace osób zarządzających tym forum
Autor Wiadomość
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-07-03, 14:01   

Jimmy napisał/a:
Widać że strach wam po prostu nie pozwala zaproponować czegoś nowego Marcinowi , poza tym co to za wyrzucanie kogoś tylko za to że powiedział że Admin to przypal to była jego opinia i należy ja uszanować a nie niszczyć jak to ma miejsce do tej pory albo ktoś jest z czołówka i mówi tak żeby to się im podobało albo ma się wynosić bo ja tak to zrozumiałem i na pewno się nie mylę

Umiesz czytać ? Chyba nie ! Dostał bana za posiadanie drugiego konta ! W regulaminie jest napisane, ze nie wolno ! Przeczytaj go to może się połapiesz o co chodzi, bo jak na razie kiepsko Ci to idzie ! I znów się mylisz, nie chodzi mi o to, żebyś się wynosił, tylko przestał tak upierdliwie krytykować admina i moderów, bo na nikim jak już mówiłem wrażenia nie robisz ! Za wszelką cenę chcesz, żebyśmy Ci przyznali rację ! My tego nie zrobimy ! Uspokój się i nie pisz takich bzdurnych postów, bo nie mają one sensu ! A co do "admin to przypał" o ile wiesz (chyba nie wiesz jednak) za obrazę jest ostrzeżenie, albo nawet BAN, a on go dostał i słusznie, Marcin nie da sobą pomiatać ! Z resztą słusznie i skończ ten durny temat, bo zaczynasz mnie i nie tylko mnie wnerwiać ! Robisz się już nudny, a Twoje wypowiedzi nie mają na celu nic, oprócz droczenia się z nami ! Daj sobie spokój, bo na dobre Ci to nie wyjdzie, a może się zakończyć nawet BAN'em ! Próbujesz przeciwstawiać się nam, adminom i moderom, ale jakoś Ci to nie wychodzi zbytnio ! Zanim coś znów napiszesz zastanów się poważnie czy to co chcesz napisać ma jakiś większy sens ! Aha i nie jest to strach do amina, czy moderów tylko szacunek, którego Tobie brak ! Więcej pokory i zrozumienia dla trudu, jaki wkładają oni, a szczególnie Marcin w to forum, bo bez nich by go nie było !
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Ostatnio zmieniony przez AvB Fan 2009-07-03, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 pozytyw(ów):
Almonaster, AddictedForLife, Meril
AddictedForLife 



Wiek: 36
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 36
Pozytywów:
Otrzymał/a: 2
Wystawił/a: 1
Skąd: Raciborz

Status: Offline

Wizyt: 629
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83,5
Wysłany: 2009-07-03, 14:14   

Jimmy... Naprawde bez obrazy ale czytając twoje wypowiedzi nie wiem czy sie smiac i plakac ; ] ze sie juz tak wyraze trujesz dupe... to naprawde takie straszne ze ktos dostał bana ? jezeli tak bardzo CI tu wszystko przezkadza to jest proste rozwiazanie nie wchodzisz na Forum i tyle ;] bo nie kazdy ma ochote czytac Twoje pierdoly na temat jaki to Admin zly itp... tak jak napisal AvB zaczynasz sie juz robic nudny....
_________________


Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
AvB Fan
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-03, 14:36   

Krótko powiem ten temat ma być o tym co można by tu zmienić i co sadzicie o robocie admina i jego pomocników jak chcecie pogadać co o mnie sadzicie to zalozcie temat albo sam go założe np. Jimmy ty czarna owco i tam piszcie co do mnie macie chętnie poczytam
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Jackob Rocksonn 



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1795
Pozytywów:
Otrzymał/a: 136
Wystawił/a: 123
Skąd: Solec Kujawski

Status: Offline

Wizyt: 3824
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1787
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-07-04, 16:42   

Jimmy napisał/a:
Krótko powiem ten temat ma być o tym co można by tu zmienić i co sadzicie o robocie admina i jego pomocników jak chcecie pogadać co o mnie sadzicie to zalozcie temat albo sam go założe np. Jimmy ty czarna owco i tam piszcie co do mnie macie chętnie poczytam

Tak czytam Twoje posty i powiedz o co Ci chodzi??
_________________
<script language="javascript" src="http://www.ftb.pl/js/bramka_dj.asp?id=2621&typ=1"></script>
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-04, 17:07   

Chodzi mi o więcej luzu a nie ktoś kogoś skrytykuje ta osoba już się obraża , admin zaraz usuwa takiego posta, więcej dystansu do samych siebie ciągle powtarzacie że nikt nie jest idealny , a wystarczy kogoś z was skrytykować i już płaczecie Adminowi żeby kasował takie posty co gorsza robi to
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
kanibakalia 



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 118
Pozytywów:
Otrzymał/a: 9
Wystawił/a: 4
Skąd: :)

Status: Offline

Wizyt: 636
Łączny czas wizyt:
Godzin: 91,8
Wysłany: 2009-07-04, 17:22   

Jimmy czy Ty jesteś jakimś niekochanym dzieckiem czy co? Próbujesz zwrócić na siebie uwagę na wszelkie możliwe sposoby. Jeśli zależy Ci na poklasku wśród dzieci (z całym szacunkiem ale część użytkowników dla mnie to jeszcze dzieci, mówię tu o wieku a nie o dojrzałości, nie mylić tych dwóch rzeczy) to gratuluję.

To nie jest moje pierwsze forum, bywałam na różnych i tutaj jest bardzo „lajtowo”, jak mawia młodzież gimnazjalna. Tobie chyba przydałby się solidny admin, bo ja na miejscu naszego dawno bym straciła do Ciebie cierpliwość. Ale jestem spokojna, bo z doświadczenia wiem, że nie jednego takiego egocentryka jak Ty społeczność internetowa wychowała z biegiem czasu na ludzi.

A tak w ramach propozycji to może przydałby się niemoderowany dział „Sodoma i Gomora”, niech sobie ludzie nawrzucają, oczywiście dział bez naliczania postów. Spotkałam się z takim rozwiązaniem, moim zdaniem jest ono dobre. Wówczas część pierdół z Hyde Parku można spokojnie tam wrzucić. Hyde Park jako miejsce na luźne dyskusje powinien stwarzać możliwość merytorycznej wymianie opinii np. nie wiem o eutanazji, aborcji, seksie, dylematach społeczeństwa itp. (oczywiście strzelam tylko).
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Banacik 



Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 268
Pozytywów:
Otrzymał/a: 9
Wystawił/a: 14
Skąd: Wrocław

Status: Offline

Wizyt: 1333
Łączny czas wizyt:
Godzin: 119,6
Wysłany: 2009-07-04, 17:35   

Jimmy ja zgadzam się z Tobą w pewnych kwestiach, bo fakt mnie też denerwuje to, że ktoś usuwa mojego posta(3 razy tego samego) i podaje 2 różne uzasadnienia.. ostatnio jak napisałem w poście "dlaczego tylko mój post został usunięty skoro wszystkie są na temat płyty imagine?" zaraz został usunięty i nawet nie dostałem powiadomienia.. nie wiem kto go skasował, ale prawdopodobnie Rafcio..

Według mnie Jimmy powinnieneś przeprosić wszystkich i nawzajem. Jak się wszyscy pogodzą nie będzie już tego typu problemów (mam nadzieje)
_________________
TRANCE AROUND THE WORLD with Above & Beyond
A STATE OF TRANCE with Armin Van Buuren

Trance is my Religion.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Rafcio 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1099
Pozytywów:
Otrzymał/a: 99
Wystawił/a: 28
Skąd: Sosnowiec

Status: Offline

Wizyt: 5977
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1238,7
Wysłany: 2009-07-04, 20:18   

Banacik napisał/a:
nie wiem kto go skasował, ale prawdopodobnie Rafcio..

Nie kasowałem żadnych twoich postów.
_________________
Rafcio/Vexilium @ Facebook
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Banacik 



Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 268
Pozytywów:
Otrzymał/a: 9
Wystawił/a: 14
Skąd: Wrocław

Status: Offline

Wizyt: 1333
Łączny czas wizyt:
Godzin: 119,6
Wysłany: 2009-07-04, 20:23   

napisałem prawdopodobnie, bo pisało, że Ty jesteś on-line, ale spoko i jeszcze ten post był skierowany do Ciebie, a zniknął bez powiadomienia
_________________
TRANCE AROUND THE WORLD with Above & Beyond
A STATE OF TRANCE with Armin Van Buuren

Trance is my Religion.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-08-12, 13:31   

Kasuje sie moje posty zwracajace uwage zeby niespamowac.
Natomiast pozostawia sie wlasnie te spamery bez odzewu...chyba nie tedy droga do tego by forum bylo przejzyste, czytelne i z przyjemnoscia sie je czytalo prawda? nikt chyba nie lubi czytac durnych 2 wyrazowych postow ?
Niewiem kto je usuwa te moje posty ale ten ktos idzie zdecydowanie na latwizne..moze brak czasu ? niewiem i woli zostawic tak jak jest niz propoagowac konstruktywne pisanie postu ktore cos wnosi w temat.
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
mrowa285 



Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 135
Wystawił/a 6 pozytyw(ów)
Skąd: Gniezno

Status: Offline

Wizyt: 260
Łączny czas wizyt:
Godzin: 41,7
Wysłany: 2010-01-05, 23:07   

Ogólnie to dobrze pracują na tym forum:) nie narzekam na nich ale te usuwanie portów jest najlepsze Heh xD
_________________
....:::I love Trance:::....
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jaromrx 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 49
Skąd: Czerwionka k.Rybnika

Status: Offline

Wizyt: 148
Łączny czas wizyt:
Godzin: 11,4
Wysłany: 2010-01-05, 23:45   

REWOLUCJA <dance>
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Patrycja91 



Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 106
Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 6
Skąd: Dolnyśląsk:)

Status: Offline

Wizyt: 340
Łączny czas wizyt:
Godzin: 39,6
Wysłany: 2010-01-06, 23:59   

Jak na razie nie narzekam :) . Uważam, że wywiązują się z zobowiązań :)
Przy okazji sobie pozdrowię wszystkich tych którzy dbają o porządek na forum :)
_________________
Trance to nie muzyka to styl życia. Przekazuje więcej emocji i uczuć niż mowa i każda inna metoda porozumiewania się niewerbalnego...Trance to nie tylko dźwięki ... to stan w jakim znajduje się umysł, gdy je czujemy i rozumiemy..
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Timo 



Wiek: 30
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 740
Pozytywów:
Otrzymał/a: 21
Wystawił/a: 48
Skąd: Bełchatów

Status: Offline

Wizyt: 4282
Łączny czas wizyt:
Godzin: 3917,9
Wysłany: 2010-01-07, 16:17   

Jak na razie bez zastrzeżeń :D
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2010-08-24, 21:34   

Justyna i David to chyba zapomnieli adresu forum hehe
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.