POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany co do naliczania postow
Autor Wiadomość
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-08-15, 21:45   

wiec lubie radykalne metody

caly dzial hyde park - bez naliczania potow

zamknac single - usunac

a reszte zostawic :mrgreen:
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
maximus 



Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 819
Pozytywów:
Otrzymał/a: 52
Wystawił/a: 48
Skąd: okolice Wrocławia

Status: Offline

Wizyt: 3286
Łączny czas wizyt:
Godzin: 729,4
Wysłany: 2009-08-15, 21:47   

Jak tak ma to wszystko wyglądac jak do tej pory (dział single/vinyle/tracki) to także jestem za tym żeby go zamknąć całkowicie :D
_________________
"[...]robię muzykę po prostu żeby robić muzykę, a nie by wygrywać nagrody[...]" - Josh Wink.

http://soundcloud.com/maximus
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
kanibakalia 



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 118
Pozytywów:
Otrzymał/a: 9
Wystawił/a: 4
Skąd: :)

Status: Offline

Wizyt: 636
Łączny czas wizyt:
Godzin: 91,8
Wysłany: 2009-08-15, 21:48   

ArminOnly napisał/a:


caly dzial hyde park - bez naliczania potow



Też o tym wspominałam. Tak będzie najprościej, bo tematy nie wnoszą nic do życia forum. Doceniajmy dyskusje w tych ważnych działach.
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-08-15, 21:50   

Więc IMO najlepiej tak:
1. Zamknąć Tracki/Single/Winyle
2. Hydepark - bez naliczania postów

Kto popiera ?

Ja jestem za !

EDIT:
(3. Limity dla wrzucających teledyski, oraz dla userów, aby nie przekraczać wyznaczonej liczby postów dziennie ;) - to tak od siebie, będzie ład, skład i porządek)
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Ostatnio zmieniony przez AvB Fan 2009-08-15, 21:55, w całości zmieniany 2 razy  
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
kanibakalia 



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 118
Pozytywów:
Otrzymał/a: 9
Wystawił/a: 4
Skąd: :)

Status: Offline

Wizyt: 636
Łączny czas wizyt:
Godzin: 91,8
Wysłany: 2009-08-15, 21:51   

AvB Fan napisał/a:
Więc IMO najlepiej tak:
1. Zamknąć Tracki/Single/Winyle
2. Hydepark - bez naliczania postów




HP bez naliczania, ograniczyć Tracki/Single ...
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Sylwia 



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 537
Pozytywów:
Otrzymał/a: 78
Wystawił/a: 23
Skąd: Kraków

Status: Offline

Wizyt: 1816
Łączny czas wizyt:
Godzin: 245,4
Wysłany: 2009-08-15, 22:05   

To ja dodam coś od siebie.
Otóż od jakiegoś czasu mam wrazenie, bez obrazy, że z tego forum robi sie taki mały śmietnik..... Wchodzę średnio na forum jak mam wolny dzień co 2 godziny i widze tak koło 50 postów, które głównie są właśnie w trakach i teledyskach...
Przyznaje się, że ja tez pisałam w tych tematach posty, ale tak szczerze, to większosc tych tematów odhaczam, bo nie mam czasu na czytanie postów typu, świetny kawałek, to takie po prostu zaśmiecanie....
Dlatego jesli jest taka mozliwość zablokowania naliczania tych postów w tych tematach, to ja tez jestem za :)

A jeszcze temat który mnie rozśmieszył na forum, to kącik poezji.... Wybaczcie, ale to jest forum o Arminie, czy forum Bravo?? Owszem, wierszyk fajny, ale nie na takie forum jak nasze....

Jeszcze tak czytając tutaj opinie niektórych, mam wrażenie, że udzielają się na tym forum, tylko po to, co by jak najwięcej postów zdobyć.... Jakby myśleli, ze jak już nabija sobie postów odpowiednio dużo, gdzie "skończy" sie ranga advanced, to nie wiem, może moderatorami zostaną....

Ja tutaj jestem po to żeby poznać zdanie innych i podzielić sie z innymi swoim zdaniem, a nie po to żeby mieć jak najwięcej postów.....

Na razie tyle ode mnie :) Pozdrawiam :)
_________________
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić."
Mark Twain.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2009-08-15, 22:47   

No to już zrobiłem, nie ma zliczania postów w dziale Muzyka klubowa/Video.
Parę osób straciło "buraczkowe" rangi, oraz zmniejszyły się liczby postów :)
Co do ograniczenia dziennego pisania na forum, niestety nie ma takiej możliwości w opcjach forum.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-08-15, 23:42   

a co z hydeparkiem i kacikiem poezji ?
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Sandy 



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 1206
Pozytywów:
Otrzymał/a: 212
Wystawił/a: 95
Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline

Wizyt: 1375
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1508,9
Wysłany: 2009-08-16, 01:43   

No to teraz czas na mnie. ;] Wcześniej nic nie pisałam w tym temacie, bo chciałam poczekać na opinię innych. No i widzę tu niezłą dyskusję. Ale do rzeczy. :] Moje nocne buszowanie na forum nie jest spowodowane jakimś maniactwem, po prostu kiedy się loguję i widzę ilość nie przeczytanych postów to pierwsza moja myśl jest taka "no to szykuje się nocka". Jakoś nie potrafię zrobić "oznacz jako przeczytane" chociaż przyznaję, czasami za dużo tego jest i powoli się gubię i mam dość. :? A jak już widzę dwa słowa w czyimś poście to mam wrażenie – "byle by nabić". A przecież nie w tym rzecz. Czasami sama potrafiłam napisać tylko kilka słów, ale zaraz po tym mówiłam sobie – po co? Lepiej wysłuchać, zostawić. I teraz też tak robię, wypowiadam się tylko o kawałkach, do których mam jakiś sentyment.
Zgadzam się z tym, żeby więcej nie nabijać postów za Muzykę klubową, ale martwi mnie to, że wszystkie poprzednie naliczane posty zostały już wykasowane. Jak dla mnie to jest trochę nie sprawiedliwe. Tak na dobrą sprawę to myślałam, że posty pozostaną, ale od dzisiaj naliczania już nie będzie. Jak widać jest inaczej. Szkoda, ale z drugiej strony może to jest słuszne. Nie mam na to wpływu, ale szanuję decyzję Marcina. :)
_________________
Trance music is a part of my soul...
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Luxy 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 691
Pozytywów:
Otrzymał/a: 30
Wystawił/a: 75
Skąd: łódzkie

Status: Offline

Wizyt: 1129
Łączny czas wizyt:
Godzin: 338,8
Wysłany: 2009-08-16, 09:02   

Widzę, że tutaj niezła wymiana zdań. A więc może ja coś dodam od siebie. Jestem za, aby za dział Hydepark posty nie były naliczane, a Tracki/Single/Winyle zamknąć. Ja sama też coś tam skomentuję, oczywiście nie wszystkie utwory, bo najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Komentuję, to co mnie tylko interesuje. Myślę, żeby te tracki zostawić, bo naprawdę można tam znaleźć prawdziwe perełki. I szacunek dla tych, którzy wrzucają te utwory. Ktoś może nie mieć czasu, aby buszować na YouTube. Wchodzi sobie na forum i ma całą masę tracków. A co do tematu "Kącik poezji" to mnie on nie przeszkadza. W końcu to jest Hydepark, więc można tam zakładać tematy o wszystkim. Wiem, że jestem młoda i może jakiś extra ambitnych postów nie piszę, ponieważ jestem jeszcze na niższym szczeblu edukacji. I jakoś nie płaczę, że straciłam buraczkowy kolor, bo ja piszę tutaj dla przyjemności, a nie dla nabijania postów :)
_________________
My Tunes Of The:
2006 - O'Callaghan & Kearney - Exactly
2007 - DJ Shah feat. Adrina Thorpe - Who Will Find Me
2008 - Simon Patterson - Us
2009 - Nitrous Oxide - Aurora
2010 - Who.Is - We.Are
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Iga 



Wiek: 33
Dołączyła: 25 Kwi 2009
Posty: 40
Wystawił/a 9 pozytyw(ów)
Skąd: Szczecin/Binowo

Status: Offline

Wizyt: 27
Łączny czas wizyt:
Godzin: 6,9
Wysłany: 2009-08-16, 11:00   

Widzę , że wkońcu ktoś się tym zajął . Nie tylko na tym forum są takie problemy rzecz w tym, że teraz w modzie jest Ilość a nie Jakość . Wielki ukłon w strone ArminOnly , że zareagował .
_________________
Girls love Dj's
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-08-16, 12:10   

a za co teraz posty odliczyles Adminie ?
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Rafcio 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1099
Pozytywów:
Otrzymał/a: 99
Wystawił/a: 28
Skąd: Sosnowiec

Status: Offline

Wizyt: 5977
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1238,7
Wysłany: 2009-08-16, 12:55   

Więc czas na moje pomysły:

1. Szczerze mówiąc, najchętniej wywaliłbym całkowicie dział Tracki/Single/Winyle. Jak pisałem w ShoutBoxie to nie jest forum poświęcone całej muzyce trance. Owszem, zamykać się też nie wypada, ale w zamian można na przykład skomentować kawałki w temacie o ASOTach czy w Sylwetkach DJ-ów/producentów.

Moje propozycje odnośnie uporządkowania tych działów wynikały tylko z troski o forum. Wyłączenie licznika postów IMO nie rozwiąże problemu.

2. Jeśli jednak nie usuwamy działów wymienionych powyżej to postuję wrzucanie tylko najnowszych produkcji i tylko przez wyznaczone osoby. W miarę możliwości oprócz samego wideo dawały by opis zawartości singla, datę wydania itp. Przydałby się też tygodniowy limit wrzucania kawałków - ok. 20-30 na wszystkich.

3. Hyde Park nie jest dla mnie jakimś problemem. To właśnie jest dobre miejsce, aby czasem pogadać o czymś innym niż muzyce. Poza tematem "Czego teraz sluchacie" (swoją drogą tutaj też zamiast wkleić tylko to czego się słucha można dodać jakieś własne odczucia, opinie o tym) wszystko jest w porządku. W "Kąciku poezji" też nie widzę żadnego problemu.
_________________
Rafcio/Vexilium @ Facebook
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2009-08-16, 13:05   

Cytat:
a za co teraz posty odliczyles Adminie ?

Za hydepark :)
Rafcio napisał/a:
Przydałby się też tygodniowy limit wrzucania kawałków - ok. 20-30 na wszystkich.

Jestem zdecydowanie za.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-08-16, 13:11   

Rafcio napisał/a:
1. Szczerze mówiąc, najchętniej wywaliłbym całkowicie dział Tracki/Single/Winyle. Jak pisałem w ShoutBoxie to nie jest forum poświęcone całej muzyce trance. Owszem, zamykać się też nie wypada, ale w zamian można na przykład skomentować kawałki w temacie o ASOTach czy w Sylwetkach DJ-ów/producentów.


to juz mozna w temacie o asocie napisac jak robi Almonaster :)

a od siebie bym dodal - czemu w calym wideo niema naliczania postow? za wrzucanie teledyskow czy filmikow z eventow lub innych iprez itd i tak zbyt duzo postow w komentarzach tam niema

A co do winyle/traki/single ...usunac, zakopac, zaorac i zasiac cos nowego :mrgreen:
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.