POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-02-16, 20:01
I LOVE NEW YEAR 2008/2009 :)
Autor Wiadomość
Sylwia 



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 537
Pozytywów:
Otrzymał/a: 78
Wystawił/a: 23
Skąd: Kraków

Status: Offline

Wizyt: 1816
Łączny czas wizyt:
Godzin: 245,4
Wysłany: 2009-01-01, 14:28   I LOVE NEW YEAR 2008/2009 :)

Wróciłam do domu, pozbierałam się w sobie, wiec czas co bym coś skrobnęła na temat Sylwestrowej Imprezki I LOVE NEW YEAR :)

Z Krakowa wyjechałyśmy ok. 13, a w Katowicach dosiadł się do nas Krzysiek (ArminOnly) i w dalsza podróż udaliśmy się naszym wesołym pociągiem :mrgreen:

We Wrocławiu byliśmy koło godziny 17 i po małych poprawkach udaliśmy się w stronę Hali stulecia, do której bramy otwierano od 19:00, a my już tam byliśmy kilka minut po 18 :) Im bliżej było 19, tym bardziej czuliśmy zamarzające nam stopy, a ochrona się nie chciała zlitować i wpuścić wcześniej, choć z tego co pamiętam, to byli tak dobrzy i może wpuścili nas z 2 minuty wcześniej, bo kolejka pod Halą była już dosyć spora :D

Udało nam się wejść jako jednym z pierwszych 8) Po oddaniu rzeczy do szatni, udaliśmy się na tzw. obchód :) Powiem tak, scena robiła duże wrażenie, porównując z zeszłym rokiem, to tegoroczna była o niebo lepsza i większa :) Miejsca na parkiecie było sporo, choć w sumie to wszystko się troszkę „rozbijało” bo dużo osób bawiło się na trybunach, co i my uczyniliśmy pod koniec imprezy :D

Może przejdę do Dj’ów i całej reszty ;)
Warm Up zaczął się o 19:30 i trwał do 20:00, ale dla mnie on trwał do 22:15 dopóki na scenę nie wkroczył RONALD VAN GELDEREN :!: :!: :!: :!: Ajjjjjjj, co się działo :!: ten człowiek potrafi zawsze mnie rozruszać, po prostu uwielbiam jego sety, a jego wejście gdzie zaśpiewał na żywo „ This Way” , no, no, no…. Tego się nie da opisać słowami :> Cały czas się bawił, co prawda za konsolką, ale w sumie to razem z publicznością :D Perełka wieczoru :)

Po jego występie nastąpiło Power Hour, które ja nazwałam Power Chała…. Miały polecieć hity, miało być to oprawione super światłami, laserami i co :?: :?: :?: Hitów było kilka, laserów w ogóle nie było…. Zeszłoroczny był o niebo lepszy…

Następnie na scenę wkroczył Sander Van Doorn :mrgreen: :mrgreen: Znów nie da się opisać słowami :D Zagrał po prostu rewelacyjnie, nie dało się w miejscu ustać, choć przyznam się ze pod koniec Jego seta, już mnie troszkę nóżki zaczęły boleć i z sił zaczęłam opadać, ale powiedziałam sobie ze się nie dam 8) No po prostu cudo :D

Po Sanderze, miejsce za konsolką zajął Richard Durand :mrgreen: Tutaj tez było mocno i cudnie :D Przyznaje, ze połowę seta w sumie przestałam na trybunach, bo już nogi strasznie bolały, ale za to nadrobiłam zaległości w robieniu zdjęć laserom, których nie było w Power Hour…. Ale całość setu jak najbardziej rewelacyjna, jeszcze jak usłyszałam „In & Out Of Love” …. Świeczki w oczach….

Następnie pojawili się Aly & Fila :) Troszkę spokojniej, uplifting' owo :) , na początku ich seta stałam i się delektowałam, ale potem już się bawiłam, siły same wróciły słysząc co grają :D Kolejny set na duży + :D

Kolejnego Dj’a, czyli Mischa Daniels, słyszeliśmy tylko początek, gdyż musieliśmy się zbierać na poci, ale muszę powiedzieć, ze zaczął super, nogi same rwały się do zabawy i gdyby nie to ze czas było wracać, to pewnie bym się na jego secie już całkowicie wykończyła z sił ;)


Ogólnie impreza na WIELKI +, mam nadzieje ze jak to się mówi, ze jaki Sylwek, taki cały rok, to w tym roku tak też będzie :D No i oczywiście nie zabraknie mnie na ILNY za rok :D

Pozdrowiona dla wszystkich którzy się w hali bawili, a zwłaszcza dla mojej ekipy, Magdy, Sylwii i Krzyśka, trza to kiedyś powtórzyć :D

Jeszcze raz życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku :)
_________________
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić."
Mark Twain.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 pozytyw(ów):
Trancefied, Suchy15, Marcin, Usagi
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-01-01, 15:10   

wiec teraz moja kolej ....

pierwsi dwaj djeje niezawiedli, solidny house...Neevald i Jacob A, niewiem kto byl kim bo poraz pierwszy ich widzialem i slyszalem... i od czasu do czasu uzyczal swojego wokalu jeden z nich i powiem ze calkiem calkiem ...ogolnie spokojny house tak do pobujania ...rozgrzewka :mrgreen:

nastepnie wszedl Raul Rincon ponownie house tylko ze juz troszke ostrzej, widac byl oze koels ma swoj styl troche funky,house i boogie wszystkoe zmieszane co dalo dobry efekt

no i jak pisala Sylwia nastepnie wszedl Gelderen ...whoaaaa i sie zaczelo, dodam tylko ze jedna z zabaw z nami bylo czy to palcami czy dlonmi uderzenie w powietrze w rytm energicznego bassu :D

nastepnie Power Hour byla jak pisala Sylwia ...dodam ze jak grali Armina zrobilem charakterystyczne serduszko :> i charakterystyczny dla niego poklonik :D taki maly holdzik :roll:

na Sanderze bylo genialnie, facet skosil moje nogi tak ze ich normalnie nieczulem :mrgreen: wytrzymalem jakies 3/4 seta i musialem odpoczac ;) tez fajnie bawi lsie z nami ..ruchy dlonmi itd ... na koniec wyszedl za deksy i podziekowal :) aha dodam ze podczas wystepu Sander dostal flage Polski, ktora rozwiesil razem z tancerka bodajze (fajnie tanczyly hehe)

Durand zaczal od w sumie nowych nutek w jego remiksach, oczywsie brzmialy bardzo energetyzujaco :roll: pierwsza polowe seta jeszcze odpoczywalem po Sanderze ale jak polecialo In and Out ... no to niebylo bata hehe i zmeczenie jak banka ...pryslo :mrgreen: ponownie serduszko i poklonik :roll: richard nawet wlazl na decksy i tanczyl nuiczym Armin jak moglismy widziec nie jeden raz hehe

na Aly & Fila juz bylo widac ze sie troche przezadzilo hehe... mi sie podobala koncowka seta wraz z Back to You od Shaha, obaj zachecali publicznosc do zabawy, byli bardzo naladowani i energetyczni :mrgreen:

no na Danielsu jak pisala sylwia bylismy tylko na poczatku zaczal od Remiksu Daft Punka ... One more time ...super :> a potem sie zmylismy

generalnie org byla ok, fajnie ze przy bramach wejsciowych staly ploty ktore formoiwaly kolejke na jakies 10 m przed drzewiami, z szatnia tez niebylo problemu, tylko przy wychodzeniu bylo male zamieszanie ale sami wiecie o co mi biega, hall byl przez caly czas trwania eventu dosc luzny wiec niebylo przeciskiwania sie itp byla strefa x boxa, stoiska z cola etc,mala gastronomia i bylo troche zimno chyba drzwi niezamykali specjalnie...moze klimy niebylo w hali ? hmmm

fotki :arrow:












_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 pozytyw(ów):
Sylwia, Suchy15, Marcin, Usagi
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2009-01-01, 16:16   

Chciałbym poznać Wasze oceny na temat tego eventu w skali od 1 do 10, i napiszcie czy lepiej było na tym evencie czy na Armin Only w Poznaniu. :)
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Sylwia 



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 537
Pozytywów:
Otrzymał/a: 78
Wystawił/a: 23
Skąd: Kraków

Status: Offline

Wizyt: 1816
Łączny czas wizyt:
Godzin: 245,4
Wysłany: 2009-01-01, 18:07   

Szczerze powiedziawszy, ciężko jest porównać te dwa eventy, gdyż są całkiem różne i ich założenia są różne.
Moje zainteresowanie Arminem zaczęło się od Sunrise a wcześniej, w sumie nie przyglądałam sie jego działalności prawie wcale, wiedziałam ze jest i tyle. Dlatego jechanie na AO było dla mnie czymś nowym, bo nigdy nie byłam na evencie na którym całą noc gra jeden Dj i musze stwierdzić, że mimo iż Armin grał przeróżne gatunki muzyczne, to jednak wole eventy na których sa różni Dj'e. Nie potrafię tego uzasadnić jakoś w pełni sensownie, może odwołam sie do tego przysłowia "Co za dużo, to niezdrowo", ono mi tak najbardziej pasuje, choć trzeba je traktować z przymrużeniem oka ;) Aczkolwiek jeśli będzie w Polsce jeszcze AO w takim terminie jak andrzejki, ostatki, to kto wie, może się pojawię, może :]

A jeśli chodzi o ocenę, to i AO i ILNY bym dała tą samą liczbę czyli 8 :)
_________________
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić."
Mark Twain.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Usagi 



Dołączyła: 03 Gru 2008
Posty: 2229
Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99
Skąd: S-ki

Status: Offline

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2009-01-01, 19:09   

No to widzę, że impreza się udała :) Dzięki za relacje i fotki. Mam nadzieję, że kiedyś tez zagoszczę kiedyś na ILNY.
_________________
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
StachoMacho 



Wiek: 32
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 115
Pozytywów:
Otrzymał/a: 12
Wystawił/a: 9
Skąd: Gliwice

Status: Offline

Wizyt: 630
Łączny czas wizyt:
Godzin: 65,6
Wysłany: 2009-01-02, 19:58   

mam pytanko, ile kosztowały bilety?
_________________
szukam pozytywnych wartości
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
pawled1 



Wiek: 31
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 18
Otrzymał/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Status: Offline

Wizyt: 39
Łączny czas wizyt:
Godzin: 7,5
Wysłany: 2009-01-02, 20:34   

cytuję z ftb.pl

Cytat:
BILETY (bilety wysyłkowe dostępne będą tylko do 15 grudnia):

* Pierwsza pula 89zł, 2000 szt.- wyprzedana
* druga pula 99zł - dostępne do 7 grudnia lub do 15 grudnia
* trzecia pula 109zł - dostępne od 16 grudnia do 20 grudnia
* rezerwacje 115zł - dostępne
* w dniu imprezy - 120 zł dostępne w kasie hali

* BILETY GOLDEN I DELUXE

MSM DELUXE TICKET 420 PLN
upoważnia do wstępu do strefy MSM DELUXE z lożą umiejscowioną na balkonie z widokiem na scenę główną z zagwarantowanym miejscem siedzącym.
Wyłącznie dla posiadaczy MSM DELUXE TICKET zostanie wydzielona na terenie Hali Stulecia specjalna strefa LUX, wyposażona m.in w osobny parkiet taneczny na której muzykę serwować będą znani dj'e prezentujący różne gatunki muzyczne z lat 80,90 oraz klubowe, w wygodne miejsca siedzące (ilość ograniczona),dobrze zaopatrzony w różnego rodzaju alkohole bar oraz syto zastawiony stół szwedzki i wiele innych atrakcji.
Posiadacz MSM DELUXE TICKET ma zagwarantowane:
- osobne wejście na teren imprezy
- gratisową płytę cd, składankę ILNY
- osobną bezpłatną szatnię
- osobną bezpłatną toaletę
- bezpłatne zimne napoje
- bezpłatne zimne napoje energetyczne
- bezpłatne piwo LECH
- bezpłatny poczęstunek z syto zastawionego stołu szwedzkiego
- bezpłatny sylwestrowy napój z bąbelkami (ilość ograniczona)
- bezpłatne dowolne 4 drinki (wybór z alkoholi, które są dostępne na barze)
Inne przywileje biletu DELUXE TICKET oraz dj’ów występujących na tej scenie podamy wkrótce

MSM GOLDEN TICKET 280 PLN
upoważnia do wstępu do strefy z lożą umiejscowioną na balkonie z widokiem na scenę główną z zagwarantowanym miejscem siedzącym.
Posiadacz MSM GOLDEN TICKET ma zagwarantowane:
- osobne wejście na teren imprezy
- osobną bezpłatną szatnię
- bezpłatne zimne napoje (ilość ograniczona)
- bezpłatne zimne napoje energetyczne (ilość ograniczona)
- bezpłatne piwo LECH (ilość ograniczona)
- bezpłatne przekąski
- bezpłatną lampkę sylwestrowego napój z bąbelkami
- możliwość zakupu napoi alkoholowych w specjalnie wydzielonych barach w strefie GOLDEN TICKET
Inne przywileje biletu GOLDEN TICKET podamy wkrótce

_________________
I <3 TRANCE
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trance_man 



Wiek: 36
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 135
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 2
Skąd: Jaworzno

Status: Offline

Wizyt: 2761
Łączny czas wizyt:
Godzin: 177,6
Wysłany: 2009-01-02, 21:11   

Sylwia napisał/a:
Ogólnie impreza na WIELKI +, mam nadzieje ze jak to się mówi, ze jaki Sylwek, taki cały rok, to w tym roku tak też będzie :D No i oczywiście nie zabraknie mnie na ILNY za rok :D


No tak... wiedziałem że impreza będzie mocna, ale jak wszystko pójdzie po mojemu to już na pewno nie porzucę takiej okazji jak w tym roku, tyle że pewnie za rok już biletu nie wygram ;p
_________________
In Trance We Trust
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Sylwia 



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 537
Pozytywów:
Otrzymał/a: 78
Wystawił/a: 23
Skąd: Kraków

Status: Offline

Wizyt: 1816
Łączny czas wizyt:
Godzin: 245,4
Wysłany: 2009-01-02, 21:15   

Trance_man napisał/a:
No tak... wiedziałem że impreza będzie mocna, ale jak wszystko pójdzie po mojemu to już na pewno nie porzucę takiej okazji jak w tym roku, tyle że pewnie za rok już biletu nie wygram ;p


Nigdy nic nie wiadomo ;) A jak nie wygrasz to zawsze można kupić, bo naprawdę warto :mrgreen:
_________________
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić."
Mark Twain.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trance_man 



Wiek: 36
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 135
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 2
Skąd: Jaworzno

Status: Offline

Wizyt: 2761
Łączny czas wizyt:
Godzin: 177,6
Wysłany: 2009-01-02, 21:20   

Sylwia napisał/a:
Nigdy nic nie wiadomo ;) A jak nie wygrasz to zawsze można kupić, bo naprawdę warto :mrgreen:


tak zrobimy zatem. Ja też złego sylwestra nie miałem, ale jednak bardziej poszedłem w stronę % a nie dobra muzycznego :P :P ale to już temat na inną bajeczkę :D
_________________
In Trance We Trust
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
StachoMacho 



Wiek: 32
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 115
Pozytywów:
Otrzymał/a: 12
Wystawił/a: 9
Skąd: Gliwice

Status: Offline

Wizyt: 630
Łączny czas wizyt:
Godzin: 65,6
Wysłany: 2009-01-02, 21:58   

dzięki za cennik, przyda się wiedzieć bo poważnie się zastanawiam z bratem nad wyjazdem na najbliższy Sylwester, wiem czasu jeszcze dużo bo cały rok, ale z moimi rodzicami to trzeba już od dłuższego czasu z grubej rury żeby mnie puścili, no ale do tego czasu już będę miał 18-stke więc mam nadzieję że większych problemów nie będą sprawiali ;p
_________________
szukam pozytywnych wartości
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-01-07, 22:44   












_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
StachoMacho 



Wiek: 32
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 115
Pozytywów:
Otrzymał/a: 12
Wystawił/a: 9
Skąd: Gliwice

Status: Offline

Wizyt: 630
Łączny czas wizyt:
Godzin: 65,6
Wysłany: 2009-01-07, 23:01   

no pięknie, nie wstyd ci? następne dopiero za rok, a ty mi takiego smaka robisz tymi zdjęciami że aż mi ślinka cieknie i nie mogę się doczekać :cry:

ps. dzięki za zdjęcia, tylko utwierdzam się w przekonaniu gdzie pojadę na najbliższego sylwka ;)
_________________
szukam pozytywnych wartości
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Issei 



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Gru 2008
Posty: 17
Skąd: Wrocland

Status: Offline

Wizyt: 110
Łączny czas wizyt:
Godzin: 17,2
Wysłany: 2009-01-08, 19:06   

ILNY super bylo :) Mega rzeznia :) Tylko gdyby nie te szatnie..... :D
_________________
Nie ścieraj się , i tak za mna nie nadążysz..:D

Markus Schulz-Global Dj Broadcast !
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.