POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-02-16, 20:03
Imagine...
Autor Wiadomość
Trance_man 



Wiek: 36
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 135
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 2
Skąd: Jaworzno

Status: Offline

Wizyt: 2761
Łączny czas wizyt:
Godzin: 177,6
Wysłany: 2008-12-15, 22:40   Imagine...

Wiele pięknych utworów, z ujmującymi vocalami czy niezapomnianymi upliftingami sprawiają że nasz umysł przenosi się gdzieś daleko... gdzie? A no właśnie, każdy utwór niesie nowe miejsce, inną oprawę, tworzy niezapomniany klimat. Jest wiele kawałków, które budują niesamowitą atmosferę. Jaki utwór najbardziej pobudza Twoją wyobraźnię i gdzie się wtedy przenosisz? A może, sprawia że zamiast spokojnego i sielankowego miejsca, odkrywasz coś mrocznego i niezbadanego?

Dla mnie taką perełką od niedawna jest właśnie Alex Morph - Walk The Edge (Morph Woody van Eyden Remix). Tytuł ukierunkowuje wizję świata jaki otwiera się przed nami po kilku pierwszych uderzeniach tegoż utworu. Piękne wybrzeże klifowe, w tle wzburzone lekko morze o poranku...Spacerując po stromym brzegu spoglądam w dal widząc szeroki horyzont, a na nim tylko 1 niewielki kuter rybacki... wokoło cisza i spokój... wiatr wzburza wszechobecną roślinność... podchodzę na ten najbardziej wysunięty brzeg... stojąc bez ruchu z rozłożonymi rękami zamykam oczy i upajam się tą chwilą... wieczną, piękną, nieprzerwaną...słońce na mej twarzy rysuje promieniami wewnętrzny uśmiech. Otwieram oczy i widzę coś dziwnego... na jednym z obłoków siedzi jakaś postać. Palcem wskazuje na swoje serce i wykonując gest podania serca na dłoni podmuchem, kieruje w moją stronę ożywczy lekki wiaterek, bryzę która jeszcze bardziej mnie wycisza i uspokaja... wprowadzając w stan nirvany..zamykam oczy . Po kilku chwilach uniesienia dostrzegam że postać znikła, a ja rozglądając się jeszcze zmierzam dalej wzdłuż brzegu...kierując się spowrotem...mając nadal przed oczami niebiańską niewiastę....
_________________
In Trance We Trust
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2010-08-31, 23:52   

temat chyba jak najbardziej niedoceniony na tym forum

czas go rozruszac !!
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Czortmajewska 



Wiek: 28
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 117
Pozytywów:
Otrzymał/a: 15
Wystawił/a: 3
Skąd: Białystok

Status: Offline

Wizyt: 454
Łączny czas wizyt:
Godzin: 49
Wysłany: 2010-09-01, 16:43   

Ja nie muszę sie nigdzie przenosić :lol:
Ferry Corsten - Gabriella's Sky.
Słucham jej kiedy spaceruję z psem. Wszystko w około się zmienia. Widzę żwirową drogę, a po obu jej stronach, łąki z soczysto zieloną niską trawą i gdzie nie gdzie przyżółkniętymi wysokimi źdźbłami. Po lewej stronie mam lekko przykurzoną ale zieloną wierzbę a w oddali pasące się krowy. Na prawo za łąkami widać złote dojrzałe zboże. Gdzie bym się nie odwróciła na horyzoncie widzę gęsty ciemny las. Niebo z lewej strony jest ciemne i mroczne ze zbierającymi sie burzowymi chmurami a z prawej złotopomarańczowe. Chmury ponad zachodzącym słońcem mają przedziwne odcienie, od pomarańczu poprzez fiolet do granatu. Droga którą idę prowadzi do wielkiej topoli. Jej liście lekko falują na wietrze. Ciepły piasek grzeje w stopy a lekko chłodny wiatr łagodzi upał który męczył jeszcze tak niedawno. Właśnie wtedy czuję że to miejsce i ten czas to najlepsze co może mnie spotkać w te wakacje. ;)

To opis tego co zobaczyłam pewnego popołudnia blisko mojego domu. Nie muszę niczego wyobrażać, wystarczy popatrzeć. ;)
_________________
"Każdy mój dzień składa się z jakiś takich gówien. No każdy."
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
kijek129
kijek129 



Wiek: 27
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 493
Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 48
Skąd: Radom

Status: Offline

Wizyt: 1755
Łączny czas wizyt:
Godzin: 188,5
Wysłany: 2010-09-01, 17:05   

Czortmajewska tak samo mam jak idąc słucham Orjana Nilsena - Lovers Lane :D W ogóle dzięki tej muzyce cały świat się zmienia ;)
_________________
"Trance jest jak morze - widzisz brzeg, na którym stoisz,
lecz drugiego dojrzeć nie mozesz...
to sztuka cieszenia się i smucenia bez powodu...
to narkotyk... może cię zatruć,
sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego..."
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
anonymous_user 



Wiek: 31
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 286
Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 9
Skąd: Wlkp

Status: Offline

Wizyt: 1057
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83
Wysłany: 2010-09-01, 18:03   

Ja tam się nigdzie nie przenoszę do tego to już chyba trzeba mieć bujną wyobraźnię :) Aczkolwiek uniesienie jakie czuje przy niektórych kawałkach jest niesamowite :shock:
_________________
Rytmiczny beat i metrum 4/4 to tylko wierzchołek góry lodowej. Najważniejszego w tej muzyce nie słyszysz.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2010-09-01, 21:05   

najpiekniejsze jest w tym to ze gdy jestes na evencie stoisz czy to pod scena czy dalej (ja lubie pod scena) leca utwory ktore bardzo lubisz, oprawa wizualna podnosi adrenaline we krwi, podnosisz rece do gory ...zapominasz o ludziach za soba wtedy (o ile to mozliwe) skaczesz, tanczysz bawisz sie na calego a jeszcze gdy obok ciebie sa znajomi ... DJ ktory ma swietny kontakt z publika ..lzy asz same sie cisna ;)
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Kosiek 



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 739
Pozytywów:
Otrzymał/a: 36
Wystawił/a: 13
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Status: Offline

Wizyt: 3858
Łączny czas wizyt:
Godzin: 688,5
Wysłany: 2010-09-01, 21:42   

ArminOnly napisał/a:
skaczesz, tanczysz bawisz sie na calego a jeszcze gdy obok ciebie sa znajomi

...To nie ma miejsca i ta druga czynność raczej odpada. :D
_________________

Jeszcze raz ktoś napisze Armin van Buuren przez duże V to znajdę i poćwiartuję... ;)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2010-09-01, 21:44   

Kosiek napisał/a:
ArminOnly napisał/a:
skaczesz, tanczysz bawisz sie na calego a jeszcze gdy obok ciebie sa znajomi

...To nie ma miejsca i ta druga czynność raczej odpada. :D


wiesz takie cos tylko zaobserwowalem gdy wystepuje Armin
a tak na innych eventach moze nie ma duzo miejsca ale spokojnie potuptac i poskakac mozna :)
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.