POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kosiek
2012-06-03, 18:38
Mirage The Remixes
Autor Wiadomość
anonymous_user 



Wiek: 31
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 286
Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 9
Skąd: Wlkp

Status: Offline

Wizyt: 1057
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83
Wysłany: 2011-05-13, 13:36   Mirage The Remixes

Armin dzisiaj na facebooku:

Armin van Buuren
Armin van Buuren – Mirage The Remixes will be Available on iTunes June 10th, CD June 17th. Pre-order starts May 20th!
Remixes by Avicii, BT, Dash Berlin, Jerome Isma-Ae, 16 Bit Lolita’s, Tocadisco, Kyau & Albert, W&W, Ummet Ozcan, Ralphie B, Arctic Moon and many other talented producers have put ‘Mirage’ into a bright, new light.





The biggest project Armin has ever worked on, has now been translated. His fourth artist album, ‘Mirage’, contains two years of hard work and creativity, coming together in 16 tracks. Collaborations with Christian Burns, Sophie Ellis-Bextor, Ferry Corsten, Adam Young, BT, Guy Chambers and many other gifted artists, as well as several stunning solo-instrumentals, was the musical journey that Armin completed.

That journey now leads to a new destination: ‘Mirage – The Remixes’. The album that received 2 golden records and was praised for its musical fusions and surprises, was remixed by some of today’s biggest producer talents. All with their own strengths, point of view, style and source of inspiration, they’ve delivered a new interpretation of one of its 16 jewels. ‘Mirage’ has been held in front of the mirror, and now sees its audio reflections revealing brand new sounds on ‘Mirage – The Remixes’.

Remixes by Avicii, BT, Dash Berlin, Jerome Isma-Ae, 16 Bit Lolita’s, Tocadisco, Kyau & Albert, W&W, Ummet Ozcan, Ralphie B, Arctic Moon and many other talented producers have put ‘Mirage’ into a bright, new light. ‘Mirage – The Remixes’ is there for everyone who wants to explore the other side and character of the album. Whether you love uplifting trance, steamy hot house or deep-rolling progressive, ‘Mirage – The Remixes’ indulges you with a new façade to every track you already loved.

Available on iTunes June 10th, CD June 17th. Pre-order starts May 20th.

http://www.arminvanbuuren...ge-the-remixes/


Szybko. Już 10 czerwca. Jestem ciekawy co niektórych remixów. Co sądzicie?
_________________
Rytmiczny beat i metrum 4/4 to tylko wierzchołek góry lodowej. Najważniejszego w tej muzyce nie słyszysz.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
siwy 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 345
Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 4
Skąd: Zdzieszowice

Status: Offline

Wizyt: 6836
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1639,9
Wysłany: 2011-05-13, 15:02   

Cytat:
Avicii, Tocadisco, W&W, Dash Berlin,


Akurat Oni tutaj najmniej mi pasują, chociaż w przypadku Dasha to zapewne będzie znany nam remiks do Not giving up on love, a w przypadku Avicii'ego ten beznadziejny remiks do Drowning.

Zobaczymy czy będzie to lepsze niż zwykły album.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Endiria 



Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 182
Pozytywów:
Otrzymał/a: 24
Wystawił/a: 5
Skąd: Bochnia

Status: Offline

Wizyt: 734
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1601,5
Wysłany: 2011-05-13, 15:21   

Rzeczywiście dosyć szybko . Już nieraz słyszałam , że to wydawnictwo ma się pojawić . Niektóre zremixowane kawałki mogą brzmieć bardziej zachęcająco , niż na samym Mirage , choć szczerze mówiąc - wierzę w to mniej więcej tak , jak i w Mikołaja . Kto wie , może niektórzy remixerzy nadadzą im bardziej trance'owy , trudniejszy charakter... może , może . Widzę , że Arctic Moon również się znalazł wśród nich , nic dziwnego - jego wersja Coming Home jest ogółem świetna . Ale jak sobie pomyślę , że mając taką produkcję , będę skazana słuchać remixu Dasha do Not Giving up , czy arcybeznadziejnego Drowning przerobionego przez Avicii :ble: , odechciewa mi się myśleć o tymże albumie . Patrząc na listę autorów nieznanych nam jeszcze remixów , zapowiada się , krótko mówiąc , średnio ... wątpię , by ktokolwiek nadał tym kawałkom lepszy wydźwięk .
Jako , że mam duży sentyment do muzyki Armina i bardzo cenię go za wszystko , czym upiększył trance , jestem posiadaczką jego ostatniego albumu . Niestety , zawiodłam się na tym wydawnictwie . Właściwie tylko Coming Home , Orbion i Minack wydawały mi się najpozytywniejszymi utworami na tej płycie . Jednakże , nie mówię , że wszystko , co produkuje obecnie Armin , jest be . Nie skreślam go , choć to odrobinę żenujące , gdy artysta , który był tak oddany prawdziwemu trance'owi , wydaje smętny , popowy album . Do czego zmierzam , remixy tu już wiele nie pomogą . Mirage jest jaki jest , raptem trzy kawałki dobre ... a reszta ? The Silent Hearts w remixie W&W , które o ile dobrze pamiętam było zaprezentowane na którymś wydaniu Asot 500 , ostatnio wałkowany na Asotach przerobiony Feels so good ... Naprawdę przeciętne kawałki , nawet w tej odrobinę innej , lepszej odsłonie .
Nie liczę na zbyt wiele , nie mam podstaw , by twierdzić , że album zawierający remixy będzie brzmieć lepiej , niżeli sam Mirage . Jak wyjdą te zremixowane utwory, niektóre przesłucham , bo kilka z nich być może będzie brzmieć lepiej w wersji takich producentów , jak Ummet Ozcan i Kyau & Albert na przykład :D . Ogółem mówiąc , nie jestem specjalnie zainteresowana . :mrgreen:
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Tranceboy 



Wiek: 39
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Poznań

Status: Offline

Wizyt: 392
Łączny czas wizyt:
Godzin: 32,8
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-05-13, 15:42   

Kilka remiksow może zaatakować ale jakoś czuje że większość będzie strasznie szajsowna Dash Berlin , Avicii no bravo upadającemu gwiazdorowi tyle tylko trzeba do szczęścia
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Matisse 



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 6
Wystawił/a 1 pozytyw(ów)
Skąd: Police/Szczecin

Status: Offline

Wizyt: 165
Łączny czas wizyt:
Godzin: 7,2
Wysłany: 2011-05-13, 20:17   

Wow, Arctic Moon, ciekawe co tym pokaże nasz polski producent.
_________________
"Lubisz Sho(t)guna ?" - Nie wolę AK47
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
gajek# 



Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 581
Pozytywów:
Otrzymał/a: 18
Wystawił/a: 64
Skąd: Łowicz

Status: Offline

Wizyt: 5757
Łączny czas wizyt:
Godzin: 893
Wysłany: 2011-05-13, 20:31   

Released

Full Focus (Extended, Ummet Ozcan, Joint Operations Centre & Ali Wilson Tekelec)
Not Giving Up On Love (Dash Berlin, Jorn van Deynhoven, Glenn Morrison & Armin van Buuren)
This Light Between Us (Armin's Great Strings Mix, Richard Durand and Dabruck & Klein)
Drowning (Club, Myon And Shane 54 Classic & Avicii)


Not released

Mirage (Alexander Popov)
I Don't Own You (The Thrillseekers)
Take A Moment (Shogun, Alex M.O.R.P.H. & The Blizzard)
Feels So Good (Jochen Miller, Tristan Garner and Jerome Isma-ae)
Down To Love (Kyau & Albert)
These Silent Hearts (W&W and Ralphie B)
Orbion (Eco and Max Graham & Protoculture)
Youtopia (Blake Jarrell)
Coming Home (Arctic Moon)
Take Me Where I Wanna Go (Giuseppe Ottaviani)
Virtual Friend (Cosmic Gate) nie potwierdzone
Ostatnio zmieniony przez gajek# 2011-05-13, 20:38, w całości zmieniany 3 razy  
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Endiria 



Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 182
Pozytywów:
Otrzymał/a: 24
Wystawił/a: 5
Skąd: Bochnia

Status: Offline

Wizyt: 734
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1601,5
Wysłany: 2011-05-13, 20:33   

Matisse napisał/a:
ciekawe co tym pokaże nasz polski producent.
Pokazał , że Polacy to nie same C-Boole i świetnie zremixował Coming Home :> . Jak dla mnie brzmi nawet lepiej niż oryginał !
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Tranceboy 



Wiek: 39
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Poznań

Status: Offline

Wizyt: 392
Łączny czas wizyt:
Godzin: 32,8
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-05-14, 01:09   

dobór Gwiazdorów godny Armady , cóż przeciz chodzi żeby zarobić a nie się narob4c
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
R.I.C.O. 



Wiek: 41
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 328
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 4
Skąd: Tychy/okolice

Status: Offline

Wizyt: 375
Łączny czas wizyt:
Godzin: 58,2
Wysłany: 2011-05-14, 11:11   

W oparciu o producentów, które podał Armin TL "The remixes" wydaje się już w jakimś procencie być pewna. Szkoda, że "Drowning" będzie w wersji od Aviciego, a NGU od DB, który się już zabardzo znudził. "Full Focus" w wersji Ummeta jest dobre, "Coming Home" od Polaka napewno będzie jedną z wisienek tego wydania.
Resztę trzeba przesłuchać i ocenić.
_________________
"It's a trip that you all can make only together to the place where time and space do not exist. It's MIRAGE !! ...."
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Machała 



Wiek: 33
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 699
Pozytywów:
Otrzymał/a: 25
Wystawił/a: 22
Skąd: Polska

Status: Offline

Wizyt: 7817
Łączny czas wizyt:
Godzin: 244,8
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-05-14, 11:42   

Okładka pachnie mi takim tanim horrorem lat 80' w stylu Piątek 13 VI XD Po cholerę ta jaskrawa czerwień mam nadzieję że chociaż remixy będą takie zabójcze co stara się nam powiedzieć okładka :)
_________________
No.1 of 2008 Ferry Corsten - Twice in a blue moon
No.1 of 2009 Gaia Tuvan
No.1 of 2010 Ronny K vs Ziki - From Somewhere
No.1 of 2011 Avernus - Sirya ( Mike Foyle Rmx )
No. 1 of 2012 Faruk Sabanci - Elveda
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
jaculek 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 521
Pozytywów:
Otrzymał/a: 112
Wystawił/a: 35
Skąd: Poznań

Status: Offline

Wizyt: 2860
Łączny czas wizyt:
Godzin: 516,5
Wysłany: 2011-05-14, 12:10   

A kto powiedział że remix Arctica będzie wydany na płycie ? :)
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
anonymous_user 



Wiek: 31
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 286
Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 9
Skąd: Wlkp

Status: Offline

Wizyt: 1057
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83
Wysłany: 2011-05-14, 12:16   

Będzie ;)

Jeżeli Mirage był jaki był to chociaż mogli się postarać o dobre remixy na Mirage The Remixes. Mogli sobie wstawić tego Shoguna jak już muszą ale resztę bardziej się postarać, postawić na starych trance'owych wyjadaczy.
Armada konkretnie przesadza z tym promowaniem producentów. Dawniej DJ sam musiał zapracować sobie na szacunek i sukces.
_________________
Rytmiczny beat i metrum 4/4 to tylko wierzchołek góry lodowej. Najważniejszego w tej muzyce nie słyszysz.
Ostatnio zmieniony przez anonymous_user 2011-05-14, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
jaculek 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 521
Pozytywów:
Otrzymał/a: 112
Wystawił/a: 35
Skąd: Poznań

Status: Offline

Wizyt: 2860
Łączny czas wizyt:
Godzin: 516,5
Wysłany: 2011-05-14, 12:32   

A przepraszam jest Arctic Moon wymieniony oficjalnie więc na 100 % będzie
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
DrCrauser 



Wiek: 32
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 363
Pozytywów:
Otrzymał/a: 6
Wystawił/a: 6
Skąd: Za-dupie

Status: Offline

Wizyt: 1085
Łączny czas wizyt:
Godzin: 115,2
Wysłany: 2011-05-14, 13:40   

Feels So Good będzie singlem, więc liczba remixów jest uzasadniona. Zastanawiałem się właśnie jak będzie wyglądała okładka. W przypadku Imagine odwrócili kolory, no ale tego to się nie spodziewałem :D Z sepii na krwawo czerwony ;p Trzeba będzie zakupić.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Almonaster 



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 988
Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 62
Skąd: Lublin

Status: Offline

Wizyt: 4739
Łączny czas wizyt:
Godzin: 435,6
Wysłany: 2011-05-14, 13:57   

DrCrauser napisał/a:
Feels So Good będzie singlem, więc liczba remixów jest uzasadniona. Zastanawiałem się właśnie jak będzie wyglądała okładka. W przypadku Imagine odwrócili kolory, no ale tego to się nie spodziewałem :D Z sepii na krwawo czerwony ;p Trzeba będzie zakupić.


Ale oryginalny Mirage ma w środku tak samo krwawo czerwoną książeczkę, co mnie trochę zaskoczyło. Ciągłość kolorystyczna zachowana :P
Liczę na kilka dobrych remixów. Jedno jest pewne, tak jak w przypadku Imagine Remixed, Armin do końca roku będzie katował każdy remix, nawet jeśli będzie słaby...
_________________
http://soundcloud.com/mathias-van-ness
http://www.youtube.com/user/MathiasVanNess

World without a music is like a world without an oxygen...
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.