POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na stronie głównej arminvanbuuren.org?

Co sądzisz o portalu ArminvanBuuren.org? (jeden głos wykorzystaj na opcję 1/2, a drugi na jedną z pozostałych)
Nie korzystam z niego, jest mi absolutnie niepotrzebny.
13%
 13%  [ 4 ]
Nie korzystam z niego zazwyczaj, ale myślę, że jeżeli pojawi się coś ciekawego, zacznę go odwiedzać.
27%
 27%  [ 8 ]
Jest dobrze tak, jak jest.
10%
 10%  [ 3 ]
Sądzę, że portal powinien zmienić się w bloga, ale być głównie o Arminie.
6%
 6%  [ 2 ]
Portal powinien zamienić się w bloga, ale nie ograniczać się do Armina.
34%
 34%  [ 10 ]
Mam inny pomysł, opiszę go w komentarzu.
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2012-04-02, 08:56   

Kosiek napisał/a:
Portal powinniśmy otworzyć poza Armina, poszerzać horyzonty. Bo jesteśmy w stanie w pewnym stopniu kreować gusta fanów i nie warto tej szansy spieprzyć.

Ale zaraz, zaraz. Czy czasem nie dostrzegasz tego "Polish fan site" i "Polish fans forum" ? To się tyczy właśnie Armina. O to w tym wszystkim od początku chyba chodziło. Żeby gromadzić fanów Armina, którzy będą mogli pogadać ze sobą o nowych jego produkcjach czy koncertach. Od początku NIE BYŁO mowy o tym, żeby ta strona wykraczała poza niego ! Więc po co to zmieniać ? Ja naprawdę (jak już powtarzam któryś raz z kolei) sądzę, że jeśli kogoś interesują inni wykonawcy, to ma masę innych stron na ich temat... Róbmy dalej porządnie (? ta...) to, co robimy i dajmy spokój ze zmianami. Tu mają się rejestrować osoby, które uwielbiają Armina i jego muzykę. Od innych są inne fora. I jeszcze, szczerze powiedziawszy, to nie interesują mnie opinie innych portali. Sami są jacy są i niech patrzą na siebie.
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Kosiek 



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 739
Pozytywów:
Otrzymał/a: 36
Wystawił/a: 13
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Status: Offline

Wizyt: 3858
Łączny czas wizyt:
Godzin: 688,5
Wysłany: 2012-04-02, 11:24   

AvB Fan napisał/a:
Ale zaraz, zaraz. Czy czasem nie dostrzegasz tego "Polish fan site" i "Polish fans forum" ? To się tyczy właśnie Armina. O to w tym wszystkim od początku chyba chodziło.

Sądzę, że nie zrozumiałeś tego pomysłu do końca, skoro tak podniosłeś głos.

Nie chcę z tego robić kłótni (jak dotąd podobne do tego tematy prowadziły), ale... po pierwsze, nikt tutaj nie chce zmieniać nazwy forum, ani jego głównego nurtu, którym jest Armin (forum by szybko upadło). Poza tym, nawet gdyby się to udało, to gdybyśmy z niego zrezygnowali, szybko byśmy się stali kolejnym randomowym portalem trance'owym bez wyrazu.

Sprawa jest taka, że w tej chwili praktycznie nie mamy portalu, a dobrze by było go mieć. Jednak portal musi być żywy, inaczej niewiele zmienimy. A do tego potrzeba nowinek, wiadomości, ciekawych materiałów - zostanie przy samym Arminie nie da aż tak ciekawego materiału, dlatego uważam, że warto wprowadzić coś szerszego - raz na jakiś czas jakiś nowy, duży album jakiegoś ambitnego artysty, jakiś ciekawy życiorys DJa. Armin w swojej audycji przecież też robi konkursy z albumami nie tylko Armind, nie tylko Armady, ale często i innych. Robi te żałosne "wywiady", nie jest tylko o sobie samym, jeżeli Cię to pociesza i może chociaż trochę wytłumaczy Ci mój zamysł tę zmianę. Ja po prostu chciałbym prowadzić portal w formule podobnej do tej, w jaką zamieniło się A State Of Trance - warto pójść do przodu, szczególnie, jeżeli ta zmiana nie jest zła.

Jeżeli uważasz inaczej, mogę się ugiąć, ale pod warunkiem że dołączysz do projektu - nie będę na siłę wprowadzał czegoś, co spowoduje sprzeciw (chociaż prawdopodobnie w tej chwili jesteś jedyną osobą na tym forum, której wyjście poza Armina się nie podoba, bo reszta jest za, albo ma to gdzieś). Pomoc będzie potrzebna, a jeżeli tak lubisz Twórczość Armina, to sądzę, że nie będziesz miał nic przeciwko szukaniu ciekawych materiałów do wstawienia.

I tak mnie zastanawia jedna rzecz - napisałeś "Tu mają się rejestrować osoby, które uwielbiają Armina i jego muzykę." Jednak zostawiłeś dwie kwestie na boku - czy mamy słuchać tylko jego muzyki, słuchać tylko jego audycji i nie wolno nam mówić tutaj o czym innym do końca życia? A co, gdy jego twórczość jest poniżej poziomu jego możliwości - mamy go dalej uwielbiać?

Wszyscy jesteśmy fanami, ale spora część z nas nie chce być tylko ślepymi uwielbiaczami. Chcemy być fanami, którzy potrafią pochwalić za dobre i zbesztać za złe...
_________________

Jeszcze raz ktoś napisze Armin van Buuren przez duże V to znajdę i poćwiartuję... ;)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
I-Luminate
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2012-04-02, 12:54   

Kosiek napisał/a:
I tak mnie zastanawia jedna rzecz - napisałeś "Tu mają się rejestrować osoby, które uwielbiają Armina i jego muzykę." Jednak zostawiłeś dwie kwestie na boku - czy mamy słuchać tylko jego muzyki, słuchać tylko jego audycji i nie wolno nam mówić tutaj o czym innym do końca życia?

W odpowiedzi cytat z mojej wcześniejszej wypowiedzi:
AvB_Fan napisał/a:
Na forum sobie piszcie co chcecie.

Słuchajcie sobie czego chcecie, ja się do tego nie wtrącam, bo mi to szczerze mówiąc wisi. Zresztą cała ta "zmiana" forum ogólnie na trance'owe mnie zwisa. Jak napisałeś:
Kosiek napisał/a:
(chociaż prawdopodobnie w tej chwili jesteś jedyną osobą na tym forum, której wyjście poza Armina się nie podoba, bo reszta jest za, albo ma to gdzieś

Nie zgadzam się, bo należę do tych drugich (mam to gdzieś).
Kosiek napisał/a:
raz na jakiś czas jakiś nowy, duży album jakiegoś ambitnego artysty

O ile mi wiadomo, to zazwyczaj gdy wychodzi nowy album jakiegoś artysty, to na forum zaraz jest kilka(naście) recenzji, więc o co chodzi ? Chcesz je na stronie głównej ?

Żeby nie było - nie jestem przeciwny !!! Ja po prostu sądzę, że dobrze jest tak jak jest, a jaka będzie decyzja, ode mnie nie zależy. Skoro jesteśmy oficjalnym polskim forum Armina to IMHO właśnie o Arminie powinniśmy pisać. Ale róbta co chceta, przecież ja i tak nie zarządzam tu niczym, a głos ma większość.
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Kosiek 



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 739
Pozytywów:
Otrzymał/a: 36
Wystawił/a: 13
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Status: Offline

Wizyt: 3858
Łączny czas wizyt:
Godzin: 688,5
Wysłany: 2012-04-02, 13:46   

Właśnie nie jesteśmy oficjalnym polskim forum.
_________________

Jeszcze raz ktoś napisze Armin van Buuren przez duże V to znajdę i poćwiartuję... ;)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2012-04-02, 16:07   

To przynajmniej się starajmy być takimi, żeby ludzie mogli tak o nas sądzić.
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
ToyoTires 



Wiek: 37
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1468
Pozytywów:
Otrzymał/a: 98
Wystawił/a: 9
Skąd: Sztum

Status: Offline

Wizyt: 9334
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2874,3
Wysłany: 2012-04-02, 18:45   

Tak na dobrą sprawę to jesteśmy jedynym forum w Polsce o Arminie , przypominam że konkuresja ma forum o nazwie ASOT a nie ARMIN , więc można napisać że jesteśmy oficjalnym :D
_________________
Two Dj's - One Music - One Life - W&W
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
I-Luminate 



Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 965
Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26
Skąd: Bełchatów

Status: Offline

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-02, 19:38   

Imo lepiej mieć dobry i często odwiedzany serwis, aniżeli, jak to Wy piszecie - oficjalny. Co z tego, że jest oficjalny, skoro miesięcznie na forum pojawia się tysiąc postów, z czego spora część to tematy bez odpowiedzi, lub posty w temacie "czego teraz słuchacie"? Znam fora, które dziennie generują większy ruch, niż my w miesiąc.
_________________
Słuchajmy muzyki, a nie gatunków.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
ToyoTires 



Wiek: 37
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1468
Pozytywów:
Otrzymał/a: 98
Wystawił/a: 9
Skąd: Sztum

Status: Offline

Wizyt: 9334
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2874,3
Wysłany: 2012-04-02, 19:48   

No widzicie My mamy temat ,,Czego słuchacie'' a ,, te fora'' , które generują to mega natężenie postów mają te ,,działy warez'owe'' o które Was pytałem bo się zastanawiałem o co kaman , dlatego konieczne są zmiany na forum a nie zmiany portalowe , też bym wolał bogatsze działy czy tematy gdzie każdy by miał coś w końcu i przedewszystkim ciekawego do napisania , mimo że sam korzystam z tematu ,,Czego słuchacie'' to zgadzam się że nic ten temat nie daję i idę o zakład że każdy z Was tu obecnych wolałby bardziej ciekawsze forum .
_________________
Two Dj's - One Music - One Life - W&W
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
I-Luminate 



Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 965
Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26
Skąd: Bełchatów

Status: Offline

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-02, 19:53   

ToyoTires napisał/a:
No widzicie My mamy temat ,,Czego słuchacie'' a ,, te fora'' , które generują to mega natężenie postów mają te ,,działy warez'owe'' o które Was pytałem bo się zastanawiałem o co kaman , dlatego konieczne są zmiany na forum a nie zmiany portalowe , też bym wolał bogatsze działy czy tematy gdzie każdy by miał coś w końcu i przedewszystkim ciekawego do napisania , mimo że sam korzystam z tematu ,,Czego słuchacie'' to zgadzam się że nic ten temat nie daję i idę o zakład że każdy z Was tu obecnych wolałby bardziej ciekawsze forum .


Nie miałem na myśli warezów. Istnieje wiele for, które aż strach moderować, bo tyle tam ludzie piszą, a za jakikolwiek przejaw warezu dostaje się warna, ale nie o tym temat. Ważne jest w tej chwili to, co zrobić z serwisem, by generował on większy ruch, bo to właśnie on przyciąga użyszkodników do forum.
_________________
Słuchajmy muzyki, a nie gatunków.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Timo 



Wiek: 30
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 740
Pozytywów:
Otrzymał/a: 21
Wystawił/a: 48
Skąd: Bełchatów

Status: Offline

Wizyt: 4282
Łączny czas wizyt:
Godzin: 3917,9
Wysłany: 2012-04-02, 19:58   

przydałoby się przywrócić dawną świetność forum, gdzie dziennie było pisanych prawie 200 postów :D , ech, dobre czasy :D
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
lionel36 



Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 505
Pozytywów:
Otrzymał/a: 38
Wystawił/a: 15
Skąd: Borne Sulinowo

Status: Offline

Wizyt: 8047
Łączny czas wizyt:
Godzin: 938,9
Wysłany: 2012-04-02, 20:00   

Timo napisał/a:
przydałoby się przywrócić dawną świetność forum, gdzie dziennie było pisanych prawie 200 postów :D , ech, dobre czasy :D


Ha może z 200 to nie przesadzajmy, bo to i tak nierealne jest :D Ale gdyby tak po 80-100 postów z sensem było pisanych to już proges. A sądze, że i to będzie wyzwanie :)
_________________
Som La Gent BLAUGRANA!!!!

Per Sempre!!!
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Kosiek 



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 739
Pozytywów:
Otrzymał/a: 36
Wystawił/a: 13
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Status: Offline

Wizyt: 3858
Łączny czas wizyt:
Godzin: 688,5
Wysłany: 2012-04-04, 00:02   

W najlepszym momencie aktywności na forum było pisanych około 150 postów dziennie. Teraz w marcu nie wybiliśmy się nawet na 30 dziennie. Także długa droga jest przed nami...

Ja sądzę, że najlepszym wyjściem byłoby przyciągnięcie z powrotem na forum starych wyjadaczy, ale sądzę, że ze względu na to, czym się stał Trance, to niemożliwe. Więc trzeba postawić na nowych... ale to oznacza spadek poziomu na forum. Tak czy inaczej, powinniśmy sobie poradzić. ;)
_________________

Jeszcze raz ktoś napisze Armin van Buuren przez duże V to znajdę i poćwiartuję... ;)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
anonymous_user 



Wiek: 31
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 286
Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 9
Skąd: Wlkp

Status: Offline

Wizyt: 1057
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83
Wysłany: 2012-04-04, 19:22   

Jeżeli portal zyska na popularności to forum automatycznie też ;)
_________________
Rytmiczny beat i metrum 4/4 to tylko wierzchołek góry lodowej. Najważniejszego w tej muzyce nie słyszysz.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.