POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jesteście, czym zajmujecie się na codzień?
Autor Wiadomość
cobradj 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 13
Wystawił/a: 1

Status: Offline

Wizyt: 196
Łączny czas wizyt:
Godzin: 17,5
Wysłany: 2009-06-08, 13:10   Kim jesteście, czym zajmujecie się na codzień?

Czyli tak jak w temacie, kim jesteście w zyciu codziennym? Uczycie się? Pracujecie? Co robicie po nauce/pracy?
Temat taki by przed spotkaniem 22 sierpnia lepiej się poznać :)
Ja już napisałem przedstawiając się kim jestem, dla przypomnienia:
- Nie mam wykfalifikowanego zawodu (jestem po gimnazjum),
- Pracuje na roli,
- Po pracy przeważnie pomagam potrzebującym jako wolontariusz w WCO w Poznaniu, lub poprost odpoczywm :)

Wystaw pozytywa autorowi tego posta

Luxy 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 30
Wystawił/a: 75

Wizyt: 1129
Łączny czas wizyt:
Godzin: 338,8
Wysłany: 2009-06-08, 19:10   

Ja jestem uczennicą 2 klasy gimnazjum, już niedługo 3 :) Po szkole odrabiam lekcje ;/ , gram w siatkówkę albo idę na spacer. Czasami jadę na miasto pobuszować po sklepach. Ogólnie to nic ciekawego :)
2008 - Simon Patterson - Us
2009 - Nitrous Oxide - Aurora
2010 - Who.Is - We.Are

InTranceWeTrust 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 2

Wizyt: 678
Łączny czas wizyt:
Godzin: 148
Wysłany: 2009-06-08, 19:36   

Ja jestem uczniem klasy 2 Technikum,niebawem klasy 3 , o profilu " Elektronik" w Katowicach.Na co dzień lubię spotykać się ze znajomymi i dobrą zabawę w świetnym gronie.Co jakiś czas lubię gdzieś wyskoczyć do jakiegoś klubu. Jak na razie nie pracuje , zamierzam skończyć szkołę , zdać maturę , obronić technika , a co dalej to się jeszcze okaże.:)

Banacik 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 9
Wystawił/a: 14

Wizyt: 1333
Łączny czas wizyt:
Godzin: 119,6
Wysłany: 2009-06-08, 19:45   

Ja właśnie kończe 2 kl. gimnazjum <jupi> po szkole prawie codziennie jadę na trening konkretnie z biegania (treningi 6 razy w tyg. :| ) obecnie kończe 1 cz. sezonu z naciągniętym przyczepem mięśniowym :/ :/ raz w tygodniu uczęszczam na warsztaty z djingu <dj> ogólnie cały czas zajęty ;/ ale już się przyzwyczaiłem :)

Trance is my Religion.

Kiara 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 16

Wizyt: 1417
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1574,8
Wysłany: 2009-06-08, 19:58   

Ja również kończę 2 kl.gimnazjum.Po lekcjach zazwyczaj słucham całymi godzinami muzyki no i uczę się j.angielskiego :) a tak to w wolnych chwilach gram w piłkę nożną i spotykam się z przyjaciółmi lub denerwuję brata :D

Jackob Rocksonn 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 136
Wystawił/a: 123

Wizyt: 3824
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1787
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-08, 20:51   

Ja kończe 3 klase technikum.Szukam jakiejs pracy na wakacje ogólnie zajmuje sie słuchaniem muuuuuzyki i pomagam rodzicom bo jak niektórzy może pamiętaja mieli oważny wypadek autem w lutym wiec wszystkie obowiązki taty spadły na mnie ponieważ tata nie może jeszcze pracowac.Terz jeszcze staram sie troche imprezowac ale niestety robie za kierowce :mrgreen:

Madzia 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 1
Wystawił/a: 5

Wizyt: 310
Łączny czas wizyt:
Godzin: 65,4
Wysłany: 2009-06-08, 21:31   

Myśle, że wystarczająco dużo napisałam, gdy się przedstawiałam :) ale zawsze mogę powtórzyć ;)
Właśnie kończe drugi rok studiów na kierunku fizjoterapia :) wiec za rok będe już mogła legalnie robić zabiegi i na tym zarabiać :mrgreen: lubię imprezować ;) tak bardzo, bardzo :mrgreen: :lol: w wakacje jako takich planów nie mam, ponieważ mam dwa miesiące praktyki do odbycia :/ ....a jeszcze lubie śmigać po sklepach, jak każda dziewczyna... chyba ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
davidek
Almonaster 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 62

Wizyt: 4739
Łączny czas wizyt:
Godzin: 435,6
Wysłany: 2009-06-08, 21:35   

Ja niebawem skończę 3 klasę gimnazjum i wybieram się do liceum o profilu mat-inf lub mat-geo ;) Po szkole lubię siedzieć na kompie nad muzyką, rzadziej grami. Lubię grać w kosza, nogę i siatkę :) W przyszłości mam zamiar studiować ekonomię i ogólnie być ekonomistą ;)

World without a music is like a world without an oxygen...

scythe1123 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 20
Wystawił/a: 3

Wizyt: 1265
Łączny czas wizyt:
Godzin: 162,4
Wysłany: 2009-06-08, 23:58   

Jestem tegorocznym maturzystą. Skończyłem liceum o profilu mat-inf-fiz. Planuje studia na politechnice gdańskiej.
Na co dzień to głównie muzyka, trochę elektroniki jako hobby, odstresowywanie się przy joe monsterze lub przy jakiś ciekawostkach, czasami jakaś gra ale bardzo rzadko i oczywiście spotkania ze znajomymi.
Lubie "dłubaninę" :D (DIY - Do It Yourself) i jak na razie zrobiłem kolumny do swojego sprzętu audio (i parę innych drobnych ustrojstw). Zjada to trochę funduszy ale ile radości przynosi.
Mam zamiar w wakacje trochę zarobić. Jak na razie nie znalazłem żadnej pracy, która by mi odpowiadała, więc zajmuję się drobniejszymi rzeczami (roznoszenie ulotek, dawanie korków, jakieś prace na komputerze i podobne, ewentualnie pomoc ojcu)

Ishimo 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 30
Wystawił/a: 27

Wizyt: 926
Łączny czas wizyt:
Godzin: 284,2
Wysłany: 2009-06-09, 00:21   

Ja kończe 3 klase technikum hotelarskiego, w weekendy pracuje w dyskotece jako barmanka , a po szkole trenuje capoeire i grywam w piłke reczną ;)

Loud, Electronic , Ferocious

Piotr_16
[Usunięty]

Wizyt: 0
Łączny czas wizyt:
Minut: 0
Wysłany: 2009-06-09, 12:56   

Ja kończę 3-cią klasę gimnazjum i wybieram się do liceum o profilu humanistycznym. Kiedy wracam ze szkoły pierwsze co robię to włączam muze... <dj> (To chyba normalne... :D ) A poza tym lubię pograć w kosza i pochwalę się, że należę do orkiestry dętej.... 8) W związku z tym, można powiedzieć, że muzykę mam we krwi. :D

AvB Fan 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-06-09, 15:00   

No, a ja chodzę do 3 klasy gimnazjum przez kolejny jeszcze tydzień, później liceum ogólnokształcące, profil - matematyczno-fizyczno-informatyczny lub matematyczno-fizyczny z elementami informatyki ( więc na jedno wychodzi ;P )! Po tym mam zamiar iść na studia na kierunek związany z inżynierem budowlanym lub architektem ! ;P A dalej...(?) się zobaczy :mrgreen:

AddictedForLife 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 2
Wystawił/a: 1

Wizyt: 629
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83,5
Wysłany: 2009-06-09, 15:10   

Hmm... na codzien praca i jeszcze raz praca jak Pani Ishimo ^_^ Pracuje jako barman od 3 lat ; - ) po 12h Pracy wracam do domu i zajmuje sie Domem bo niedawno Kupilem nowy;) w Wolnym czasie? MUZYKA,Imprezy Dobra Gra ,Dobry Film itp ; - )

Usagi 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2009-06-09, 15:50   

Kończę 2 klasę gimnazjum, interesuję się oczywiście muzyką, informatyką, nowinkami technicznymi, historią, geografią/astronomią, modą niecodzienną, mniej oficjalną i grami wideo. Jestem humanistką i poetką, lubię śpiewać. Zastanawiam się nad codzienną egzystencją, polityczną niezgodą i porozumieniami pomiędzy większymi jednostkami. Kiedyś chciałam zostać motorniczym, potem DJ-em, teraz mam kolejne małe plany na przyszłość, m.in. zostać pisarką. Oczywiście jeszcze studia, gdyby moje ambicje się nie spełniły i trzeba będzie przysłowiowo "harować". Jestem na ciągłej drodze opanowania perfekcyjnie angielskiego, być może powrócę (np. w liceum) do nauki niemieckiego.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
machete
Timo 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 21
Wystawił/a: 48

Wizyt: 4281
Łączny czas wizyt:
Godzin: 3917,1
Wysłany: 2009-06-09, 16:47   

a ja kończe 3 klase gimnazjum i wybieram się do Technikum Energetycznego do tzw. "budowlanki" :D ...w wolnych chwilach słucham Trance, gram w piłke z kumplami, mixuje, i "uczę" się :D ...w przyszłości chciałbym być DJ'em na jakąś większą skale oraz producentem muzycznym ;) ...a jak nie wyjdzie to się pomyśli co będe dalej robił :D

Odpowiedz do tematu