POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2008-11-12, 18:00
Regulamin forum
Autor Wiadomość
Marcin Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18767
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2008-05-01, 11:27   Regulamin forum

§1. Postanowienia ogólne

1. Administratorzy i Moderatorzy czuwają nad sprawnym działaniem serwisu, zapewniają jego sprawne funkcjonowanie: dbają o komfortowe korzystanie z Forum i/lub Shoutboxu przez wszystkich użytkowników. NIE PODWAŻAJ ICH DECYZJI.
2. Problemy związane z działaniem Forum i/lub Shoutboxu prosimy zgłaszać do Administratorów.
3. Administratorzy i Moderatorzy są po to, aby udzielić Ci pomocy, więc nie staraj się ich obrazić, Administratorzy oraz Moderatorzy mają prawo do usunięcia / edycji / przeniesienia / zamknięcia tematu, postu lub komentarza jeśli jest on sprzeczny z ogólnymi zasadami regulaminu.
4. Zachowuj się w sposób kulturalny zarówno w Shoutboxie jak i na Forum w stosunku do innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów, epitetów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe na serwisie.
5. Sprawy prywatne załatwiaj poprzez PW (Prywatna Wiadomość), Zabrania się podawanie linków do stron: warezowych, torrentowych, gier typu bite oraz z crackami. Zakazuje się podawania linków do utworów objętych prawem autorskim.
6. Obowiązuje zakaz spamowania zarówno w postach na Forum / ShoutBoxie jak i wiadomościach wysyłanych poprzez PW, wywoływania efektu flame war, screamer oraz floodowania i trollingu.
7. Zabrania się umieszczania na Forum / Shoutboxie wszelkich informacji o treści: pornograficznej, faszystowskiej, rasistowskiej, nacjonalistycznej, religijnej i/lub sprzecznych z ogólnie przyjętymi normami moralnymi czy etycznymi oraz żadnych linków do stron o takiej tematyce.
8. Linki umieszczane na forum, shoutboxie muszą być zgodne z punktem powyżej, nie mogą być to linki reklamowe mające na celu skuszenie użytkownika do wejścia na linkowaną stronę. Wyjątkiem są tu strony ogólnie znane, lub linki do stron z informacją o aktualnie prowadzonej rozmowie.
9. Zakazuje się wklejania linków ogólnie niebezpiecznych, lub do programów/skryptów które po otwarciu mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na prace komputera (wirusy, warmy, inject-y etc.).
10. Użytkownicy FORUM.ARMINVANBUUREN.org publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Opinie/posty/komentarze internautów są ich prywatnymi opiniami i nie odzwierciedlają poglądów redakcji forum. FORUM.ARMINVANBUUREN.org nie ponosi tym samym odpowiedzialności za treści zamieszczanych komentarzy/opinii/artykułów.
11. Administratorzy oraz Moderatorzy NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI za prywatne opinie postujących.
12. Jeśli Twoim zdaniem, komentarz, post i/lub wypowiedz narusza jakikolwiek punkt regulaminu zgłoś to do Administratora lub Moderatora.
13. Zabrania się posiadania na serwisie więcej niż jedno konto.
14. Konto nieaktywowane do 7 dni zostaje usunięte z bazy.
15. Wszystkie treści napisane przez użytkowników oparte są na licencji Creative Commons. a.) Jeżeli nie zgadzasz się na przestrzeganie powyższej licencji dopisz do każdego swojego tematu/posta:

Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że dalsze rozpowszechnianie artykułu/artykułów publikowanego/publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

lub w skrócie

Zabraniam kopiowania niniejszego artykułu.

§2. Zasady pisania na FORUM i Shoutbox'ie

1. Staraj się unikać literówek, błędów ortograficznych i stylistycznych. Pisz swój komentarz, post, wiadomość PW w sposób staranny. Przed wysłaniem przeczytaj go. Jeżeli nie jesteś pewien pisowni, sprawdź jej poprawność. Jeżeli mimo to popełniłeś błędy, popraw je używając funkcji - EDYTUJ.
2. Twoją wypowiedz powinna charakteryzować sensowna treść, zrozumiała dla innych użytkowników. Pamiętaj, Twój post świadczy o Tobie.
3. Zawsze trzymaj się tematu dyskusji. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale.
4. Uwagi nie związane z tematem przekazuj za pomocą PW.
5. Posty nic nie wnoszące do toczącej się dyskusji w temacie mogą zostać usunięte - są traktowane jako spam.
6. Jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytanie - nie odpowiadaj, unikniesz wprowadzenia pytającego w błąd oraz innych czytających Twoją wypowiedz.
7. Nie pisz postu WIELKIMI literami.
8. Nie formatuj niepotrzebnie czcionki (nie pisz czcionką pogrubioną, powiększoną, nie koloruj).
9. Nie używaj kilku znaków ? ? ? lub ! ! ! oraz innych, zbędnych znaków.
10. Jeżeli kopiujesz artykuł z innego portalu/wortalu, zawsze podawaj źródło z zaczerpniętej informacji.

§3. Kary za naruszenie zasad Serwisu

1. Za nagminne lub rażące naruszenia powyższego regulaminu mogą być udzielone ostrzeżenia. Za rażące naruszenie regulaminu użytkownik dostaje BAN, a jego konto zostaje usunięte.
2. Za niekulturalne zachowanie, użytkownik może otrzymać ostrzeżenie. W ekstremalnych sytuacjach spowoduje to usunięcie ze społeczności FORUM..
3. Za spamowanie, flame war, screamer oraz floodowanie i trolling użytkownik może otrzymać ostrzeżenie, a w wyjątkowych sytuacjach nawet BANA.
4. Nazwa użytkownika, tytuł użytkownika czy sygnatura nie może zawierać wulgaryzmów oraz treści niewłaściwych (awatar także), ponadto nazwa użytkownika nie może zawierać adresów stron internetowych, IP czy e-mail.
5. Zabrania się korzystania z serwerów pośredniczących tzw. proxy oraz tymczasowych adresów email.
6. Jeżeli użytkownik otrzyma 3 ostrzeżenia równa się to z zakazem pisania na forum, po 6 ostrzeżeniach BAN!

Administratorzy oraz moderatorzy serwisu Forum.ArminVanBuuren.org nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników FORUM. Osoby, które publikują na łamach Forum.ArminVanBuuren.org wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Jeżeli zauważyłeś post/temat lub jakąkolwiek inną treść, która jest niezgodna z polskim prawem proszę raportować go do administratorów lub moderatorów forum.


Mam nadzieję że powyższy regulamin pomoże w lepszym porozumieniu oraz współpracy na forum.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.