POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Trance Fusion 2012 w mojej opinii :)
Autor Wiadomość
Machała 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 25
Wystawił/a: 22

Status: Offline

Wizyt: 7817
Łączny czas wizyt:
Godzin: 244,8
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-16, 16:42   Trance Fusion 2012 w mojej opinii :)

Jako że nie ma nawet u nas tematu o tej imprezie to założyłem od razu z wrażeniami XD

Do Pragi przyjechałem już w piątek te prawie 900 km samochodem nie minęło jak z bicza straszna katorga następnym razem samolotem nie ma innej opcji ^^
W hoteliku zameldowanko o 20:30 szybki prysznic i na dzielnicę rozkoszy co dalej się działo zachowam dla siebie XD Następnie kolacja w upatrzonym po przyjeździe Burger Kingu taki podniecony bo słyszałem o nim tylko z opowieści no i przyznam że Mc Donald's się chowa ^^
Następnego dnia z rana poszliśmy zobaczyć jak się pałac przemysłowy prezentuje a że koło pałacu było wesołe miasteczko to zahaczyliśmy o samochodziki hehe jeden z lepszych momentów całego wyjazdu czysty fun :)
Około godz. 20 z hoteliku wyszliśmy już na imprezkę i mieliśmy w planach zakupić korony w kantorze na dworcu a że zamknięty był już od 20 ( co za zryte miasto byle warzywniak do 23 otwarty a kantor i to jedyny w centrum !!!! do wieczora otwarty ) to czarne myśli zaczęły napływać bo mieliśmy może z 40 koron :( Postanowiliśmy że kupimy już na imprezie od polaków jakichś no i tu zaczyna się największy minus całej wyprawy czyli : nasi rodacy :/ Nie mam , mam odliczone , w dupie mam twoje złotówki i spierd*alaj takie odpowiedzi moje uszy słyszały najczęściej po pytaniu czy odsprzedadzą troszeczkę koron jeden się trafił taki ''litościwy'' i sprzedał mi 60 koron na szatnię za 30 zł !!!
No nic kurtki oddane i postanowiliśmy że będziemy chodzić do łazienki kranówę łupać przez całą noc jak będziemy spragnieni .
Koniec narzekania czas się bawić XD
Przez przygodę z koronami nie zdążyliśmy na seta Orjana tylko na końcówkę no nic dobre i te Go Fast na rozgrzewkę XD
Kolega chciał troszkę się pośmiać ze świnki Audrey jak śpiewa i coś tam pomruczała nic nie słyszałem więc występ jej uważam za bleeee ^^
Ben Gold - tylko na końcówce byłem czyli W&W - Arena ( Ben Gold Remix ) ajj powymiatał mnie ten jeden utwór bardzo ładnie XD
Alexander Popov - no i docieramy do najlepszego seta imprezy XD szkoda że grał na tej malutkiej scenie ale powymiatał porządnie Elegia , Cosmic Gate - Crushed , tajemniczy remiks którego nie znam do Colours od Hewitt fajny set bardzo a ta scena tak naprawdę jeszcze dawała fajny klimat :)
Blank & Jones - Choć się na tym nie znam był to według mnie najlepszy technicznie set imprezy nie rozumiem kiedy dj się myli i kiedy robi jakieś przestoje i inne duperele ale wiem że moje uszy usłyszały bardzo dobrą technikę :) Nightfly w jakimś tam remiksie spowodował łzy w oczach :)
Dash Berlin - ech znów ten mój durny kolega mnie siłą zaciągnął na tego pajaca :/ zero zaskoczenia set tak dupny jak tylko się da pełno nikomu nie pasujących mashupów i innego tałatajstwa z jego aktorstwem i bieganiem po scenie na czele nawet mój kolega który ubóstwiał dasha za set na Sunrise 2011 był zniesmaczony po 30 minutach poszliśmy odpocząć
Końcówka Andy Moora - jakieś 15 minut na jego secie i się obudziłem fajne utworki plus znienawidzony AK47 w miarę dobrym remiksie który trząchał mi wnętrzności XD
Aly & Fila - i znowu tylko jeden XD bardzo fajnie bujające Uplifty plus trochę słabsze wolniejsze utwory mimo to set na plus choć prawie żadnego utworu tak naprawdę nie znałem czym jestem zszokowany XD
Leon Bolier - nareeeeeeszcie się udało go zobaczyć na żywo :) tego oczekiwałem przepiękny podniosły set tylko ............ dlaczego grał na końcu nie mogli na koniec wsadzić tego pedałka Arty'ego !!!!???? ech no nic ogółem imprezka na plus tylko następnym razem muszę się lepiej przygotować bo dostałem w ciągu tego weekendu sporo nieprzyjemnych nauczek :D

Parę fotek :

Image Hosted by ImageShack.us

To ostatnie to jako ciekawostka hehe nie mogłem się oprzeć jak zobaczyłem to idąc Pragą XD
No.1 of 2011 Avernus - Sirya ( Mike Foyle Rmx )
No. 1 of 2012 Faruk Sabanci - Elveda
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
Marcin
ToyoTires 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 98
Wystawił/a: 9

Wizyt: 9334
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2874,3
Wysłany: 2012-04-16, 16:54   

Machała napisał/a:
Aly & Fila - i znowu tylko jeden

I cały czas będzie tylko jeden , Aly ma problemy ze słuchem i ze względów zdrowotnych nie może brać udziału w eventach i duet Aly & Fila zawsze reprezentuje tylko Fila , a razem pracują tylko w studio ;)

Trancefied 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2012-04-16, 19:44   

A to moje wypociny :)

Wiec kolejna edycja Trancefusion za mna postaram napisac krotko wrazenia z wczorajszo/dzisiejszej imprezy a wiec tak...

Organizacyjnie: Na samym starcie pomysl z powiekszeniem terenu imprezy jak najbardziej na plus. Pomimo ze bylo nawet sporo ludzi zawsze mozna byl oznalesc miejsce by sobie siednac na lawce i odpoczac. Kolejek brak. Wszystko ladnie i czytelnie opisane tak ze nie byl oprobemu ze znalezieniem czy to sklepiku czy punktu wymiany pienedzy na zetony.
Troche biednie wygladaly sceny. Lasery na plus.

Muzycznie: Jak dla mnie najlepszego seta zagral Simon Patterson glownie na tego dj'a tam jechalem i nie zawiodlem sie. Zabawe zaczalem od 2giego jego kawalka a byl to Stresttest od Johna O'Callaghana w remiksie Johna Askew dalsza czesc setu utrzymana byla w klimacie 140 BPMow. Polecialy trakie traki jak: Come to F16, Us, Without you Near w Simons Dead Dog Remix, We'll Se (Paul Webster Remix), Danyella & Cygnus X1 - Snow Leopard w remiksie Photographer'a. Set pompowal taka energie ze pomimo zmeczenia nogii same nosily :D

Bardzo dobrego seta zagral Orjan Nilsen. Na tym secie zaczalem zabawe. Rowniez to co zagral nie pozwalao na bierne uczestnictwo w imprezie. Zero zamulaczy, plywakow, potupajek. Zagral fajnego eventowego seta.

01. Orjan Nilsen - ID
02. Orjan Nilsen - Amsterdam
03. Analogue Sound Department - F
04. W&W - Shotgun
05. ID-ID
06. Orjan Nilsen - Between The Rays
07. Sandro Silva & Quintino - epic
08. Orjan and Armin - Belter
09. Cosmic Gate Feat Emma Hewitt - Be Your Sound (Orjan Nilsen Remix)
10. ID-ID
11. Orjan Nilsen - Legions
12. Delerium & Sarah McLachlan - Silence (W&W vs Jonas Stenberg Rework)
13. Orjan Nilsen - Viking
14. Orjan Nilsen - Go Fast

Zaskoczyl mnie Arty, ktory dostosowal sie do formy setu Orjana. W jegosecie takze dominowaly energiczne brzmienia. Myslalem ze zamuli wokalami, zagra slodkie utworki z duza iloscia wokalu ale milo sie zaskoczylem.

01. Swedish House Mafia - Greyhound
02. Dirty South & Those Usual Suspects feat. Erik Hecht - Walking Alone (Arty Remix)
03. Mat Zo & Arty - Mozart (Arty Big Room Edit)
04. Tiësto & Swanky Tunes feat. Ben McInerney - Make Some Noise
05. Arty - Around The World
06. Hard Rock Sofa - Quasar
07. Sander van Doorn vs. Afrojack & R3hab - Koko Prutataaa (First State Mashup)
08. Starkillers & Alex Kenji & Alesso vs. Coldplay feat. Nadia Ali - Fix Your Pressure (East & Young Mashup) 
09. Leon Bolier - Me (Main Mix)
10. ID
11. Alesso & Sebastian Ingrosso vs. Arty & Mat Zo - Calling Rebound (Arty Mashup)
12. Ferry Corsten - Punk (Arty Rock-n- Rolla Remix)
13. Tiësto - Maximal Crazy
14. D- Mad & Arty vs. Above & Beyond feat. Richard Bedford - She Gave Me The Sun And Moon (Lavisse Den Bosch Bootleg)
15. Tiësto feat. BT - Love Comes Again (Bart Claessen Remix)
16. Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love

Podobal mi sie takze drugi set tego wieczoru Tomka Popielarskiego. Seta zaczal zaraz po Simonie Pattersonie. Zagral niecala godzinke ale byl to set takze okraszony duuuza porcja BPMow. Z tego co jeszzce pamietam to zapuscil w swoim secie Adelaide, Coming Home w jego remiksie.

Z tego co wiem do Blank and Jones zagrali kilka swoich starych szlagierow jak np. Mind of Wonderfull, Desire, The nightfly w nowszym remiksie.

Rozczarowania:
Sean Tyas slaby set bylem na dwocj jego fragmentach na poczatku i pod koniec i niczym mnie nie zaskoczyl a nawet rozczarowal. Niby gral trance ale Sean to typowy techtrancowiec albo byl nim kiedys ale wczorajszej nocy to co slyszalem bylo jakby przedluzeniem jego drugiej polowy set z Trance Xplosion z Poznania.

Fadi takze nie zachwycil. Staralem bawic sie moze na pierwszych 5 trakach ale nie potrafilem sie wkrecic w klimat setu. Wokal, dlugi break, cisza i znow to samo w kolko. Troche chaotycznie to dla mnie wygladalo.

Takze podsumowujac impreza na plus. Mile zaskoczylem sie pod wzgledem muzycznym a reszta takze na dobrym poziomie. nie bylo miozna przyczepic sie do czegos.
Teraz tak ogladam te fotki i kilku niepamietam hehe a nawet nie pilem nic w trakcie imprezy jedynie to wode mineralna czy coca cole :D w autokarze jedynie peklo kilka puszek Kasztelana i Zywca :P Ogolnie to klimat w autobusie byl bardzo imprezowy :D ale z kultura zeby nie bylo.

Fajnie bylo spotkac sie z Felesem i Valo pozdrowienia chlopaki do nastepnej imprezy czyli majowa Globalowa Euphoria :D

One World Under Trance Domination

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
Marcin
ToyoTires 

Pozytywów:

Łączny czas wizyt:
Wysłany: 2012-04-17, 12:12   

Machała napisał/a:
i sprzedał mi 60 koron na szatnię za 30 zł !!!

To ktoś na Twojej desperacji zrobił interes życia , 60 koron to 9,60 zł a Ty mu dałeś 30 zł :P

Machała 

Pozytywów:

Łączny czas wizyt:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-06, 19:35   

Byłooo nieźźźźle ;D

ToyoTires 

Pozytywów:

Łączny czas wizyt:
Wysłany: 2012-05-06, 20:06   

Ja znalazłem taki , stricte o Polakach będących na TranceFusion ;)

Machała 

Pozytywów:

Łączny czas wizyt:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-07, 16:58   

aaa niech stracę jeszcze bardziej ( da się ? ) w waszych oczach hehe concrete angel aż mnie tak poniosło a to dziwne bo aż tak tego nie wielbię :D

ToyoTires 

Pozytywów:

Łączny czas wizyt:
Wysłany: 2012-05-08, 12:04   

Machal można śmiało powiedzieć że Twoje zmienianie zdań jest Twoim punktem rozpoznawczym : nienawidzę Tiesta /lubię Tiesta , Armin jest wybrańcem / nie lubię Armina :D , więc wcalę się nie zdziwię jak za rok napiszesz ,,Woww ale ta Audrey Gallagher super zaśpiewała '' :mrgreen:
A co do samej imprezy to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Czesi liderują jeśli chodzi o organizację eventów klubowych w Europie , przede wszystkim ich działania logistyczne stoją na wysokim poziomie , wezmy na to Trancemission , bilety już od dobrego miesiąca już są w sprzedaży a impreza dopiero w listopadzie , a o LU czy sprawach stricte technicznych ( scena , nagłośnienie ) już nie wspomnę .

Odpowiedz do tematu