POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-02-16, 19:54
TRANCE XPLOSION 2009
Autor Wiadomość
pawels1982 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 63
Wystawił/a: 49

Status: Offline

Wizyt: 1688
Łączny czas wizyt:
Godzin: 340,4
Wysłany: 2009-02-15, 12:49   TRANCE XPLOSION 2009

Witam! Oto moja krótka relacja z tego eventu: po pierwsze dżwięk-nie pamiętam żeby w Arenie był on tak czysty,poezja dla uszu :D Wreszcie MSM wyciągnęło wnioski i wprowadziło na swoje eventy L’ACOUSTICS'a (pioniera w dziedzinie nagłośnienia) i to był strzał w''10'' :!: Scena: według mnie o niebo lepsza niż przed rokiem ale to oczywiście rzecz gustu,no i całkiem ciekawie wyglądały podesty dla tancerek :) Kolejki: UWAGA :!: brak jakichkolwiek kolejek czy to na piwie czy w toaletach-byłem w Arenie na wielu imprezach ale pod tym wzgledem ta była najlepsza...powiedziałbym nawet idealna :) Piwo: wreszcie piwko z puszki a nie te sikacze z beczki-kolejny bardzo duży plus dla MSM :)
I na koniec najważniejsze czyli muzyka: przyszedłem w połowie seta Lange'a-myślałem że od razu pójdziemy na piwko a tu zaskoczenie Lange grał naprawde ciekawie i piwko się opóźniło :!: Potem gwiazda wieczoru czyli Ferry-jak dla mnie zagrał bardzo fajnie,miał kilka perełek ale to troche mało jak na gwiazdę tego formatu ;) Ale po Ferrym przyszedł czas na
Judge Jules'a-to on zagrał seta imprezy,bawiłem się poprostu nieziemsko...zreszta nie tylko ja bo cała Arena skakała :> Następnie przyszedł czas na Marka Sherry'ego:trzy słowa MOC,MOC,MOC jak dla mnie to czasem aż za mocno bo nogi odmawiały mi momentami posłuszeństwa :D Niestety na Tiddey'a już nie miałem siły i poszliśmy do ziomka na after :D ...tam też się działo :mrgreen:

Ogólnie event na bardzo duży plus-MSM dało radę :!: :!: :!: Kto nie był niech żałuje :)

Kilka moich filmików...stopniowo będę wklejał linki:
http://www.youtube.com/watch?v=RNIS_NWRjEw
http://www.youtube.com/watch?v=NHDIUm6azIw
http://www.youtube.com/watch?v=16zUHJQFHmI
http://www.youtube.com/watch?v=vaKOVzprl7c
http://www.youtube.com/watch?v=I9Qjlpiyups
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 pozytyw(ów):
Splin, Suchy15, Usagi, Trancefied, Timo
wiisixtythreePL 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 7
Wystawił/a: 18

Wizyt: 2765
Łączny czas wizyt:
Godzin: 281,9
Wysłany: 2009-02-15, 14:17   

No mnie niestety zabraklo..kumpel mial problemy z autem i gdzies utknal, wiec nie dojechalem :( szkoda gadac...

Bardzo fajne efekty świetlne oraz przede wszystkim ładnie słychać dżwięk na filmikach.

Suchy15 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 5
Wystawił/a: 32

Wizyt: 4519
Łączny czas wizyt:
Godzin: 189,7
Wysłany: 2009-02-15, 14:54   

Kurde coś Wspaniałego i ten Występ Ferrego :> :> :> :> :> ale podbno Judge Jules sie też popisał :> :> :> :> Dla takich chwil warto żyć !!!! :> :> :> :>

Jackob Rocksonn 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 136
Wystawił/a: 123

Wizyt: 3824
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1787
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-15, 15:14   

dobre filmiki Pawel:) :D

pawels1982 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 63
Wystawił/a: 49

Wizyt: 1688
Łączny czas wizyt:
Godzin: 340,4
Wysłany: 2009-02-15, 15:20   

kuba90 napisał/a:
dobre filmiki Pawel:)

Dzięki :!: Z dźwięku jestem zadowolony ale nie z obrazu- to tylko 3,2 mp ;)

Usagi 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2009-02-15, 16:30   

Dzięki za filmiki i relację :) . Naprawdę dobra robota, no i przede wszystkim zabawa ;) . Kiedyś też tam będę.

Splin 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 4
Wystawił/a: 13

Wizyt: 846
Łączny czas wizyt:
Godzin: 54,2
Wysłany: 2009-02-15, 17:03   

Usagi_Angel napisał/a:
Kiedyś też tam będę.

Miejmy nadzieje ze ja tez zawitam ;D ale dopiero za 2/3 lata ;P

Jackob Rocksonn 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 136
Wystawił/a: 123

Wizyt: 3824
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1787
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-15, 17:25   

Splin napisał/a:
Usagi_Angel napisał/a:
Kiedyś też tam będę.

Miejmy nadzieje ze ja tez zawitam ;D ale dopiero za 2/3 lata ;P

a ja w przyszłym roku :mrgreen:

Marek88 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 13

Wizyt: 1061
Łączny czas wizyt:
Godzin: 131,4
Wysłany: 2009-02-15, 19:38   

Wejście Ferry Corstena robi wrażenie :) żałuje,że mnie tam nie było...

Sylwia 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 78
Wystawił/a: 23

Wizyt: 1816
Łączny czas wizyt:
Godzin: 245,4
Wysłany: 2009-02-15, 20:18   

No to teraz ja napisze coś od siebie, postaram się o krótką opinie, choć może to być trudne ;)
Z Krakowa wyjechaliśmy przed 11, a w Katowicach dosiadł się do nas Krzysiek (ArminOnly) ;)
Mieliśmy jechać późniejszym pociągiem, ale w sumie dobrze się stało, ze nie pojechaliśmy, bo w Poznaniu po małym posiłku McDonalds, postanowiliśmy pójść na piechotę do Areny, gdyż mieliśmy trochę czasu w zanadrzu i że tak powiem, zgubiliśmy drogę :lol:
Od czasu SF mamy z kumpelą coś takiego, że jak zgubimy drogę, to zawsze "wylądujemy" pod Biedronką, tak było i tym razem :roll: Krzysiek powiedział, że teraz rozumie już sens reklamy, że "Biedronka jest zawsze blisko" :mrgreen: Ale po zapytaniu miłej Pani, o drogę, trafiliśmy do Areny i nawet zaczęli wcześniej wpuszczać do środka :D

Po wejściu do Areny, drzwi na hale były jeszcze zamknięte, ale chyba minęło może z pół godzinki jak je otworzyli i powiem, że scena fajnie obmyślana i robiła miłe wrażenie ;)
Pierwsi po Warm up wystąpili Second Mind, powiem szczerze, że secik, taki idealny na rozgrzewkę, puścili kilka hitów, jak np. Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Not Enough Time, czy hymn Trance Energy i u nich chyba tez pojawiło się Marcus Schulz - "The New World", ale nie pamięta dokładnie, bo ten utwór pojawił się w sumie chyba 2 razy :) Ogólnie przyjemnie się rozgrzewało :D

Następnie na scenę wkroczył DJ SHAH, hmmmmmm....... co by tu powiedzieć, bawiłam się trochę na początku i pod koniec, a większość przestałam na trybunach, podziwiając lasery, bo śmigały nieziemsko :roll: Ogólnie set, spoko :D A potem Shah, "zeszedł" do ludzi i nawet udało nam się zrobić sobie z nim fotkę :mrgreen:

Po Nim przyszła kolej, na jednego z dwóch Dj'i, którego wyczekiwałam, a mianowicie na...
LANGE..... Ajjjjjj...... On to po prostu wycisnął ze mnie siły, a jak puścił na koniec Out of Sky, to prawie odleciałam, set nieziemski, prawie tak dobry jak na SF, choć troszkę lepszy, ale mam nadzieje, że tego Pana będzie więcej w Polsce, bo naprawdę warto :mrgreen:
Po nim było krótkie..... Jakby to nazwać..... Intro wprowadzające, konfetti, baloniki, fajnie to wyglądało ;)

Za dekami teraz miał stanąć Ferry Corsten :> , na tego Pana czekałam od SF 2007 i nie zawiodłam się, zmiażdżył mnie totalnie :> , puszczając takie hity jak Made Of Love, Shanti, Radio Crash, Human i wiele inny perełek, a kończąc swojego seta utworem Brain Box..... wyprostował mi zwoje mózgowe <że tak to ujmę kolokwialnie ;) > :mrgreen: A Jego kontakt z publiką, to jak się cały czas za konsolka bawił, no nie szło się nie uśmiechać :roll: Po prostu mistrzostwo świata, dawno się tak nie wybawiłam na secie, jak u Ferrego, ja chce Go więcej i częściej u nas :>

Potem przyszła kolej na Judge Jules, no powiem, że.... Pocisnął..... byłam już tak wymęczona po Ferrym, że ledwo na nogach stałam, wiec bawiłam się na Jego secie tylko chwilkę, ale muszę przyznać, że również rewelacja :mrgreen: Mam nadzieje, że za niedługo ponownie zawita do Polski i tym razem będę mogła się wybawić na całym jego secie, bo żal było siedzieć :D

Kolejny był Mark Sherry, jak zaczął grać, to sobie myślę, chyba tak lekko zagra <bo nigdy nie słyszałam jak grał> ale jak po chwili pocisnął, to o mało z butów nie wyskoczyłam, jednym słowem MOC :> Choć byłam zmęczona, to nie mogłam w miejscu ustać, ehhh, takie coś to lubię :D Jego kontakt z publika był naprawdę świetny :D Na koniec zagrał superowy rmx Big Sky, ale nie mam pojęcia czyj to jest rmx :( jakby ktoś wiedział, to będę wdzięczna za pomoc :mrgreen:

Na koniec, czas na Tiddey'a, powiem szczerze, że w sumie fajnie zagrał, aczkolwiek bardziej mi się podobała końcówka jego setu, zwłaszcza jak już musieliśmy wychodzić, to zaczął fajnie grać, jak dla mnie :D

Ogólnie było po prostu BOSKO :!: :!: Ja chce więcej, takich imprez, ten przyjemny ból związany z tym zmęczeniem po imprezie, mógłby mi towarzyszyć co dzień, a co noc, mogłaby mi towarzyszyć taka muzyka, a wtedy do szczęścia nic by mi więcej nie było potrzebne :> :> :>

Miało być krótka, a ja się jak zwykle rozpisałam :oops:
Na koniec pozdrowienia dla mojej ekipy, czyli Magdy i Krzyśka, mam nadzieje do zobaczona następnym razem :D

Pozdrowionka :>

We Are Made Of Love.....

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 pozytyw(ów):
pawels1982, Usagi, wiisixtythreePL, Trancefied, Timo, Jackob Rocksonn
Trancefied 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-02-15, 21:27   

Stacja Poznan godzina 17:15 .....

Z Sylwia i Magda juz przyjezdzamy na TranceXplosion, majac troche czasu wstapilismy do Maca (niepowiem ile zjadlem czizzow bo osadziliscie by mnie jako wielkiego zarloka hehe :mrgreen: podobnie z droga powrotna tylko ze chodzi o kubelek Hot Weengs z KFC :mrgreen: ) dobra przechodzimy do sedna-meritum wczorajszego dzionka.

Pod Arena zameldowalismy sie tak cos 18:40 niebylo wiekszych kolejek przed wejsciem glownym, ustawilismy sie jako jedni z pierwszych, po chwili bramy otwarto no i trzepanko (oczywiscie ochrony, mi nawet delikwent do portfela zajrzal :shock: ) dobra niewazne ... walic go :mrgreen:

Przy szatni oczywiscie musialem robic za tragaza kurtek od dziewczyn ;) no i spotkalem kumpla troche pogadalismy etc. Kurtki oddane do szatni ...czas zaczac imprezowac :)

Weszlismy to juz byl warm up czyli po polsku rozgrzewka :mrgreen: koles nawet fajnie gral i juz sie sporo ludzi dosc energicznie bawilo. Ja pobieglem po RedBulla zeby cos sie wkrecic (alkoholu jakos nielubie na takiej imprezie, ja w moim mniemaniu przychodze nie tylko by potanczyc ale podelektowac sie muzyka, zeby mnie poruszyla od srodka i takie tam .. ;) ) po alkoholu to raczej bym czesciej do wc latal :lol:

Warm up sie skonczyl, zaczela sie glowna impreza ....intro i wejscia dj'i podobne jak przy kazdej msm'owskiej imprezie (tutaj bylo tak ze przed dj'em staly dwie hostessy trzymaly polowki serca i jak wchodzil to rozchodzily sie).

Pierwszymi artystami byli Second Mind (dwaj kolesie z PL) zagrali w wiekszosci setu nowosci trance i na dobre to wyszlo gdyz ludzie latwo zalapali rytm i sie fajnie impreza rozkrecila zagrali takie utwory jak min L.E.D, Not Enough of Time czy Radio Clash, naprawde set dobrze wykonany z mala wpadka ale to chyba nie ich wina byla, niemialo to wplywu na ich set, nasteony w kolejce byl ....

Dj Shahseta zaczal od przywitania sie z klubowiczam, gral takze na syntezatorze, fajnie wszystko wygladalo :) . Podczas jego setu moglem przeniesc sie z zimnej Polski na gorace wybrzeze Morza Srodziemnego, ale z tego slynie przeciez Shah :D no ale zeby nudno niebylo gral takze bardziej szybsze utworki, kontakt z publika mial fenomenalny, bawil sie po prostu z nami tylko on tam a my tu ! Byl bardzo zadowolony z odbioru jego setu, zagral min White Sand, Back To You, Lost, Going Wrong, Catwolk, Crawling, Who Will Find Me. Czesto tez puszczal ulozone w ksztalcie serduszka dlonie w strone klubowiczow. Gdy trzeba bylo spiewac klubowicze natychmiast spiewali co bardzo podobalo mu sie, sciszal dziwek i czekal na to az zaspiewamy :) Generalnie set bardzo mi sie podobal, nawe nawet bardzo bardzo :mrgreen: Kolejnym artysta byl ...

Lange
No ten koles naprawde pokazal klase, zaczol naprawde energicznie trancowo nie zaden hardcore siekana :mrgreen: gral bardzo fajne melodyjne utwory min Out of The Sky reszte moze bym zapamietal jakbym nie wpadl w trans tanczenia. Kontakt podobnie jak u Shaha wysmienity. Landż podnosi rece do gory - wszycy to samo, uderze w rytm - wszyscy w ten sam rytm, bylo widac ze sprawia to mu duza przyjemnosc (babanek na buzi :D ) . Bardzo przypadl mi ten Dj to gustu jesli chodzi o wystepy na zywo !
Jak pisala wyzej Syliwia podczas setu Landża do nas wyszedl Shah :shock: mi kopara na podloge opadla przestalem tanczyc i czekalem na swoja kolejke po autograf i fotke :mrgreen: wymienilismy sobie po zdaniu. Roger byl pod scena moze z 15 dobrych minut naprawde czekal az kazdy dostanie prezent. Potem mial wystapic malo znany dj ..... ;)

Ferry Corsten
tak jak pisala Syliwia zagral bardzo fajnego set'a w trackliscie mi brakowalo Smack My bitch Up ale i tak bylo nieziemsko. O ile Shah i Lange mieli bardzo dobry kontkt z publika to Ferry mial....ZAJE-KUR-WA-BISTY ! poprostu pubika byla jego. Osbiscie mnie tak rece bolaly z tego machania czy uderzeania w rytm jak nigdy dotad a nogi same sie rwaly do tanczenia. Ferry pokazal naprawde kawal dobrej roboty ! mozecie w ciemno jezdzic na rozne eventy tam gdzie beda Shah, Lange czy Ferry bedzie napewno wysmieniscie (pisze to o moim guscie bo dziewczyny maja troche inny ale o tym za chwile). Podczas wejscia Ferrego spuszczono balony umieszczone na suficie hali i w powietrze wylecialy miliony konfetii byly tak geste ze mi za koszule powpadaly i nawet do kieszeni :D nawet w domu po powrocie jak wypakowywalem sprzet to mialem jeszcze :mrgreen: . Po Ferrym nastapil czas na ...

Judge Julse potancylem na poczatku chwile, no juz niemoglem ,moje nogi troche zmeczone byly, gdyz od warm up do Julsa bylem prawie bez przerwy na parkiecie pod scena. Powrocilem na koncowke Julsa ale juz na Mark'u Sherry'm mnie niebylo tylko na poczatku i se odpuscilem, dlaczego hehe moge tych dwoch kolesi nazwac rzeżnicy :mrgreen: a taki styl mi raczej nieodpowiada ;)

Tiddey zagral hmm sredniawo ...mial pare utworow z swojego albumu, ktory jest fajny ale przewazala rzeznia, glownie na koncowce potanczylem .

Jak organizacja , no mosze przyznac ze niebylo scisku czy to w hallu i w wc jak na Arminie, w kolejkach tez stalo sie szybko. Ja sam wypilem cos moze z 8 czy 9 Redbulli i jak by zliczyc laczny czas to zajelo mi to moze z 10 min. Tak ze jak sie szlo po cos to szybko sie wracalo nawet w tym samym utworze :)

Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo to ilosc osob niepelnosprawnych, ja sam widzialem ich 3 (2 panow jedna pani) swietnie sie bawili, nikt na nich niepatrzal krzywo itp, ja sam z podziewm patrzalem bo wcale nie gorzej sie bawili od reszty klubowiczow, mysle ze takie osoby powinno sie za free wpuszczac po wczesnym zgloszeniu sie do MSM. No i w sumie nieduzo osob widzialem zajaranych czy spitych, no moze dlatego ze wiekszosc czasu spedzilem pod scena niewiedzac co sie dzieje z tylu, fakt widzialem moze 2 czy 3 troche juz majacych malo do odlotu ale tylko tyle zaobserwowalem.

A co mnie zdenerwowalo to znowu - smiecie, ok juz rozumiem na hali sie niechce isc do kosza to ja przynajmniej kladlem kolo barierki gdzie nietanczyli ale szcytem bylo ...sytuacja koles nawija do laski pije Redbulla stoi kolo kosza opiera sie o sciane, konczy tego drinka i wyrzuca na ziemie :] moze sie czepiam zabardzo :P

Chcialbym pozdrowic takze moja ekipe z eventu Sylwie i Magde oraz kolezanke z Lodzi Kasie z ktora widuje sie tylko na eventach ;)

One World Under Trance Domination

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 pozytyw(ów):
Marcin, Sylwia, pawels1982, Timo, Suchy15, Usagi
Sylwia 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 78
Wystawił/a: 23

Wizyt: 1816
Łączny czas wizyt:
Godzin: 245,4
Wysłany: 2009-02-15, 21:44   

Normalnie Przebiłeś mojego posta, ale powiem szczerze, że nic nie mówiłes, że aż tak Ci sie podobało ;) ;) No to kiedy powtórka?? :mrgreen:

Trancefied 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-02-15, 22:09   

no ja bym chcial na asot 400 bo mam takowa mozliwosc gorzej tylk oz biletami a raczej mozliwoscia zaplaty za nie, musialbym pierwpochytac u ciotki ( z tym niepowinno byc problemu potem te bilety) jak ktos zna mozliwosc zaplaty za bilety , dogodna mozliwosc np moze przez ftb to niech da znac ...

One World Under Trance Domination

Trance_man 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 2

Wizyt: 2761
Łączny czas wizyt:
Godzin: 177,6
Wysłany: 2009-02-15, 23:56   

Sylwia i AO świetna relacja ;)

Widzę że impreza jak najbardziej udana :) Osobiście chciałbym zobaczyć Shaha i Corstena bo nie miałem niestety okazji. Oprawa wizualna też wpadła mi w oko, i jak ktoś powyżej wspominał, że nagłośnienie bez zarzutów - to chyba wszyscy mamy czego żałować ( mówiąc o wszystkich którym nie było dane zagościć w Poznaniu).

Marcin 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 94

Wizyt: 18718
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,3
Wysłany: 2009-02-16, 12:16   

ArminOnly, mógłbyś pochwalić się tym autografem co dostałeś, może jakimiś fotkami?

Odpowiedz do tematu