POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-07-01, 13:25
Jak oceniacie prace osób zarządzających tym forum
Autor Wiadomość
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 13:18   Jak oceniacie prace osób zarządzających tym forum

Jaka jest wasza opinia na temat Administratorów i Moderatorow z tego forum ,jak dla mnie slabiutko zero poczucia humoru , ciągle usuwanie wypowiedzi ktore ich krytykują , i za sztywne podejście do życia , brak samokrytyki
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-07-01, 13:23   

Moim zdaniem wywiązują się z powierzonych im zadań ! Nie mam nawet złego słowa no, może jedno, że ankiety są bardzo rzadko nowe :D ;P Humoru mają akurat więcej, niż Ci się wydaje Jimmy ! ;)
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pozytyw(ów):
ellesxy
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 13:33   

Humoru ? Jakiego humoru jakoś nigdy się o tym nie przekonałem, może dlatego że dołączyłes do elity forum i dlatego jesteś lepiej traktowany hmm
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
AvB Fan 



Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2009-07-01, 13:52   

Jimmy napisał/a:
może dlatego że dołączyłes do elity forum i dlatego jesteś lepiej traktowany hmm

Jakiej elity ? Co ty z nas jakiś Ku Klux Klan robisz ? Co to sekta jakaś ? Dołącz sam do nas, a zobaczysz, że się mylisz ! Poczucia humoru naszym adminom i moderom nie brakuje ! Niby jesteś na forum dłużej niż ja, ale coś rzadko chyba na nie zaglądasz ! Zraziłeś do siebie ludzi, choć nie wiem jak, więc nie dziw się, że nie traktują Cię tak jak innych ! Może po prostu w ich ochach nie zasługujesz na to by być traktowanym jak reszta ! Nie wiem co zrobiłeś, że mają do Ciebie taki stosunek, ale po tym co słyszałem, a właściwie czytałem, bardzo Cię nie lubią !
Jimmy napisał/a:
Jakiego humoru jakoś nigdy się o tym nie przekonałem

Może po prostu nie wart było go używać ? Nie wiem, dlaczego go nie doznałeś, ale ja doznałem go niejednokrotnie ! ;P
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 14:00   

Hmm bardzo mnie nie lubią powiadasz a kto np. Mnie tak bardzo nie lubi oprócz bohaterów tego tematu poza tym patrzę na to tak, to nie niektóre osoby zraziły się do mnie tylko ja do pewnych osób , i nie wyjeżdżaj mi tu panami w białych kapturach bo w moich stronach to się za to w twarz inkasuje :)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
ellesxy 



Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 103
Pozytywów:
Otrzymał/a: 37
Wystawił/a: 8
Skąd: Rzeszów

Status: Offline

Wizyt: 512
Łączny czas wizyt:
Godzin: 189,8
Wysłany: 2009-07-01, 15:07   

Drogi kolego Jimmy,
Moderatorzy mają bardzo duże poczucie humoru. Może nie jest ono kompatybilne z Twoim, ale to nie stanowi żadnego problemu dla pozostałej części użytkowników tegoż forum i ogromnie mnie dziwi, że nie zauważyłeś tego skoro tak bacznie się ‘nam’ przyglądasz.
‘Elita’? To już zupełne kuriozum, którego nie jestem wstanie zaakceptować. Akurat moderatorzy najbardziej sprawiedliwie i równo traktują nas wszystkich. Wywiązują się doskonale ze swoich obowiązków, po nikim ‘nie jadą’ a jedynie delikatnie zwracają uwagę na to, co nie jest zgodne z regulaminem – i tu pewnie Cię zaskoczę – również dotyczy to ich znajomych.
Nie chcę urazić Twoich uczuć, ale już dawno zostało udowodnione że komuna to utopijny system, a jeśli nie potrafisz się pogodzić z rzeczywistością, to może wypada zabrać swoje foremki i udać się do innej piaskownicy. Albo nie, mam lepszy pomysł! Stwórz swoje własne forum i swoją własną stronę; może będzie dużo lepsza niż ta, ale to tylko hipotezy – jedno zaś jest pewne. Kiedyś pojawi się na niej ktoś taki jak Ty i będzie Ci przykro, że potraktuje on bez szacunku Twoją ciężką pracę.

Serdecznie Pozdrawiam
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 pozytyw(ów):
Sandy, AvB Fan, Trancefied, Almonaster
Martin_K. 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 577
Pozytywów:
Otrzymał/a: 24
Wystawił/a: 57
Skąd: Bartoszyce

Status: Offline

Wizyt: 7886
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1333,1
Wysłany: 2009-07-01, 15:36   

A ja się zgadzam z Jimmy'm.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 15:54   

Ellsxy oceniają sprawiedliwie ale tych których lubią traktują łagodniej ty nie zostałas wyzwana przez nich od debili chociaż to mnie nie rusza wcale i założenie takiego forum to nie jest taka wielką praca mam znajomych informatyków i stworzenie takiej strony to dla nich chwilka poza tym nie zmartwiłbym bym się tym że jakaś osoba podobna do mnie by się znalazła na takiej stronie bo każdy ma prawo mówić co chce jak sama powiedziałas czasy komuny i cenzury już się skończyły , i dobrze wiedzieć że jest ktoś kto zauważył to samo co ja
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
maximus 



Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 819
Pozytywów:
Otrzymał/a: 52
Wystawił/a: 48
Skąd: okolice Wrocławia

Status: Offline

Wizyt: 3286
Łączny czas wizyt:
Godzin: 729,4
Wysłany: 2009-07-01, 16:06   

Krótko!!!! Sam osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy i funkcjonowania Admina tego forum, jak i do samych Moderatorów. Sam się przekonałem kilka razy na czacie przy luźniejszych rozmowach że mają i to duże poczucie humoru. Tak wygląda moje zdanie o nich!!!!!!!!!!!
_________________
"[...]robię muzykę po prostu żeby robić muzykę, a nie by wygrywać nagrody[...]" - Josh Wink.

http://soundcloud.com/maximus
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pozytyw(ów):
AvB Fan, Trancefied
ellesxy 



Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 103
Pozytywów:
Otrzymał/a: 37
Wystawił/a: 8
Skąd: Rzeszów

Status: Offline

Wizyt: 512
Łączny czas wizyt:
Godzin: 189,8
Wysłany: 2009-07-01, 16:21   

No cóż, pozostaje mi tylko zamknąć się w sobie i czekać aż związki zawodowe założone przez nasz samozwańczy uciemiężony proletariat zdetronizują obecnie nam panujących i wtedy nastanie szeroko pojęty ład i porządek. Zupełnie jak u Orwella. Ale póki co – God save the Queen – a raczej OUR GOOD MODERATORS.

Pozdrawiam Serdecznie!
_________________
"You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time."
-- Abraham Lincoln
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2009-07-01, 16:33   

Nię będę wypowiadał się na swój temat.
Napiszę tylko tyle - Dawid z Justyną są od początku na tym forum, ale do dzisiaj nie potrafią wyedytować postu innego usera, a tym bardziej go usunąć. Rafcio rangę moderatora ma od wczoraj, tak więc do dzisiejszego dnia mało co mógł zdziałać na tym forum. Póki co ja tylko usuwam posty, dodaje ostrzeżenia, oraz banuje osoby. Jeżeli coś się komuś nie podoba, to krytykę proszę kierować w moją stronę.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 16:43   

Ellesxy co to za teksty boże chron królowa czy chron naszych moderatorow że o początku twojej wypowiedzi nie wspomnę pisz normalnie a nie takimi przenośniami ok :) , poza tym jeśli chodzi o krytykę to chce równego traktowania wszystkich a widzę że jest tak im ktoś więcej pisze tym więcej się mu wybacza
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
direct 



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2009
Posty: 126
Pozytywów:
Otrzymał/a: 14
Wystawił/a: 46
Skąd: Olsztyn

Status: Offline

Wizyt: 2678
Łączny czas wizyt:
Godzin: 248,6
Wysłany: 2009-07-01, 17:32   

ja jestem tutaj zbyt krótko by coś obszernego napisać. ;]
myślę, że nie jest źle. ;)
a co do poczucia humoru ja osobiście nie narzekam. ;)
_________________
Nada es para siempre.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Jimmy 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 48
Wystawił/a 4 pozytyw(ów)
Skąd: Piła

Status: Offline

Wizyt: 187
Łączny czas wizyt:
Godzin: 55,3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 17:57   

Hmm no wiesz może jesteś krótko ale ty wypowiadasz się zgodnie z przyjętym przez zarządców modelem wypowiedzi a nie mówisz nic nie zgodnego z ich widzi mi się , spróbuj ich krytykować to się przekonasz że po pewnym czasie nie będzie tak miło poza tym moje wypowiedzi były usuwane także przez inne osoby niż Marcin także fajnie że chce wziąć krytykę na siebie ale to nie tak powinno być
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-07-01, 18:01   

Moim zdaniem Marcin za duzo ma na glowie.Zamalo widze pracy Justyny czy Dawida praktycznie niewidac ich na forum. O samym Marcinie niemoge powiedziec nic zlego. To fajny ,madry kolega ktory zawsze pomoze w roznych sprawach, spokojny wyrozumialy lekk oz dystansem do muzyki trance- to chyba dobrze dlatego forum.
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.