POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Rangi na forum
Autor Wiadomość
Trancefied 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-07-04, 17:46   

kanibakalia napisał/a:
Marcin napisał/a:

Tak więc je zdecydowanie zmniejszyłem :)

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że ranga jest przyznawana za ilość postów. Dziwne to. Na wielu forach rangi są za zasługi (np. przetłumaczenie tekstu, napisanie kilku newsów itp.) lub za ogólny poziom danego użytkownika.

a ja tez jestem na paru forach nie tylko muzycznych i tam w wiekszosci jest przyznawana ranga za ilosc postow = wytrwalosc na forum,udzielanie sie,dotacja itd. Np na forum mojego klubo hokejowego Naprzód Janów mam range ''kandydat na kierownika'' hehe oczywiscie za posty jestem tam dwa lata prawie albo juz nawet wiecej.Wrzucam takze filmiki na UT (bramki z meczow). Na Trancefix.nl jest tak ze im wiecej postujesz (na temat i po angielsku) to masz dostep do linkow, na tym forum (uwierzcie mi na tym forum sie niepieprza) ....ok lece dalej ogladac stream wideo z Luminosity plaża Zaandfoort (bylem tam w'92 ;) )

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu