POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2011-03-30, 10:45
Global Gathering, 9 lipca 2011, tereny PGE ARENA GDAŃSK.
Autor Wiadomość
maciej105 

Otrzymał/a 1 pozytyw(ów)

Status: Offline

Wizyt: 1940
Łączny czas wizyt:
Godzin: 73,1
Wysłany: 2011-03-30, 10:36   Global Gathering, 9 lipca 2011, tereny PGE ARENA GDAŃSK.

Global Gathering powraca w nowej odsłonie! Będzie to już 4 edycja – edycja wielu zmian i nowego oblicza festiwalu!

Nowe miejsce, nowa data, nowa formuła, ale ten sam niesamowity klimat, wyjątkowi artyści światowej klasy oraz wiele godzin muzyki na najwyższym poziomie!

Global Gathering to międzynarodowa marka festiwalu, podczas którego w jednym miejscu i o jednym czasie wspólnie świętować mogą miłośnicy różnych gatunków muzyki elektronicznej. Podczas tegorocznej edycji królować będą trance, house oraz techno. Fani muzyki będą mogli spędzić kilkanaście niesamowitych godzin przy dźwiękach serwowanych przez światową czołówkę DJ’ów!

Zebranie się w jednym miejscu tysięcy ludzi udowadnia, że poprzez muzykę można się połączyć i przekazać światu, iż potrafimy jednoczyć się niezależnie od dzielących nas różnic. Hasło, które przyświeca temu projektowi to:

MUZYKA, TOLERANCJA, BEZPIECZEŃSTWO.

CZAS

Po trzech wspaniałych edycjach, goszczących do tej pory w Poznaniu na początku czerwca, Global Gathering 2011 odbędzie się 9 lipca w Gdańsku!

W ubiegłych latach pojawiało się wiele sygnałów od Klubowiczów, iż czerwcowa data festiwalu nie jest do końca dogodna ze względu na rozpoczęcie przygotowań do sesji egzaminacyjnych, ostatnich ważnych dni w szkole czy też niemożliwości wzięcia urlopów planowanych zazwyczaj w lipcu lub sierpniu.

Ponadto, czerwcowa data oznaczała dla wielu konieczność wyboru pomiędzy Global Gathering a innym festiwalem, który odbywał się w tej samej dacie w Krakowie.

Lipiec to miesiąc, kiedy tysiące ludzi udaje się na północ kraju, by tam spędzać urlop i wolne weekendy. Lipiec to również statystycznie miesiąc z najlepszymi warunkami atmosferycznymi. Wakacyjny klimat i letnia pogoda z pewnością spowodują, że druga sobota lipca będzie naszym wspólnym muzycznym świętem!

Warto dodać, iż 9 lipca odbywa się również ukraińska edycja festiwalu Global Gathering. Współpraca z partnerami w Ukrainie przy tworzeniu składu artystycznego imprezy dała możliwość, iż kilku światowej klasy artystów wystąpi tej samej nocy w Polsce i w Ukrainie.

MIEJSCE

Jeśli lipiec, to oczywiście w Trójmieście! Jeżeli w Trójmieście, to w Gdańsku!

Z roku na rok rośnie liczba turystów wybierających tę lokalizację na miejsce spędzania wolnego czasu. Szeroka oferta kulturalno-rozrywkowa oraz urokliwe wybrzeże uczyniły, iż Trójmiasto stało się centrum letniego życia w Polsce. Stąd też pomysł, by właśnie w Gdańsku odbyła się tegoroczna edycja festiwalu.

Global Gathering zagości w niesamowitej lokalizacji, jaką są tereny PGE Arena Gdańsk. Spektakularna sceneria, sąsiedztwo monumentalnego stadionu, który będzie jedną z aren Euro 2012 oraz możliwości adaptacyjne terenu czynią to miejsce idealnym na organizację takiego wydarzenia.

Teren pokryty jest specjalną, ekologiczną, utwardzoną powierzchnią, dzięki której ani ewentualny kurz ani błoto nie zakłócą komfortu zabawy!

Bliskość morza, oryginalna sceneria, łatwe połączenia komunikacyjne oraz ogromna baza hotelowa będą dodatkowym argumentem by 9 lipca wziąć udział w Global Gathering na terenach PGE Arena Gdańsk!

1km od plazy

Adres PGE ARENA GDAŃSK:
ul. Uczniowska 28
80-530 Gdańsk

MUZYKA

Podczas Global Gathering 2011 usłyszycie najbardziej wyczekiwanych i popularnych reprezentantów muzyki trance, house i techno! Muzyczne legendy i weterani sceny elektronicznej oraz artyści, którzy sporo namieszali na rynku muzycznym w ostatnim czasie.

Zróżnicowany dobór artystów oraz oryginalna oprawa nie pozwolą nikomu nudzić się ani przez chwilę, a festiwalowa atmosfera zostanie w tym roku jeszcze bardziej podkreślona.

Poniżej prezentujemy Wam headlinerów tegorocznej edycji Global Gathering. Zaprezentowane nazwiska to większa część tegorocznego line-up’u, który z pewnością wygląda imponująco – zwłaszcza, że to tylko festiwal jednodniowy!

Zanim skład artystyczny tegorocznego Global Gathering będziemy mogli uznać za zamknięty, w line-up’ie już wkrótce pojawi się jeszcze kilka gwiazd z zagranicy oraz młode polskie talenty wyłonione w konkursie.

Wszyscy zaprezentowani artyści zagraniczni wystąpią na Global Gathering Polska po raz pierwszy!
ARTYŚCI ZAGRANICZNI:

* ARMIN VAN BUUREN
* RICHIE HAWTIN
* MARTIN SOLVEIG
* MARKUS SCHULZ
* GARETH EMERY
* KAI TRACID
* MARCO BAILEY
* ERIC SNEO
* GREGOR SALTO
* eSQUIRE

POLSCY ARTYŚCI:

* Neevald
* Tb Locke aka Peter Pain
* Marcin Żyski
* Bartes
* Christopher Grüning
* Venti Otto
* Second Mind
* Tiddey
* V-Valdi
* Andrew Sommers
* Next Dj
* Rafael Fang
* Fank
* Dawid Biler
* Funk Designers

BILETY

Sprzedaż biletów rozpocznie się 5 kwietnia o godzinie 20.00. Pierwsza limitowana pula dostępna będzie wyłącznie na www.ftb.pl oraz www.wlotki.pl. Cena biletów w pierwszej puli: 100 zł.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

wiisixtythreePL 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 7
Wystawił/a: 18

Wizyt: 2764
Łączny czas wizyt:
Godzin: 281,6
Wysłany: 2011-03-30, 12:00   

:D

Zglaszam swoja obecnosc! ;)

Machała 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 25
Wystawił/a: 22

Wizyt: 7817
Łączny czas wizyt:
Godzin: 244,8
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-30, 12:39   

I to miało mnie zwalić z nóg wg MSM po to tyle czasu trzymali w ''niepewności'' haha :D Armina i Markusa mam dość conajmniej do połowy 2012 roku Garetha mam dość do końca życia a reszty nie znam lub ich styl mi wogóle nie podchodzi . Wg mnie Sunrise zjada tą biedę bez popitki :D

[ Dodano: 2011-03-30, 14:22 ]
Haha no dobra ponarzekałem ponarzekałem ale 2 minuty temu okazało się że jadę :D No cóż kolega chce Hawtina koniecznie zobaczyć hmm aże idziemy zawsze na kompromisy a ja jestem mu to winny teraz to trzeba się tam zjawić ech XD 100 km tylko czyli w sumie prawie za darmo ech no cóż do zobaczenia w Gdańsku ^^
No.1 of 2011 Avernus - Sirya ( Mike Foyle Rmx )
No. 1 of 2012 Faruk Sabanci - Elveda

brzoozkaa 

Otrzymał/a 3 pozytyw(ów)

Wizyt: 508
Łączny czas wizyt:
Godzin: 44,5
Wysłany: 2011-03-30, 15:06   

Pewnej rzeczy nie rozumiem. Tylu jest wspaniałych trancowych na świecie, którzy albo u nas w ogóle nie grali, albo grali bardzo rzadko lub dawno, np : Shogun, Beat Service, Juventa, tyDi, George Acosta, Leon Bolier, Rafael Frost, Manuel le Saux, Russo, Thomas Ulstrup, Claudia Cazacu, Ummet Ozcan, Ferry Tayle, Mike Foyle, Fast Distance, Ben Nicky, Ali Wilson, Stoneface & Terminal, Lee Osborne, Bjorn Akesson, Aly & Fila, Mat Zo, First State, Cressida, Anhken, Airbase i mógłbym tak wymieniać i wymieniać ale czemu na zmiane albo MDT albo MSM MUSZĄ ZAPRASZAĆ VAN BUURENA ja rozumiem że chcecie sprzedać jak najwięcej biletów, ale czy nie możecie zrobić tak żeby ściągnąć te przypadkowe osoby housowymi nazwiskami? Swedish House Mafia itp i byłoby po problemie ! Niech któraś agencja w końcu zrobi event który dla miłośników trance'u będzie czymś wyjątkowym, nie kazdy ma ochote słuchać w kółko tego samego. Sami widzicie jakie są opinie na ten temat. Najlepiej to złóżmy petycje do prezydenta aby przyznać Arminkowi polskie obywatelstwo.
Narazie tylko Gareth Emery jest naprawdę godny uwagi no i Kai Tracid. Wskazałbym również Markusa Schulza, ale jego też już mam dość.
Liczę na naprawdę godne uzupełnienie trancowej sceny bo zamierzam się wybrać na tą imprezę ale póki co jedynie lokalizacja mnie do niej przyciąga. Pozdrawiam wszystkich

I-Luminate 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-30, 15:21   

Ja tam nie rozumiem tego..
brzoozkaa napisał/a:
wspaniałych trancowych na świecie, np : Shogun, George Acosta,

A co do imprezy, to lineup i lokalizacja zacne. Miło byłoby się na niej pojawić ;)

Mikolaj 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 77
Wystawił/a: 23

Wizyt: 11388
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1339,5
Wysłany: 2011-03-30, 15:40   

No to dalej jedziemy ! :D

Będzie Kai Tracid :D

Wojtas1990 

Otrzymał/a 4 pozytyw(ów)

Wizyt: 800
Łączny czas wizyt:
Godzin: 106,1
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-03-30, 16:49   

Jako,ze pojawi sie w moim miescie kumpel Schulz,to i ja sie zjawie. Richie zmienil target :/

Fave tracks of 2011

1. Wippenberg-Phoenix
2. Pobsky- Dark Cloud
3.. Aerofoil – Caress 2 Impress (Markus Schulz Big Room Reconstruction)

fuck the uplifting melodies. Pogressive rocks

kijek129 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 48

Wizyt: 1755
Łączny czas wizyt:
Godzin: 188,5
Wysłany: 2011-03-30, 17:32   

A jednak się potwierdziło :D Brawo Armin :) czekam z utęsknieniem na GG :P
to narkotyk... może cię zatruć,
sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego..."

Trancefied 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2011-03-30, 18:08   

podawaj skad masz ten artykul to tak ciezko dopisac ?

One World Under Trance Domination

brzoozkaa 

Otrzymał/a 3 pozytyw(ów)

Łączny czas wizyt:
Wysłany: 2011-03-30, 20:36   

Danny napisał/a:
Ja tam nie rozumiem tego..
brzoozkaa napisał/a:
wspaniałych trancowych na świecie, np : Shogun, George Acosta,

A co do imprezy, to lineup i lokalizacja zacne. Miło byłoby się na niej pojawić ;)

To podałem tylko dla przykładu, bardziej miałem na myśli to ile można słuchać Van Burka skoro tyle ciekawszych artystów jest na świecie i szczerze wole już ich słuchać niż jego

Sandy 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 212
Wystawił/a: 95

Wizyt: 1374
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1508,8
Wysłany: 2011-03-30, 21:31   

Muszę się poważnie zastanowić nad tym eventem.

Jackob Rocksonn 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 136
Wystawił/a: 123

Wizyt: 3824
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1787
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-30, 22:21   

Ja odrazu rezygnuje , 4 raz widziec Armina nie musze , poza tym mam ważnijesze wydatki

Trancefied 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2011-03-31, 05:36   

brzooozka i Jacob na jednej scenie przeciez GG sie nie konczy ;)

One World Under Trance Domination

brzoozkaa 

Otrzymał/a 3 pozytyw(ów)

Łączny czas wizyt:
Wysłany: 2011-03-31, 06:34   

no dobra ale mnie house i techno nie interesują

Wojtas1990 

Otrzymał/a 4 pozytyw(ów)

Wizyt: 800
Łączny czas wizyt:
Godzin: 106,1
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-03-31, 07:47   

Wieczne tylko narzekania. Nie musicie byc przeciez na secie Armina w tym czasie mozecie isc do namitu techno gdzie np. bedzie gral Richie :D Ja mam raptem 25 min drogi tramwajem do PGE arena,wiec i tak przyjade z czystej ciekawosci

Fave tracks of 2011

1. Wippenberg-Phoenix
2. Pobsky- Dark Cloud
3.. Aerofoil – Caress 2 Impress (Markus Schulz Big Room Reconstruction)

fuck the uplifting melodies. Pogressive rocks

Odpowiedz do tematu