POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kosiek
2012-06-03, 18:38
A State Of Trance 2011
Autor Wiadomość
maxbaton 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 4
Wystawił/a: 7

Status: Offline

Wizyt: 349
Łączny czas wizyt:
Godzin: 190
Wysłany: 2011-03-09, 09:26   

Ja także czekam do 21 marca, nie odsłuchuje previewów. Trochę nowych nazwisk się pojawiło, i dobrze, Arminowi w zeszłym roku trochę wtórności zarzucano w doborze kawałków, trochę racji w tym jednak było. Ciekawe jak podzielą tracki na drugiej płycie :P
On a New York City night
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

gajek# 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 18
Wystawił/a: 64

Wizyt: 5756
Łączny czas wizyt:
Godzin: 892,7
Wysłany: 2011-03-10, 23:11   

Machała 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 25
Wystawił/a: 22

Wizyt: 7817
Łączny czas wizyt:
Godzin: 244,8
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-11, 09:29   

OOOOOOOO tak Ron Hagen & Al Exander - Now Is The Time to kompletny wymiot który rozwalił mi czachę swoją wspaniałością kompletnie epickie ;)
No.1 of 2011 Avernus - Sirya ( Mike Foyle Rmx )
No. 1 of 2012 Faruk Sabanci - Elveda

Wiktor 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 4

Wizyt: 2185
Łączny czas wizyt:
Godzin: 338,2
Wysłany: 2011-03-12, 11:26   

Machała napisał/a:
kompletny wymiot

Aż tak?

Ja tam też nie przesłuchuję, jak będę słuchał kompli pierwszy raz to przynajmniej będzie suprajs.

AvB Fan 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2011-03-13, 12:44   

Wiktor napisał/a:
Aż tak?

Owszem, track jest bardzo dobry. Ale szczerze mówiąc bardziej spodobał mi się "Triple A - Winter Stayed (AvB Intro Mix)". Zapowiada się świetna kompilacja ! <nap>

Kasper|K4SP4 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 19
Wystawił/a: 1

Wizyt: 2347
Łączny czas wizyt:
Godzin: 148,6
Wysłany: 2011-03-13, 14:27   

Z tego co słyszałem, to napewno nie będzie pomyłki. Oprócz kilku słabyszch numerów reszta to same petardy, które tylko czekają by odpaliśc je w swoim odtwarzaczu CD!

Almonaster 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 62

Wizyt: 4739
Łączny czas wizyt:
Godzin: 435,6
Wysłany: 2011-03-13, 17:47   

Kasper|K4SP4 napisał/a:
Z tego co słyszałem, to napewno nie będzie pomyłki.

Masz na myśli pomyłkę w trackliście w 2009, gdy zamieniono Look Ahead z Aztec :mrgreen: ?

No a tak na serio to jestem pełen optymizmu i mam podobne zdanie co przedmówca. CD1 zapowiada się świetnie!

World without a music is like a world without an oxygen...

Sandy 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 212
Wystawił/a: 95

Wizyt: 1374
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1508,8
Wysłany: 2011-03-13, 21:13   

Mam coraz większy apetyt na tę kompilację xd

Trancer89 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 1
Wystawił/a: 3

Wizyt: 123
Łączny czas wizyt:
Godzin: 14,7
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-03-18, 11:12   

Najświeższe informację o nadchodzących singlach , albumach , kompilacjach!

kijek129 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 48

Wizyt: 1755
Łączny czas wizyt:
Godzin: 188,5
Wysłany: 2011-03-18, 11:29   

to narkotyk... może cię zatruć,
sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego..."

Żanuś 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 41
Wystawił/a: 68

Wizyt: 3176
Łączny czas wizyt:
Godzin: 735,5
Wysłany: 2011-03-18, 12:06   

Po tym co tu usłyszałam to biorę. Oba CD wydają się wartościowe muzycznie :mrgreen:
ooo nawet nie wiedziałam że malowane piramidki tez tu są :lol:

Kasper|K4SP4 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 19
Wystawił/a: 1

Wizyt: 2347
Łączny czas wizyt:
Godzin: 148,6
Wysłany: 2011-03-21, 19:46   

Skoro nikt się nie kwapi to ja dam dobry przykład i polecę jako pierwszy z recenzją. Będzie to dość osobista recenzja, która mam nadzieje kogoś zainteresuje. Po pierwsze opinie swą opieram na testowej kopii bo dziś nie zdążyłem kupić oryginalnej wersji, ale postaram się to nadrobić już jutro. Co do tego odniosę się jeszcze później.

W tym roku Armin serwuje nam kolorową mieszankę transowych gatunków. Znajdziemy tu wszystkie odmiany tego gatunku muzyki. Począwszy od delikatnych i miękkich balearic transów - Nuera "Green Cape Sunset", poprzez mieszanką prog house'owo/trance'ową w postaci "Rebound" od Arty'ego i Mat'a Zo zahaczając o typowy prog trance - "Godless" Nickson'a i Datt'a, deep progressive "Sandstone" Rex'a Mundi'ego, proglifting w postaci "Always Look Back" Anhken'a aż po typowo upliftowe granie od Kandiego, Juventy, modne ostatnio dutch trance'owe granie Shoguna, remix Rank 1 do "My Enemy" czy też anthem transowa produkcja Armina jako Gaia, zamykając całość na pop'owym bootlegu do "Use Somebody".

Poświęćmy chwilę utworowi Laury Jansen, takie produkcje jak ten Rework Armina wbrew swojemu brzmieniowi są bardzo potrzebne gatunkowi jakim jest trance. Ja takie numery zaliczam do tych, które trzesą publiką na każdym evencie. "Back to 2007" klasyczna juz produkcja Filo & Peri "Anthem" była wyśmiewana wszem i obec za swoją popowatość a potem okazywało się, że każdy znał i śpiewał tekst tej produkcji. Na YT można znaleźć wiele odnośników potwierdzających ten fakt. Nie inaczej jest z tym reworkiem Armina. To nie jest numer do wczuwania się, głębokiego wsłuchiwania się. To produkcja, która ma złączyć ludzi, przekazać pozytywną energię i dać kopa do dalszej zabawy.

OK, to teraz właściwe przemyślenia. Plażowe przemyślenia. CD1 zaczyna się dziwnie od plażowego numeru odnoszącego się do zimy. Jako taki paradoks, ale utwór bardzo poztywny nadający dobry flow już na starcie. Z resztą która produkcja z wokalem Any Criado nie nadaje numerowi właściwego klimatu? W numerze tym słychać więcej Armina niż Morpha, ale nie chodzi tu o to aby ocenić wkład jednego czy drugiego bo zaraz i tak ktoś stwierdzi, że najwięcej tu roboty Benno. Dobra robota i jestem ciekaw czy możemy liczyć na coś więcej czy będzie to tylko jednorazowy wybryk. Czas pokaże. Dalej "My Inner Island" od Blizzard'ów i Omnii, track jakże charakterystyczny dla tych producentów, jednocześnie w pełni oddający ich styl. Wszystko jest w tym numerze na miejscu. Melodia bassline, cała struktura brzmi prze-godnie. Nie należy odnosić tej produkcji do poprzednich prac tych panów z Kalopsią na czele, bo takie numery zdarzają się tylko raz w karierze. Jednak ten track nie zawodzi, no i wiem oczywiście, że Omnia nie wyprodukował Kalopsii wlaśnie. Dalej kolejne dwa godne numery będące warmupem przed tym co ma się stać tuż za moment. Slacker i Mormugao to doprawdy przegodne produkcje i cieszy powrót w dobrym stylu Shiver'a i Letholi. Także Alex Robert dobrze wykręcił z z upliftowego potwora rasowy prog transowy numer.

Następnie, tu padnie oddzielny akapit mamy do czynienia z jedną z najlepszych sekwencji tracków w kompilacjach Armina w historii. To Co się dzieje od numeru Anhken'a po "Libertine" Otten'a to miód na moje uszy, poezja dźwięków, ukojenie duszy. Następnie lekka zniżka formy uwieńczona petardą od młodych producentów z UK i Rosji. Wróćmy jednak do tego słoiczka miodu. Anhken to jeden z najlepszych numerów jakie w życiu słyszałem, osobiście dla mnie to jest Arisen 2011, ciężko mi to wytłumaczyć, ale z całą pewnością mimo iż dopiero marzec ten numer to moje TOP 5 tego roku. Coś pięknego. Dalej klimatyczne "Green Cape Sunset" i przegenialne "Sandstone", które zajmuje jakże należne miejsce także na tej kompilacji. Brzmi jak stary dobry LSG. "GCS" to natomiast bodaj najlepsza produkcja z labelu Shaha od czasu "White Sand". Wyznacznik stylu tego labela. Bobina wykecił rasowego potwora, o którym nigdy bym nie pomyślał, że robił to Bobina własnie. Dalej fantastyczny remix do "Godless" te n buildup ładuje we mnie energie niczym Durecell'e w króliczka. Bomba. Troszkę przestawiłem kolejnośc, ale całość wieńczy powrót Otten'a tego typu 8-bitowy wokal mogliśmy już usłyszeć w Cygnes 3 lata temu jednak Otten dodal do tego kapitalnie nakręcającą się kompozycję dźwięków. Jest troszkę z progów, troszkę z techów. Jest kawał dobrej roboty. Czekam co i kto będzie umiał wykręcić z tego numeru. Dalej nieco słabszy aczkolwiek niezły numer Graham'a, Sonata Księżycowa od Wallbridge'a - damn good! No i znowu nieco gorszy lecz równie porządny numer od Beat Service. "Rebound" jest prawdziwą wisieńką na torcie, która znakomicie oddaje to co czeka nas na CD2.

Co do mixingu to jest znakomice. Przejścia między utworami dopasowane tak, że ani na chwilę mimo tych słabyszch momentów mix nie traci klimatu. Długość tracków równie odpowiednia, która pozwala na płynne przejście z jednej produkcji na drugą. Absolutnie jedna z najlepszych części "On The Beach", którą niemal na równi mogę postawić z edycją "2006", która pod tym względem jest moim absolutnym numerem 1.

CD2, startuje od długo oczekiwanej produkcji od Hagena i jego brata aż dziw bierze, że tak brzmi follow up do "last Minute" widać Ron nie chciał wracać do stylu znanje właśnie z "LM" i "Riddles In The Sand". Dalej jedne z moich ulubionych numerów 2011, super zaj... remix Rank 1 do "My Enemy", co za petarda, co za energia. Przejście na "Skyfire", idealne. Slysząc ten numer na AO nigdy bym nie pomyślał, że to własnie Shogun. Po tej produkcji i po remixie dla "Shamisan" od Signum, nabrałem więcej respektu do pana "Save Me". Gruba produkcja, szalenie przypominająca mi "Gamemaster", ach cóż za zacny break. Całość zostaje przyśpieszona przez genialny remix Orjana do "Talk To Me". Tę fiestę finalziuje tegoroczny hymn ASOT#500. O "Status Excessu D" powiedziano już wiele, ale z całą pewnością jest to produkcja górnych lotów, która wielu starym fanom przypomniało, że ktoś taki jak Armin jeszcze istnieje. Baaa... Istnieje i ma się znakomicie! Dalej "Blackboard" obstawiam zakład, że będzie to jeden z najbardziej niedocenianych numerów AD 2011. Im dalej tym jeszcze lepiej, nie będę się skupiał na detalach, ale produkcje Raye'a, Orjan'a, Akessona, czy nowe Lost World, to produkcje typu high class w pełni oddające współczesne brzmienie transu. Aboslutnie genienalne produkcje, naladowane taką energią, która unosi ludzi pod sufit, o vzym można było przekonać się na AO w Poznaniu. Nowe A&F daje takiego kopa, że rzeczywiście ma się ochotę kontrolować światło słoneczne. Petarda. Całość wieńczą piekne "malownicze piramidy" i bootleg o którym napociłem się wcześniej. Mixing tak szybki i sprawny, że nawet nie wiem kiedy czas przeznaczony na odsłuch upłynął.

Jedno jest pewne, napewno nie był to zmarnowany czas a i wydane pieniądze nie będą zmarnowanymi. Osobiście lda mnie to najlepsza odsłona serii tuz po 2011. Podobnie mówiłem po 2óch poprzednich edycjach i nie zmieniłem zdania. 2011 jest po prostu lepsza. To jest Armin jakiego jak zacząłem słuchać dawno temu to jest brzmienie w jakim się zakochałem. To jest po prostu A State Of Trance!

Mikolaj 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 77
Wystawił/a: 23

Wizyt: 11388
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1339,5
Wysłany: 2011-03-21, 20:17   

No i wszystko... Dzięki Tobie mam jeszcze większy apetyt na tą kompilację ;)

Adriano77 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 1
Wystawił/a: 8

Wizyt: 1883
Łączny czas wizyt:
Godzin: 64,6
Wysłany: 2011-03-22, 14:11   

Mam takie pytanko: Kupując oryginalną płytę to tam są 2 CD, tak? I to są wersje zmixowane czy tracki podzielone? ;)

I-Luminate 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-22, 14:50