POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kosiek
2012-06-03, 18:38
Armin van Buuren - Intense
Autor Wiadomość
anonymous_user 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 8
Wystawił/a: 9

Status: Offline

Wizyt: 1057
Łączny czas wizyt:
Godzin: 83
Wysłany: 2013-05-03, 16:47   

Co do wypowiedzi wyżej, faktycznie Armin eksperymentuje sobie, bawi się, być może szuka właśnie inspiracji, ale i tak trzeba przyznać że facet i tak solidnie stoi w trensie. 3 lata temu spodziewałem się że pójdzie w stronę Tiesto, Guetty - coś w ten deseń. Tymczasem asot jest jak był, wypuszcza kawałki i remixy, i jakoś nie trafiają do Radia ZET, wypuścił kolejny album i o dziwo jest na niezłym poziomie, generalnie niewiele się zmieniło. Poza tym że ogólnie sam gatunek się zmienił, Armin nadal jedzie na tym wózku. Ciekawy jestem czy kiedyś stwierdzi że w trensie swoje już zrobił i nie ma nic więcej do zrobienia, już go to nie kręci i przejdzie na coś innego. Na razie nie zapowiada się, wręcz przeciwnie. ;)

kijek129 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 48

Wizyt: 1755
Łączny czas wizyt:
Godzin: 188,5
Wysłany: 2013-05-03, 22:21   

Nie byłem jakoś specjalnie zaskoczony bo przeczuwałem że album nie będzie taki zły. Wręcz przeciwnie, płyta o niebo lepsza niż Mirage. Dużo wokali w niczym nie przeszkadza Beautiful Life przemawia do mnie szczególnie. Mogło by być więcej solowych produkcji bez wokalu pokroju Last Stop Before Heaven i Who's Afraid of 138, nie ma co wybrzydzać, jest coś na dobrym poziomie. To co najgorsze dawno już za nami. Tytułowe Intense znane szczątkowo od dłuższego czasu także jest fajne i mam dylemat czy tytułowe Intense czy wcześniejsze Mirage jest lepsze. Całość przemawia za świeżym krążkiem Armina. Kawałek z NERVO, no szału ni ma ale mogło być o niebo gorzej. Dodatek fajny, Humming the lights mi przypasowało i fajnie że Gaiowy alias się znalazł. Sound of the drums oraz 10 years from now . Co do Pulsar i Reprise (szczególnie) jakoś nie mogę się wsłuchać i coś mi tam nie brzmi, ale to w moim przypadku kwestia kilku kolejnych spotkań z tymi trackami. Ot i moja skromna ocenka ;)
to narkotyk... może cię zatruć,
sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego..."
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

lionel36 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 38
Wystawił/a: 15

Wizyt: 8046
Łączny czas wizyt:
Godzin: 938,9
Wysłany: 2013-05-04, 09:52   

Przesłuchałem iii jest średnio, ale lepiej niż myślałem.

1. Mega Kupa: This Is What It Feels Like, Alone, Turn This Love Around
2. Kupa: Waiting For The Night, Forever Is Ours
3. Średniak: Beautiful Life, Pulsar,Reprise
4. Dobre, ale dupy nie urywa:Who's Afraid of 138?!, Won't Let You Go,
5. Bardzo Dobre: Humming The Lights, Sound of the Drums,Last Stop Before Heaven, Love Never Came
6. Świetne: Intense
In 10 Years From Now - bez oceny

To na chwilę obecną. Zaskoczony jestem kawałkiem z Bedrordem. Myślałem, że będzie kupa a tu nie jest źle. Co do Whos Afriat to jest takie jakieś nijakie. Widać, że to nie jego styl. Może się wkręci. Intense bez dwóch zdań najlepsze. Nie było tak tragicznie.

Per Sempre!!!

Kosiek 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 36
Wystawił/a: 13

Wizyt: 3858
Łączny czas wizyt:
Godzin: 688,5
Wysłany: 2013-05-13, 22:08   

Hejka, trochę mnie tu nie było. ;)

Jestem w trakcie przesłuchiwania Intense ( tak, wreszcie się zmusiłem, chociaż odciągał mnie strach przed utratą resztek szacunku do Armina ) i powiem, że chyba zmienię jedno powiedzenie. Nie będę już mówił "Still better than Twilight.", będę od teraz mówił "Still better than Intense.".

Armin osiąga razem z Trance'em kolejne, coraz bardziej szokujące poziomy dna.

Jeszcze raz ktoś napisze Armin van Buuren przez duże V to znajdę i poćwiartuję... ;)

AvB Fan 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2013-05-16, 20:28   

Kosiek napisał/a:
Armin osiąga razem z Trance'em kolejne, coraz bardziej szokujące poziomy dna.

Mocno przesadzone stwierdzenie.

Po kilku odsłuchach mogę powiedzieć, że:
1. 4 pierwsze utwory są genialne.
2. Dalej jest różnie.
3. Jeden czy dwa utwory (bliżej końca albumu) strasznie trudne w odsłuchu. Jeden, ten sam bit przez cały utwór, z kilkoma pobocznymi dźwiękami. Dawno nie słyszałem tak zamulających tracków. Beznadzieja i najgorsze z tego, co dotychczas stworzył Armin w czasach swojej twórczości.
4. Końcówka jest niezła.
5. Utwory godne odsłuchu: Waiting For The Night, Forever Is Ours, Intense, Humming The Lights.

Ogólna ocena: 7+/10

Odpowiedz do tematu