POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy film dokumentalny o Arminie na DVD!
Autor Wiadomość
Usagi 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99

Status: Offline

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2012-10-07, 20:10   

Sandy, zgadzam się z twoim postem. Dodam tylko jeszcze od siebie, że podoba mi się asertywność Armina.

Ten film jest dość ciekawy. Wcale nie odsłania tak wiele jego prywatności - po prostu pokazuje, jak rozpoczynała się jego kariera oraz jak wygląda jego życie w trasie.

lionel36, pijaczyna? Bo lubi wypić sobie piwko? :mrgreen:

ToyoTires 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 98
Wystawił/a: 9

Wizyt: 9334
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2874,3
Wysłany: 2012-10-07, 20:18   

Ja bym nawet napisał że w wręcz przeciwnie , nawet jest fragment gdzie proponują alkohol Arminowi a On odmawia mówiąc że nie pije :D

lionel36 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 38
Wystawił/a: 15

Wizyt: 8046
Łączny czas wizyt:
Godzin: 938,9
Wysłany: 2012-10-07, 20:49   

Usagi napisał/a:
lionel36, pijaczyna? Bo lubi wypić sobie piwko?

No dobra. Małe piwko to mu wybaczę :D wiadomo, że po koncercie pifko to genialna rzecz :)

Per Sempre!!!
Wystaw pozytywa autorowi tego posta

avb21 

Otrzymał/a 3 pozytyw(ów)

Wizyt: 195
Łączny czas wizyt:
Godzin: 27,5
Wysłany: 2012-10-07, 23:05   

ToyoTires napisał/a:
Mam nadzieję że ten pan od tekstu ,, Polsce bym jednak ominął '' nie a wybierał krajów do ASOT 600 :mrgreen:

Z wielkim niedosytem, żalem ogłaszam że ASOT-a 600 jakże ubłaganego przez Nas klubowiczów nie będzie w Polsce. Jestem przygnębiony, nadzieja została odebrana ale Alda i grupa Armada Events stwierdziła że bardziej "atrakcyjne" miejsce będzie... Reszta 18 pazdziernika pierwsze miejsca... ;( fuck! Więcej inforamcji nie mogę udzielić.

[ Dodano: 2012-10-07, 23:10 ]
I-Luminate napisał/a:
avb21 napisał/a:
ToyoTires napisał/a:
Mam nadzieję że ten pan od tekstu ,, Polsce bym jednak ominął '' nie a wybierał krajów do ASOT 600 :mrgreen:

Z wielkim niedosytem, żalem ogłaszam że ASOT-a 600 jakże ubłaganego przez Nas klubowiczów nie będzie w Polsce. Jestem przygnębiony, nadzieja została odebrana ale Alda i grupa Armada Events stwierdziła że bardziej "atrakcyjne" miejsce będzie... Reszta 18 pazdziernika pierwsze miejsca... ;( fuck! Więcej inforamcji nie mogę udzielić.

a to nie przypadkiem od Ciebie wiecznie wypływają fałszywe informacje dotyczące albumów etc?

wala mnie Wasze opinie ale sam zobaczysz z kim przegraliśmy w Europie (powiem tyle że Ameryka Południowa - podbój). Czekaj z nadzieją której nie ma do 18 pazdziernika i końca listopada!

I-Luminate 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-07, 23:13   

avb21 napisał/a:

Wyciągnąłeś to lewe info z filmu dokumentalnego o Arminie? Pamiętaj, że jeśli to znów jakieś brednie, zostaniesz odpowiednio nagrodzony.

avb21 

Otrzymał/a 3 pozytyw(ów)

Wizyt: 195
Łączny czas wizyt:
Godzin: 27,5
Wysłany: 2012-10-07, 23:49   

I-Luminate napisał/a:
avb21 napisał/a:

Wyciągnąłeś to lewe info z filmu dokumentalnego o Arminie? Pamiętaj, że jeśli to znów jakieś brednie, zostaniesz odpowiednio nagrodzony.

Lewy to gra w Borusii. Swoją droga to ja załozyłem ten temat (i ja go prawdziwie, racjonalnie będe prowadził i przedstwiał) i ja powiem prawdę jaka jest: ASOT 600 nie w Polsce. Czekaj do 18 pazdziernika i ostecznie końca listopada ( wszystkie lokalizacje) ( ale nic nie wskura nikt kto prowadzi kampanie (decyzja już podjęta). Czekajcie klubowicze na to co powiedziałem.

I-Luminate 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-07, 23:59   

avb21 napisał/a:
I-Luminate napisał/a:
avb21 napisał/a:

Lewy to gra w Borusii. Swoją droga to ja załozyłem ten temat (i ja go prawdziwie, racjonalnie będe prowadził i przedstwiał) i ja powiem prawdę jaka jest: ASOT 600 nie w Polsce. Czekaj do 18 pazdziernika i ostecznie końca listopada ( wszystkie lokalizacje) ( ale nic nie wskura nikt kto prowadzi kampanie (decyzja już podjęta). Czekajcie klubowicze na to co powiedziałem.

Jeśli poprzesz to jakimś wiarygodnym źródłem - nie ma problemu. Póki co, nie jesteś zbyt wiarygodny po kilku ostatnich wybrykach.

e:
eot, to nie temat o asocie.

Żanuś 

Pozytywów:
Otrzymał/a: 41
Wystawił/a: 68

Wizyt: 3176
Łączny czas wizyt:
Godzin: 735,5
Wysłany: 2012-10-08, 10:15   

Podoba mi się ten film bo pokazuje taką ludzką stronę Armina jego naturalność, to że nie jest łatwo być Dj-em od którego dużo się oczekuje i jak widać że sam od siebie dużo wymaga oraz chce by wszytko było perfekcyjne. Ukazane jest jego poświęcenie dla muzyki choć jak wiemy nie jest już ona taka jak kiedyś, a szkoda. Jak sam Armin mówi po "Communication" nie udało mu się stworzyć nic równie dobrego.
Najciekawsze są momenty z jego początków. Po obejrzeniu tego filmu przypomniałam sobie za co cenię Armina - za jego poświecenie, pasję, miłość do muzyki i wrażliwość.

Szkoda że ten rok pokazany jest aż w takiej "pigułce" ale z drugiej strony może i dobrze bo nie ma zbędnych urywek z eventów czy z życia prywatnego a i tak dosyć je odsłonił.

Odpowiedz do tematu