POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Marcin
2012-04-21, 13:38
Czy TF zasługuję na usunięcie mu Bana?

Czy TF zasługuję na usunięcie mu Bana
Tak
25%
 25%  [ 4 ]
Nie
68%
 68%  [ 11 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
siwy 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 345
Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 4
Skąd: Zdzieszowice

Status: Offline

Wizyt: 6836
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1639,9
Wysłany: 2012-04-20, 15:54   Czy TF zasługuję na usunięcie mu Bana?

Taka mała ankieta forumowa.
Jak można prosiłbym o uzasadnienie.

[ Dodano: 2012-04-20, 16:00 ]
Jestem na nie, zdecydowanie, kilka kont i obrażenia matki i partnerki skutecznie mnie w tym utwierdzają.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Rafcio 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1099
Pozytywów:
Otrzymał/a: 99
Wystawił/a: 28
Skąd: Sosnowiec

Status: Offline

Wizyt: 5977
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1238,7
Wysłany: 2012-04-20, 21:35   

Choć mogę być tendencyjny (bo sam mu dałem tego bana) to mimo wszystko się wypowiem:

Jestem zdecydowanie na nie. Zachowanie TF przekroczyło wszelkie granice i nie widzę żadnego powodu, aby dać mu drugą szansę.
_________________
Rafcio/Vexilium @ Facebook
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
I-Luminate 



Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 965
Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26
Skąd: Bełchatów

Status: Offline

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-21, 10:11   

TF poprosił mnie, by w jego imieniu coś tutaj zamieścić, więc:
Cytat:

"zly" trancefusion chce cos powiedziec :P

zmiencie pytanie tematu na: jakbys sie zachowal, gdyby ktos pojechal po dziewczynie na ktorej Ci zalezy (idz sie na nia spuszczaj czy cos w tym stylu)? tym bardziej na ciezkiej na**bce po alko :P ! i czy Twoja reakcja zaslugiwalaby na bana, a tego ktory obrazil PIERWSZY nawet nie na ostrzezenie? ta sytuacja pokazuje dokladnie to co kiedys jimmy wypisywal (i nie, to nie ja! wiem, ze niektorzy mnie o to podejrzewali :P ), ze na forum sa rowni i rowniejsi. dlaczego rockson nie dostal nawet ostrzezenia za obraznie mnie? a ja chyba 5 plus pozniej ipban. mniejsza z tym...

zadanie takiego pytania na tym forum to jakas kpina. wiadomo jak zaglosuja np armin only, rockson i ich przydupasy jak avb fan i reszta tych do ktorych cos kiedys mialem (obrazy, autografy, itp pierdoly) plus te osoby, ktore nie znaja sprawy i przeczytaja pierwsze komentarze, no i oczywiscie pan komcio, ktoremu przeszkadzalo to co ja pisze na shoucie (wiadmo o kim i o czym glownie :P ) a sam nonstop przynudzal o acta i tym podobnych "bardzo waznych i cholernie interesujacych" sprawach. nic dodac nic ujac :)

nie mialem zamiaru tu wiecej pisac, tylko z przyzwyczajenia czasem przejrzec shouta np (nie dziala z proxy :P ) no ale widze wyrok juz wydany. plus jakies historie wymyslone prawdopodobnie przez rocksona i jego "partnerke". :D nie pamietam, zebym obrazal matke kogokolwiek. obrazalem tylko rocksona po tym co napisal. ale kto mi uwierzy, mam przeciwko sobie prawie cale forum "przyjaciol" (jezdza razem na "iwenty" itd) i tych co wlaza w dupe kazdemu z wieksza iloscia postow i wiekszym stazu na forum.

a swoja droga to ciekawe, ze ktos jednak mnie polubil panie adminie! nieprawdopodobne!! :) temat do zamkniecia albo skasowania moim zdaniem i to chyba wszystko. nara

_________________
Słuchajmy muzyki, a nie gatunków.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
siwy 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 345
Pozytywów:
Otrzymał/a: 3
Wystawił/a: 4
Skąd: Zdzieszowice

Status: Offline

Wizyt: 6836
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1639,9
Wysłany: 2012-04-21, 10:42   

Przyznaje się, lekko popadłem w skrajność...
Boli mnie ludzka krzywda więc kilka słów sprostowania:
Nie miałem na celu urazić nikogo, chciałbym tylko żeby wszystko było jasne i klarowne, żeby wszyscy mieli pogląd na całą sytuacje, jak to dokładnie było i co się wydarzyło.

Niestety widać nie każdy ma tyle chęci żeby tu pisać a głosować już tak - przykre.
A szczególnym brakiem jaj wykazuje się ktoś kto był zamieszany w sprawę i nie chcę przedstawić swojej wersji.

Wczoraj dostałem informacje, że TF nie był jedynym burakiem w tej historii, napisał do mnie Zbysiu - więc drogi Zbyszku lepiej by było jakbyś napisał tutaj jak to wygląda z Twojej strony. Bo każda kolejna osoba czyni ten wątek bardziej obiektywnym.

Nie chce trzymać żadnej strony i tego nie robię, ale skoro już jest taki temat to dobrze było zamknąć ten temat raz na zawsze. Czyż nie - jeśli nie macie ochoty i poniekąd trochę odwagi już tego drążyć to może warto zamknąć temat.
Ja generalnie nie chce się bawić w żaden sąd ani nic takiego, i nie chcę żeby ten temat był odbierany jako "TF jest zły, dojedźmy mu bardziej" - chce postawić cała sprawę jasno.

TF-> Easy :P zjawisko włażenia sobie w dupy jest w każdym środowisku i jest poniekąd potrzebne, musisz znaleźć sobie środowisko, który Cię zaakceptuje, Trzymaj się i do zobaczenia gdzie indziej, a może i Tutaj ;)
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
AvB Fan 



Wiek: 31
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1000
Pozytywów:
Otrzymał/a: 11
Wystawił/a: 62
Skąd: Bielawa

Status: Offline

Wizyt: 3131
Łączny czas wizyt:
Godzin: 354,5
Wysłany: 2012-04-21, 11:40   

tf napisał/a:
wiadomo jak zaglosuja np armin only, rockson i ich przydupasy jak avb fan i reszta tych do ktorych cos kiedys mialem

Yyy... Nie wiem co powiedzieć, bo obraża się mnie za coś, co nigdy nie było prawdą. Nie pamiętam, żebym miał coś do Ciebie. Jeśli już to przypominam sobie tylko to, że jeździłeś po moim guście, co jest kompletną głupotą, bo gustów na świecie tyle co ludzi. I nie sądzę, bym był "przydupasem" chociażby AO, bo tak szczerze to on mnie chyba nie lubi, a ja za nim też nie przepadam (co widać było nie raz).

Ja tylko poproszę o link do tematu, w którym była ta "rozmowa", bo bym chciał się przyjrzeć sprawie obiektywnym okiem.

...

Kurczę... Nigdy nie sądziłem, że ktoś mnie nazwie "przydupasem" AO.
_________________
1. Above & Beyond - Good For Me
2. Armin van Buuren feat Ana Criado - I'll listen
3. Gareth Emery feat. Lucy Saunders - Sanctuary

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
ToyoTires 



Wiek: 37
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1468
Pozytywów:
Otrzymał/a: 98
Wystawił/a: 9
Skąd: Sztum

Status: Offline

Wizyt: 9334
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2874,3
Wysłany: 2012-04-21, 11:58   

AvB Fan napisał/a:
Ja tylko poproszę o link do tematu, w którym była ta "rozmowa", bo bym chciał się przyjrzeć sprawie obiektywnym okiem.


Jak chodzi ci o tą ,,rozmowę'' TF z Kubą to ,to było parę miesięcy temu na SB , więc już nie ma widocznej tej rozmowy , no chyba że władzę mają taką możliwość odzyskania tego z SB ;)
_________________
Two Dj's - One Music - One Life - W&W
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
I-Luminate 



Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 965
Pozytywów:
Otrzymał/a: 31
Wystawił/a: 26
Skąd: Bełchatów

Status: Offline

Wizyt: 9445
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2632,9
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-21, 12:57   

Kolejny wiadomość od TF :

Cytat:
pisanie takich pierdol o obrazie, ze niby mu go zazdroszcze i bronienie (takie jak zaprezentowales w tamtym temacie), swiadczy o jednym. jak moge byc zazdrosny o cos co krytykuje i co jest dla mnie nienormalne? sam bym w zyciu nie pomyslal, zeby jakis plakat z arminem zawiesic na scianie, nie mowiac o obrazie za ktory mialbym dac 500zl. idz poczytaj i powiedz jak wyglada ten post, ostatni w temacie. to mi utkwilo w pamieci. :P i w ogole caly ten temat mnie rozwalil. wielki zachwyt, a jak komus sie nie spodobalo to "cudo" to od razu wielkie oburzenie. :D


2012-04-21 12:55:08 :: TranceFusion
i ostatnia wiadomosc

2012-04-21 12:55:13 :: TranceFusion
a co do bana to zapomnijcie o tym. bo juz widze, ze sie robi wielki dramat i wielki problem. nie ma potrzeby zdejmowania, i tak juz nie bede pisal. i moze to lepiej ze jest, bo jak sie nawale znowu kiedys to moge zmienic zdanie :P a po alko mi ciezko odwala..... zamknijcie ten temat i wyluzujcie troche. narazie

_________________
Słuchajmy muzyki, a nie gatunków.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
ToyoTires 



Wiek: 37
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1468
Pozytywów:
Otrzymał/a: 98
Wystawił/a: 9
Skąd: Sztum

Status: Offline

Wizyt: 9334
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2874,3
Wysłany: 2012-04-21, 13:11   

Czy chodzi o ten temat i o ten obraz ?

http://forum.arminvanbuur...urena-vt496.htm



sorki za zbocznie z tematu , ale byłem ciekawy ;)

Nie chce nic pisać , ale o tym obrazie to najbardziej komiczny temat jaki był założony w historii tego forum ( ups . był jeszcze jeden ,, Ile macie zdjęć Armina na kompie '' <omg> )
_________________
Two Dj's - One Music - One Life - W&W
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2012-04-21, 13:38   

Wszystko wina alko, tylko nie tejże osoby. Wystarczy przeczytać wypowiedzi cytowane przez Dannego.
Temat zamykam, ban zostaje.
Wszystkim dziękuję za oddane głosy oraz udział w dyskusji.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.