POLISH FANS FORUM, ARMIN VAN BUUREN, A STATE OF TRANCE, ASOT Strona Główna
  "Music is essential for my life" - Armin van Buuren      ArminVanBuuren.org      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel...
Autor Wiadomość
Usagi 



Dołączyła: 03 Gru 2008
Posty: 2229
Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99
Skąd: S-ki

Status: Offline

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2009-06-05, 18:43   

...albo po prostu najnowsze releasy z Armady czy te armada classics.
_________________
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-06-05, 19:04   

Usagi_Angel napisał/a:
...albo po prostu najnowsze releasy z Armady czy te armada classics.


w sumie to na tydzien wychodzi taz z max 8 singli czy to duzo ? temat ponad miesiac istnieje a tylko 4 stronki sa wiec nieprzesadzajcie. Trakow jest duzo to przyznam ;) ale patrzac na mnie to wiekszosc to swiezaki ;)
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Almonaster 



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 988
Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 62
Skąd: Lublin

Status: Offline

Wizyt: 4739
Łączny czas wizyt:
Godzin: 435,6
Wysłany: 2009-06-05, 20:11   

No dobra, ale nie uważacie, że to takie spamowanie? Mnożą się przypadki duuuużej ilości nieprzeczytanych postów (:P), a większości nie chce się wchodzić w te wszystkie tematy. Ja również byłbym za wrzucaniem od tej pory najnowszych piosenek i ewentualnie tych klasyków Armady (ale bez przesady :| ).

Co do wcześniej wspomnianych samych emotek w tekście - mi się to czasem zdarza, przyznaję się publicznie i obiecuję poprawę ;)
_________________
http://soundcloud.com/mathias-van-ness
http://www.youtube.com/user/MathiasVanNess

World without a music is like a world without an oxygen...
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-06-05, 20:19   

no mi tez sie niepodoba jak ktos umieszcza jakies archaizmy na forum :] jakies wielkie klasyk itak ale bez przesady ze nowosci sa gdzies na poczatku czyli na koncu tematu a staropcie z samego brzegu, forum staje sie nieczytelne i raczej niezacheca do wertowania wstecz ...no np Vast Vision Feat Fisher - Everything jest na przed ost stronie ;)
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
maximus 



Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 819
Pozytywów:
Otrzymał/a: 52
Wystawił/a: 48
Skąd: okolice Wrocławia

Status: Offline

Wizyt: 3286
Łączny czas wizyt:
Godzin: 729,4
Wysłany: 2009-06-12, 21:27   

najlepiej to umieszczać już tylko nadchodzące single/vinyle w odpowiednim temacie i najnowsze tracki powiedzmy z każdych Asotów, ale już tylko najnowsze bez powrotów latami wstecz i wtedy będzie wszystko piknie i ładnie :D
_________________
"[...]robię muzykę po prostu żeby robić muzykę, a nie by wygrywać nagrody[...]" - Josh Wink.

http://soundcloud.com/maximus
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Trancefied 



Wiek: 40
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1816
Pozytywów:
Otrzymał/a: 209
Wystawił/a: 172
Skąd: Katowice

Status: Offline

Wizyt: 3976
Łączny czas wizyt:
Godzin: 976,4
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-06-12, 21:33   

i nie spamowac oraz prowadzic konwersacji na forum czytaj SPAM !
_________________

One World Under Trance Domination
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
maxbaton 



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 265
Pozytywów:
Otrzymał/a: 4
Wystawił/a: 7
Skąd: Niedźwiedź

Status: Offline

Wizyt: 349
Łączny czas wizyt:
Godzin: 190
Wysłany: 2009-06-15, 22:50   

No dobra moja kolej na szczere wyznania na temat forum. Po pierwsze moim skromnym zdaniem najbardziej niepoważny jest ten "Apel" <omg> , jeżeli komuś nie podoba się że używa się słów typu nutka, wokalik itp. po prostu nie wstępuję na forum, forum jest otwarte dla wszystkich, także dla najmłodszych (zapisując się tu chyba każdy brał to pod uwagę) i nie wypada poważnym osobom które piszą tylko poważne tematy należeć do takiego forum :P . To po pierwsze, po drugie - jeżeli kogoś jednak bardzo denerwuje poziom słownictwa, to proponuje tym "olśnionym" założyć temat "Wszystko na temat trancu" w którym wyjaśnili by tym "niepoważnym" parę haseł związanych z tą genialną muzyką np. co to jest uplifting trance, czym się różni od progressive czy tech trancu, co to jest breakdown, sampler, release itd <tak> . Jak tu już jesteście nie bądzcie egoistami , podzilecie się wiedzą z innnymi, wszystko dla dobra trance-reżimu ;) . Po trzecie - nie mam nic do zarzucenia "Going wrong" i niech idą do diabła Ci którzy uparcie krytykują tą produkcje Armina, zrozumcie że Buuren nie tworzy muzyki tylko dla zaawansowanych trance-maniaków tylko stara się zarazić transem jak największa ilość ludzi, "Going wrong" idealnie się do tego nadaje. Przyznam że to jedna z pierwszych produkcji Armina którą słyszałem i od razu mi się spodobała, jakbym wtedy czyli rok temu usłyszał powiedzmy "Find yourself" w remiksie Cosmic Gate, w życiu nie zwrócił bym uwagi na trance, powiedziałbym że to bez sensu techno łubu- dubupka i pewnie byłaby to ostatnia trance produkcja którą słyszałem. To może na tyle narazie uwag ode mnie, jak mi się coś przypomni będę pisał :]
_________________
And looking down from my hotel
These dawn-lit streets begin to fill
With memories of you and I
On a New York City night
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
scythe1123 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 321
Pozytywów:
Otrzymał/a: 20
Wystawił/a: 3
Skąd: Ełk

Status: Offline

Wizyt: 1265
Łączny czas wizyt:
Godzin: 162,4
Wysłany: 2009-06-15, 23:18   

Właśnie przydałoby się wgłębić bardziej w samą muzykę trance. Bo tak poważnie często ludzie nazywają coś progressive trancem gdy w prawdzie to nim nie jest. Nie twierdze, że jestem w tym mistrzem, sam w zasadzie się w tym gubię. Jeden wielki sajgon xD
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Almonaster 



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 988
Pozytywów:
Otrzymał/a: 40
Wystawił/a: 62
Skąd: Lublin

Status: Offline

Wizyt: 4739
Łączny czas wizyt:
Godzin: 435,6
Wysłany: 2009-06-16, 15:36   

maxbaton napisał/a:
To po pierwsze, po drugie - jeżeli kogoś jednak bardzo denerwuje poziom słownictwa, to proponuje tym "olśnionym" założyć temat "Wszystko na temat trancu" w którym wyjaśnili by tym "niepoważnym" parę haseł związanych z tą genialną muzyką np. co to jest uplifting trance, czym się różni od progressive czy tech trancu, co to jest breakdown, sampler, release itd <tak> . Jak tu już jesteście nie bądzcie egoistami , podzilecie się wiedzą z innnymi, wszystko dla dobra trance-reżimu ;) .

Hmm, a może to nie taki głupi pomysł :idea: Ciekaw jestem co reszta o tym sądzi. Niektórym taki temat mógłby wiele wyjaśnić. Ale maxbaton, z tym egoizmem i trance-reżimem nie przesadzaj za bardzo ;)
_________________
http://soundcloud.com/mathias-van-ness
http://www.youtube.com/user/MathiasVanNess

World without a music is like a world without an oxygen...
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
Usagi 



Dołączyła: 03 Gru 2008
Posty: 2229
Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99
Skąd: S-ki

Status: Offline

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2009-06-16, 18:45   

Po prostu temat "Trance" by się przydał, ale uważam, że na pewno wszyscy na tym forum wiedzą co to jest trance i kto to jest Armin. Eskomaniaków tutaj nie spotykamy raczej. :)
_________________
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Meril 



Wiek: 26
Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 344
Pozytywów:
Otrzymał/a: 16
Wystawił/a: 26
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Status: Offline

Wizyt: 2765
Łączny czas wizyt:
Godzin: 516,5
Wysłany: 2009-06-16, 20:26   

I żeby ich tu więcej nie było, nerwy mam do takich ludzi (nie urażając tu nikogo). Jednak taki temat... to dobry byłby temat dla początkujących ;)
_________________

Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
tranceaddiction 



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: ...

Status: Offline

Wizyt: 16
Łączny czas wizyt:
Godzin: 5,9
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-06-22, 22:09   

....
Ostatnio zmieniony przez tranceaddiction 2009-06-25, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Usagi 



Dołączyła: 03 Gru 2008
Posty: 2229
Pozytywów:
Otrzymał/a: 87
Wystawił/a: 99
Skąd: S-ki

Status: Offline

Wizyt: 4988
Łączny czas wizyt:
Godzin: 1275,7
Wysłany: 2009-06-22, 23:29   

tranceaddiction, to co opisałeś przypomina mi działanie jakieś sekty (napisałeś prawdę). Przez rok obserwowałam oficjalne forum i uważam, że jest tam kilka osób (niektórych z nich poznałam osobiście), które są ślepo zapatrzone w Armina, zachowują się jak wierni 'arminizmu', ale większość z nich nie jest zazdrosna o sławę Armina, wręcz przeciwnie. A stali bywalcy tego forum mnie ciekawią, ile życia poświęcają dla niego.
Czasem nawet mnie to wszystko przeraża. Na nawet na tranceaddict nie dzieją się takie rzeczy. Na innych forach też. Ale przyznać muszę, że teraz jakoś sie to wszystko uspokoiło.

Przyznam się, dużo osób na tamtym forum dużo wie o Arminie i kieruje się rozsądkiem ku jego karierze itd. Jak normalny, rozsądny fan zainteresowany jego twórczością.

A dużo osób lubi "uświadamiać" ludzi po forach. A nasze forum? Tez wcale nie jest idealne, ma tę swoją mentalność. Wystarczy tylko stanąć z boku i popatrzeć na to wszystko obiektywnym okiem. Tu wielbią Armina, tu go krytykują, tam jeżdżą po świecie, by go zobaczyć i usłyszeć prawie identyczną selekcję tracków jaką zagrał na drugim końcu Europy, gdzie również byli, by go ujrzeć/wielbić/porozmawiać/whatever.

Mam nadzieję, że admin tego nie skasuje. ;)

[ Dodano: 2009-06-22, 23:31 ]
Ciekawi mnie jeszcze to, czy Armin zdaje z tego sprawę. Chociaż... nie musi go to obchodzić.
_________________
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Marcin 



Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 858
Pozytywów:
Otrzymał/a: 55
Wystawił/a: 95
Skąd: Universum

Status: Offline

Wizyt: 18775
Łączny czas wizyt:
Godzin: 2561,7
Wysłany: 2009-06-23, 01:16   

tranceaddiction napisał/a:
mam wiele do powiedzenia w tym temacie ale nie wiem czy moj post nie zostanie od razu skasowany jak to mialo miejsce w przeszlosci?

Usagi_Angel napisał/a:
Mam nadzieję, że admin tego nie skasuje. ;)

tranceaddiction, mogę zrozumieć że tak napisał, ale Ciebie Usagi_Angel, nie.
Aż takim tyranem na tym forum jestem?

tranceaddiction napisał/a:
przyznaje - niektore moje komentarze nadawaly sie do skasowania ale na pewno nie wszystkie... niestety przy okazji uslyszalem kilka ciekawych uwag np. "jestes trollem" itd...mniejsza z tym!

Za nic nie dostałeś zakazu pisania na tym forum, akurat teraz również powinieneś dostać wg. regulaminu (kazałeś usunąć swój profil, zrobiłem to, co uważam za błąd, ponieważ zarejestrowałeś się ponownie, tym razem nie popełnię tego błędu, jedno wykroczenie i robisz wypad).
Cytat:
na koniec mala prosba do admina - piszesz wszedzie o opiniach itd... moze czasem warto przymknac oko na np offtopic. to jest forum gdzie oczywiscie sa jakies zasady, ale bez przesady. gdyby kazdy mod na oficjalnym traktowal to tak powaznie, polowa forum by zniknela.

Po pierwsze, sam zajmuję się tym forum na przeszło 100 aktywnych użytkowników.
Po drugie, wierz mi lub nie, przymknąłem oko na wiele rzeczy na tym forum, ale jeżeli ktoś dopuszcza się obrazy jakiegokolwiek użytkownika tego forum to niech się nie dziwi że nie przymknę oka, lub tego że dostanie bana na pisanie.
tranceaddiction napisał/a:
taki maly przyklad ktory pamietam: konkurs o plyte imagine, chcieliscie rowniez humorystycznych komentarzy dlaczego dana osoba ma ja wygrac.... niestety kazdy, mozna powiedziec, blagal o nia.... ja napisalem ze potrzebuje frisbee dla psa - ten komentarz zostal usuniety po kilku minutach..... :|

Niezbyt pamiętam co się działo pare miesiecu temu, jezeli Twoj komentarz został usunięty to znaczy że nie przestrzegał netykiety, czyli pewnie w Twoim wypadku zawierał wulgaryzm.

I na koniec chciałbym podkreślić, nie jestem fanem muzyki trance, ani Armina van Buurena (co pisałem na tym forum już wiele razy). Stronę oraz forum założyłem tylko i wyłącznie ze względu na rosnącą liczbę fanów tego DJ-a oraz zamiłowania do jego muzyki, a jako że nie było polskiej strony, oraz ochotników na stworzenie takiego projektu, tak więc sam postanowiłem się tym zająć. Jak można zauważyć, na stronie czy forum nie ma żadnych reklam, tak więc nie przyjmuję z tego projektu jakichkolwiek korzyści majątkowych i nie mam zamiaru dopuścić się tego w przyszłości.
_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać.
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
 
tranceaddiction 



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: ...

Status: Offline

Wizyt: 16
Łączny czas wizyt:
Godzin: 5,9
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-06-23, 01:31   

....
Ostatnio zmieniony przez tranceaddiction 2009-06-25, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
Wystaw pozytywa autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Martino

Forum.ArminVanBuuren.org. Treści zamieszczone na forum oparte są na licencji Creative Commons.